Skocz do zawartości

Jak wkurzyć nauczyciela bez przypału


Smiti

Rekomendowane odpowiedzi

nie u(pipi)i calej klasy.

 

wiesz jak wszyscy bedziecie mieli rowno laka za lakiem, duze szanse ze zmienia wam nauczyciela.\

 

 

ew napisz skarge do kuratorium o cokolwiek. Przyjda na kontrole to sie obejsra na mietowo

Odnośnik do komentarza

..."Stary człowiek i morze".Piękna książka.Odnośnie tematu.Wyjdź na środek klasy,wymierz w nią palec i powiedz "Wiem gdzie mieszkasz gnoju !!".Zacznijcie jeść głośno śniadanie,mlaskanie included.Jeśli ma auto to weźcie strzykawkę i napełnijcie ją wrzątkiem a następnie wlejcie do zamka.Zaczyna gadać to pytaj się ją co znaczy dane słowo.Np:"Włączamy komputery" a Ty na to "A co to jest?A gdzie się to włącza?"Wchodzisz do klasy i upadnij na ziemię udając atak epilepsji.Niech kolega się zacznie drzeć.Pobiegnie po dyrektora,a wy jak gdyby nigdy nic usiądziecie na miejscach i przygotujecie się do zajęć.Przyjdzie dyrektorka i będziecie wyglądali na pilnych i zdyscyplinowanych.Zróbcie błędy krytyczne w systemie operacyjnym.Przytulajcie się z kolegami i łapcie za dupy.Poczuje się niezręcznie,napewno.Wejdźcie do klasy w koszulkach Ruchu i zacznijcie śpiewać -Kto nie skacze ten jest Żyd,hop hop hop.Zróbcie pociąg w klasie.Mam nadzieję,że pomogłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

..."Stary człowiek i morze".Piękna książka.Odnośnie tematu.Wyjdź na środek klasy,wymierz w nią palec i powiedz "Wiem gdzie mieszkasz gnoju !!".Zacznijcie jeść głośno śniadanie,mlaskanie included.Jeśli ma auto to weźcie strzykawkę i napełnijcie ją wrzątkiem a następnie wlejcie do zamka.Zaczyna gadać to pytaj się ją co znaczy dane słowo.Np:"Włączamy komputery" a Ty na to "A co to jest?A gdzie się to włącza?"Wchodzisz do klasy i upadnij na ziemię udając atak epilepsji.Niech kolega się zacznie drzeć.Pobiegnie po dyrektora,a wy jak gdyby nigdy nic usiądziecie na miejscach i przygotujecie się do zajęć.Przyjdzie dyrektorka i będziecie wyglądali na pilnych i zdyscyplinowanych.Zróbcie błędy krytyczne w systemie operacyjnym.Przytulajcie się z kolegami i łapcie za dupy.Poczuje się niezręcznie,napewno.Wejdźcie do klasy w koszulkach Ruchu i zacznijcie śpiewać -Kto nie skacze ten jest Żyd,hop hop hop.Zróbcie pociąg w klasie.Mam nadzieję,że pomogłem.

 

Czyś ty sie z 5 latkiem na rozum zamienił?

 

Ok po niektórych co tu pisali widać że jaja sobie robią ale są i tacy że strach bierze jak się czyta!!!

 

Proponujecie używanie przemocy, zastraszanie i niszczenie mienie!!! po co się w takim razie wygłupiać? nie lepiej ubrać kominiarki i poczekać nocą w ciemnej uliczce? w końcu za takie rozwiązanie i za pobicie w szkole czy groźby karalne/prześladowanie, grozi dokładnie taki sam wyrok!!!

 

Nauczyciel też człowiek choćby nie wiem jak niedo(pipi)any był!!! nie można go tak gnębić... dobry żart powinien być błyskotliwy i subtelny! a jak nie to równie dobrze to możecie jej samochód na parkingu przewrócić na dach a potem wrócić do domu po szczoteczkę do zębów, w areszcie tymczasowym wam nie dadzą!

 

do takich rzeczy trzeba mieć trochę szczęścia i błyskotliwą ekipę :) zaradnych ludzi.

 

Widać dla tego w LO nie odstawiliśmy nigdy żadnego takiego numeru :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...