Skocz do zawartości

Oceń okładkę PSX Extreme #150


Oceń okładkę PSX Extreme #150  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme #150



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Huhu... Mógłbym narzekać na art (nie lubię żołnierzy na okłądkach ;) ), ale projekt okłądki się liczy - a ten jest, całkiem dobry. Nie idealny, ale ogromny skok jakościowy w porównaniu do poprzednich. Interesujący efekt "Vintage" na brzegach (szkoda że chopek z lewej pozostał nieruszony, baliście się go zbrzydzić? on tak już paskudny sam z siebie jest, nie zaszkodzi mu i ten "Effect" :P ). Całkiem dobry pomysł z zakładkami (czemu AvP jest pomarańczowe?) i (nareszcie!) pokombinowane napisy - przekrzywienie i inna czcionka. Btw: fajnie wpasowano kod kreskowy :) . Ale za dużo cienia za laseczką (taka plama się zrobiła), Pan Alien (Mr. Ś?) trochę za blady i panience nie kopci się z lufy (wiem, wybrzydzam). Trochę za dużo żółci, wydaje mi się że napisy na dwa kolory (choćby i ten pomarańcz) wyglądałyby lepiej. Wiem że niby są, ale nie widać tego na pierwszy rzut oka. No i "X" taki... po prostu żółty.

Odnośnik do komentarza

150 nr to niezły aczik, szkoda- jak ktoś napisał wyżej- nie daliście okładki jubileuszowej. Jak doczekamy 200 nr to proponuje okładkę z topowymi zgredami- Aju (ojciec założyciel), Ściera,Hiv , Myszu, Kali, Star. Jak dla mnie byłby kosmos.

Odnośnik do komentarza

Coz 150 nr. a tu zadnej jakiejs okolicznosciowej okladki. Szkoda, ale to nie pierwszy raz jak tak sie wydarzylo (nr.100). No ale wracajac do oceny to daje 5. Nic specjalnego, kolory znow jakies takie nijakie,rozklad zawartosci i art dobry chociaz nie przepadam za "kuzynami" Jar Jar Binksa. Juz okladka z ME byla lepsza, choc tez jej duzo brakowalo. Ogolnie mowiac, sredniak...

Odnośnik do komentarza

Okładka kiepska z dwóch powodów:

 

A. Wszystkie czasopisma wykorzystują ME2 na swoją okładkę w tym miesiącu, jedynie w mniej lub bardziej odmiennej formie.

B. Okładka ME2 sama w sobie jest zaskakująco odrzucająca - ni to realistyczne, ni to komiksowe, po prostu mdłe. Jakby zrobiono zdjęcie kiepskiej jakości figurom woskowym. Kolorystyka także nieciekawa.

 

Poza tym co ma znaczyć określenie "jedyny prawdziwy sequel"? Nie bardzo rozumiem, proszę o wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza

 

Poza tym co ma znaczyć określenie "jedyny prawdziwy sequel"? Nie bardzo rozumiem, proszę o wyjaśnienie.

Trzeba przeciez jakos przyciagnac uwage do recenzji.

Takie gadki jak "jedyny prawdziwy sequel" , "pierwsza w Polsce recenzja" itp zawsze zwracaja uwage...

No hasło reklamowe to rozumiem, ale zdanie "jedyny prawdziwy sequel" po prostu nie ma sensu. Jedyny prawdziwy sequel Mass Effect? No ciężko aby było inaczej biorąc pod uwagę, że jest to dopiero druga część gry. Jedyny prawdziwy sequel jakiejkolwiek gry? To znaczy, że reszta kontynuacji gier była beznadziejna? Też nielogiczne. Przykro mi, ale nie rozumiem...

 

 

Także dopiero przeczytawszy pozostałe posty zwróciłem uwagę na fakt jubileuszu (z reguły nie zawracam sobie głowy takimi szczegółami). Tym bardziej dziwi mnie fakt, że zamiast wykonać coś okazyjnego PE zdecydowało się na wykorzystanie oklepanej grafiki z gry, którą na swoje okładki wykorzystuje połowa czasopism o grach, a która już jakiś czas temu spotkała się z krytyką graczy, w tym fanów. Podejrzewam, że chodzi tutaj także o udział w reklamie, ale tym bardziej wizerunek okładki w tym miesiącu wypada mizernie.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...