Skocz do zawartości

Piłka ręczna


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

komentatorzy prze.uje, klimat x100000000000000000000000

 

no prosze cie - 2 bramki na minute przed koncem czy bramki w ostatnich sekundach w hokeju to raz na ruski rok, fakt zdarza sie ale no (pipi)a sporadycznie w porownaniu do recznej, same te mistrzostwa, przesledz mecze w grupach czy pucharowe, co chwile tu sa dramaty do ostatnich sekund/minut

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Musiałem wyjść w połowie drugiej połowy z domu, bo byłem umówiony w Galerii. Po spotkaniu idę i myślę, że chvj, pewnie końcówa była mega a ja nie widziałem. Przechodzę obok Saturna, a tam TŁUM PONAD 20 OSÓB OGLĄDA DOGRYWKĘ W TV! ale jazda, dołączyłem i oglądaliśmy ostatnie 5 minut dogrywki jak w strefie kibica.

 

(pipi)a mać, ale się jaram tym medalem.

Odnośnik do komentarza

ja dzisiaj mialem na 14 zlot rodzinny bo urodziny dziadka, pierwszej polowy nie widzialem ale na druga poszedlem do pokoju obok bo czulem w kosciach ze moze byc nerwowka i nie moge tego pominac. od denerwowania sie to mi malo mozg dupa nie wylecial. boze co to byl za mecz. chyba najwiekszy horror polakow w reczna a bramka Szyby to przebija imo Siodmiaka pod wzgledem dramaturgii i stawki spotkania. no ja takich nerwow nie czulem juz dawno a widzialem chyba wszystkie nasze najwieksze i najbardziej nerwowe osiagniecia w sporcie ostatnich lat.

 

spoko tez ze francja wygrala, chociaz 'katar' postawil trudne warunki a sedziowanie mysle bylo ok bo tez ten mecz ogladalem taki bylem podjarany po polsce z hiszpania. francja jest taka maszyna w reczna ze nie wiem czy ktos na dzien dzisiejszy jest im w stanie zagrozic. ale to nie wazne bo jestem dumny jakbysmy zdobyli zloto.

 

http://sport.tvp.pl/18684691/polska-hiszpania-szyba-superstar-gol-w-ostatnich-sekundach-ratuje-polakow

 

10/10

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

ostatnie 4 minuty to praktycznie linia ciągła na wykresie. jak nie słupek to poprzeczka, później jeszcze tuż przed końcem ponad bramką z koła. na szczęście obie nasze bramkarki dzisiaj stały twardo i robiły. ostatnie akcje na wagę złota, możliwe że dosłownie. komentatorzy też dali się ponieść, i dobrze bo radość ludu ogromna. tak trzymać.

kurna bez kitu te sporty zabierają nieco zdrowia i dni z życia. zawsze końcówki że :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...