Skocz do zawartości

Heavy Rain


Gość Kyo

Poziomt trudności pucharów.  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Heavy Rain?

    • Bardzo łatwe
      10
    • Łatwe
      21
    • Średnie
      28
    • Trudne
      10
    • Bardzo trudne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem ale na ps3site nic nie pisze właśnie o Ethanie. Ja korzystam z tego poradnika http://www.kikoo.pl/artykuly/146-1/Trofea-Heavy-Rain-poradnik/

 

Tam piszą, że nie ważne co zrobię Ethanem. Z kolei gdzie indziej wyczytałem, że ważne. Dlatego chcę się dowiedzieć od osób które zdobyły te trophy, co w końcu robić.

Odnośnik do komentarza

Zbrodnia doskonala wcale nie jest taka doskonala w HR :)

 

przecież mordercy nie chodzi o samo zabijanie, on "czegoś" szuka i dlatego ethan musi być w magazynie plus reszta warunków. jest to zbrodnia doskonała z punktu widzenia mordercy: osiąga swój cel plus zostaje bezkarny :potter:

 

aaa i jeszcze jedno bo w temacie głównym zaginęło moje pytanie:

co trzeba zrobić aby mieć szkice 1 + 2 w dodatkach ? może ktoś wypisać wszystkie dodatki ?

Edytowane przez TaKeShiX
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak utrzymać wszystkich bohaterów przy życiu. U mnie wszyscy żyją, na finałowe miejsce przyjeżdża Ethan, Madison, i Scot, ale zawsze ten Scot ginie. Jak to rozegrać?

 

Coś Ci się pomieszało ;p

 

Na finałowe miejsce ma przyjechać Ethan, Madison i Jayden. Scott będzie automatycznie ;].

 

Tu masz wszystko dokładnie opisane, każde trophy. http://www.kikoo.pl/artykuly/146-1/Trofea-Heavy-Rain-poradnik/

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jak grasz z opcją zapisu to Twoje wybory, zapisują się tzn., że również rozdziały się zmieniają. Nadpisują się na poprzednich. Jeżeli podczas poprzedniego przechodzenia np. nie zaliczyłem jakiejś próby Ethanem a teraz przechodzisz ponownie i zrobisz tą próbę to zostaje ona zapisana włącznie z konsekwencją w następnym/następnych rozdziałach.

 

Postępów w grze się nie traci, co najwyżej zmieniają się (pod wpływem aktualnych wyborów, dokonań).

Jeżeli chcesz zrobić trophy wszystkie zakończenia to musisz grać z zapisem.

 

Trochę to zawinięte ale wiesz o co chodzi?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, tak samo robiłem.

 

Brązowe trophy (ja to na nie mówiłem pierdoły) robiłem w konkretnych rozdziałach bez zapisu. A złote z zapisem.

Tylko np. jeżeli ten srebrny który Ci został do zrobienia to Sherlock czy Wypróbowany Mistrz to możesz je powiązać ze złotymi i zrobić za jednym razem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A ja na taki pomysł wpadłem

 

Robię trophy zbrodnia doskonała. I jeżeli w tym i tym chapterze mam uśmiercić jakiegoś kolesia to mogę zrobić tak że włącze tylko ten chapter, zrobię co musze i zapisze. A potem zrobie tak z kolejnymi i wpadnie?

 

 

A i jeszcze jedno (trochę duży spoiler jak coś)

 

Ile Ethan musi zrobić prób zeby poznał adres? Wystarczą 4 bez tej ostatniej z trucizną? Chyba że jak zrobię tą z trucizną to zaliczy mi to trophy gdzie wszyscy muszą przeżyć ale chyba nie bo Ethan zginie c'nie?

 

Odnośnik do komentarza

A ja na taki pomysł wpadłem

 

Robię trophy zbrodnia doskonała. I jeżeli w tym i tym chapterze mam uśmiercić jakiegoś kolesia to mogę zrobić tak że włącze tylko ten chapter, zrobię co musze i zapisze. A potem zrobie tak z kolejnymi i wpadnie?

 

 

 

A i jeszcze jedno (trochę duży spoiler jak coś)

 

Ile Ethan musi zrobić prób zeby poznał adres? Wystarczą 4 bez tej ostatniej z trucizną? Chyba że jak zrobię tą z trucizną to zaliczy mi to trophy gdzie wszyscy muszą przeżyć ale chyba nie bo Ethan zginie c'nie?

 

 

1)

Musisz grać od rozdziału, w którym musisz coś zrobić do tego trofeum

Hassan lub pierwszy, w którym musisz coś 'poprawić'

do końca z zapisem bez omijania. Nie ma bata.

2) (Duży spoiler)

 

Adres można też zgadnąć, nie wiem ile minimalnie prób trzeba wykonać, żeby Ethan mógł zgadywać - może żadnej. UWAGA MEGASPOILER - Trucizna nie zabija Ethana ;)

 

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...