Skocz do zawartości

Piłka ręczna


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik sportowy reprezentacji Polski w piłce ręcznej to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to polska kur.wa głupia mentalność tej kur.wa bandy imbecyli, która już się poczuła mistrzami świata, to jest jakieś kur.wa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie kibicowskie jak nasze, gdzie co mecz Kraków Arena wypełniona jest do granic możliwości, pełna strefa kibica, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pier.dolone 5-6 miejsce i blamaż z Chorwacją to was powinno się je.bać kur.wa, tak się powinno was je.bać jak tylko was może je.bać Chorwacja. Norwegia was tak nie wyruchała, jak was wyrucha Chorwacja. Aż was kukle kur.wa będą swędziały. Z bólu. To jest dramat, kur.wa.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

nie wiem co napisac, dziwaczny turniej dla polski, zagralismy chyba najlepszy mecz od lat z francja, jednoczesnie tez najgorszy od niepamietam kiedy z chorwacja. nie jestesmy tak mocni jak podczas wygrywania z francja ani tak slabi jak dzisiaj

 

jestem totalnie zaskoczony dzisiajsza postawa, nigdy nam chorwacja nie lezala, mecz zaczal sie slabo, ale na boga w tej dryzynie dalej dalej jest wielu topowych swiatowych zawodnikow, majacych na koncie niesamowite doswiadczenie czy to reprezentacyjne (wliczajac medale wielkich imprez) czy z klubowej ligi mistrzow - nie mozna tego tlumaczyc, ze dzis nas presja meczu sparalizowala

Odnośnik do komentarza

Ale od początku się zesrało, wiem, co mówię. Jurecki odcięty, Bielecki nie mógł rzucać, bo obrona wychodziła wyżej, dodatkowo chronili pola przy obrotowych, a skrzydła nie funkcjonowały, ale to akurat nasz słaby punkt na tych zawodach. W obronie często źle zaczynaliśmy mecz, tylko z Francją i jako tako z Białorusią było ok na początku, więc potem ciężko było się ogarnąć w obronie.

 

 

Swoją drogą, już porażka porażką, ale cebulaki wieszają psy na Jureckim, choć ten zagrał pierwszy słaby mecz na tych zawodach. Gurwa, kanapowi janusze eurosportu mnie zawsze wkur.wiały. To jest sport i takie rzeczy się zdarzają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chwalac sie przewidzialem co do joty ten scenariusz, ze przepyerdolimy z Chorwacja z kretesem. Dlaczego?Za duzo kontuzji. Nie jestesmy az taka potega, aby na kazda pozycje miec zastepce. A co sie stalo? Jurecki (obrotowy) kontuzjowany, Lijewski kontuzjowany, jego nominalny zastepca tj Szyba chory. Czym, a raczej kim mielismy przejsc Chorwacje ja sie pytam?? Nie mowie ilu graczy z powodu kontuzji w ogole nie wzielo udzialu w imprezie, ze nie wspomne Jaszki, Jurkiewicza i Tkaczyka. Z nimi i ze zdrowa reszta do finalu zaszlibysmy spacerkiem. Teraz zacznie sie polowanie na czarownice. Nieslusznie...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Kontuzje to polacy mieli ale glowy. Nie wiem w sumie, w koncu to zawodowcy i wyjadacze boiskowi wiec ze stresem nie powinni miec problemu, ale widac bylo ze mieli we lbie juz polfinal. No i jeszcze fakt, ze moga przegrac 3 bramkami. No ku.rwa, przeciez ciagle mowia im, ze wygrywaja jedna bramka a tu taki komfort, moga stracic az 3. Chorwaci juz wlasciwie poza turniejem, oficjalnie beda walczyc ale nie oficjalnie gadali, ze im sie juz nie chce tutaj siedziec wiec polacy mieli kolejny powod do stwierdzenia, ze w tym meczu wystarczy wyjsc na boisko i juz. A, no i jeszcze publicznosc za nimi, no to juz musi sie udac.

 

Tyle ze jak dla mnie ten mecz nie roznil sie niczym od poprzednich, moze tylko od tego z francja. Nadal kulala obrona, ciagle ustawienie 6:0, brak agresywnosci, tylko raz (na caly turniej) a wczoraj w ogole widzialem zeby w oslabieniu wchodzil 6y zawodnik w koszulce bramkarza. Chorwaci to ostatnie rozwiazanie stosowali juz w poczatkach pierwszej polowy, do tego az wieszali sie na naszych kiedy bronili. My rece do gory jak w jakiejs siatkowce. No i oczywiscie straty bramek grajac w przewadze. No nie moge z tego najbardziej. W tym meczu to chyba 100% nieskutecznosci bo nie przypominam sobie zeby chorwaci nie rzucili w oslabieniu.

 

Osobiscie liczylem na Szybe ale nie szlo mu wyraznie. Stres zezarl go zreszta jak kazdego w tej druzynie. Mozna pier.dolic, ze oczekiwania, ze turniej w kraju, ze napiecie, ze stres ale do ch.uja wafla, po pierwsze to sa profesjonalisci, po drugie druzyna recznej ma wiele sukcesow a nie tak jak partacze w noge ostatni sprzed 30 lat, a po trzecie publicznosc (odwrotnie niz na stadionach) wspierala ich do samego konca niezaleznie od wynikow. Wiec co do ch.uja sie stalo?

Odnośnik do komentarza

Wstyd, żenada, kompromitacja, hańba, frajerstwo, nie wracajcie do do.....oh wait

 

 

Uważam, że tytuł z Przeglądu jest jak najbardziej adekwatny i bez przesadnego dramatyzowania. Przegrać w takim stylu to po prostu himalaje sportowego obciachu. Wstyd przede wszystkim dla zawodników i sztabu trenerskiego. Ja wstydu nie odczuwam, bo nie ja na poziomie decydującej fazy ME co chwila robiłem błąd kroków, nie ja robiłem faule w ataku, nie ja nie mogłem rzucić gola przez 20 minut, nie ja nie reagowałem na rozwój wydarzeń na boisku. 

 

Na szczęście zawodnicy i trener mają świadomość, co odpier/dolili i nie ukrywają wstydu i zażenowania. I nie ma w dzisiejszym tonie medialnym niczego "polskiego". Francuskie media jadą po swoich nie gorzej niż u nas.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wstyd, żenada, kompromitacja, hańba, frajerstwo, nie wracajcie do do.....oh wait

 

 

Uważam, że tytuł z Przeglądu jest jak najbardziej adekwatny i bez przesadnego dramatyzowania. Przegrać w takim stylu to po prostu himalaje sportowego obciachu. Wstyd przede wszystkim dla zawodników i sztabu trenerskiego. Ja wstydu nie odczuwam, bo nie ja na poziomie decydującej fazy ME co chwila robiłem błąd kroków, nie ja robiłem faule w ataku, nie ja nie mogłem rzucić gola przez 20 minut, nie ja nie reagowałem na rozwój wydarzeń na boisku. 

 

Na szczęście zawodnicy i trener mają świadomość, co odpier/dolili i nie ukrywają wstydu i zażenowania. I nie ma w dzisiejszym tonie medialnym niczego "polskiego". Francuskie media jadą po swoich nie gorzej niż u nas.

 

 

Ale to zawodnicy i trenerzy są od tego, żeby czuć wstyd i zażenowanie, dziennikarzyny nie są od tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...