Skocz do zawartości

Heavy Rain


Gość Kyo

Poziomt trudności pucharów.  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Heavy Rain?

    • Bardzo łatwe
      10
    • Łatwe
      21
    • Średnie
      28
    • Trudne
      10
    • Bardzo trudne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po 1'wszym przejściu (nie grając na trofea tylko samemu decydując wedle upodobań co i jak) mam 34%, teraz po kolei bawię się najpierw w te brązowe pucharki (zrobienie szczególnych rzeczy w każdym rozdziale), a potem wezmę się za te "grubsze". Jest coś o czym powinienem pamiętać przechodząc grę dla trofeów?

Odnośnik do komentarza

Jakoś mam problem z tym 1 trofeum a mianowicie "Wszystkiego najlepszego".

Przechodziłem prolog już 2 razy, za każdym razem kończyłem rysunek i bawiłem się z dziećmi do końca + pomoc przy nakryciu, ale i tak nie wpadło, czekam, zaczyna się scena w centrum handlowym, czekam dalej a tu nic. Nie wiem co tu można zrobić nie tak, ale to lekko irytuje.

Odnośnik do komentarza

Robię trofeum Sherlok Holms. W rozdziale akwarium za nic w świecie nie mogę podnieść broni zabójcy, swoją podnoszę. Potem jak analizuje dowody to nie mam tej broni i trofeum nie wpada. Czy to przez to że za 1 razem jak grałem to nie odkryłem tego, teraz gram z save ale to muszę przejść od momentu miejsca zabójstwa (pierwsze przy torach kolejowych) żeby na końcu się pojawiły te dowody których nie zebrałem. Jak to zrobić najłatwiej?

Odnośnik do komentarza

To, że za pierwszym razem nie zebrałeś nic nie ma do tego.

 

Musisz podnieść tą broń. Mi kiedyś też Jayden nie mógł jej znaleźć więc wyszedłem z tego pokoju na zewnątrz do klubu. Po chwili wróciłem i już ją mogłem podnieść.

Nie musisz grać od "torów" pod warunkiem, że zebrałeś tam wszystkie dowody.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

To, że za pierwszym razem nie zebrałeś nic nie ma do tego.

 

Musisz podnieść tą broń. Mi kiedyś też Jayden nie mógł jej znaleźć więc wyszedłem z tego pokoju na zewnątrz do klubu. Po chwili wróciłem i już ją mogłem podnieść.

Nie musisz grać od "torów" pod warunkiem, że zebrałeś tam wszystkie dowody.

Ale z tego co pamiętam nie podnosi się tej broni - wystarczy ją przeskanować a potem się pochylić aby Jayden skomentował że to kaliber '45 pół-automat czy coś w tym stylu.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Aha bo myślałem że trzeba ją podnieść ale to i tak jest dziwne bo ją skanowałem i nie miałem jej w tym rozdziale w którym przegląda się IWO. Spróbuję jeszcze raz.

EDIT: Tam przy torach za pierwszym razem też wszystkiego nie znalazłem ale wróciłem tam z opcją save i zebrałem wszystko.

EDIT2: Nie wpada :( Może opisze jak to zrobiłem. Na początku załadowałem rozdział z opcją save tam przy torach, zebrałem wszystko i dokończyłem rozdział. Wyszedłem i załadowałem rozdział szajba. Tak samo zebrałem wszystkie poszlaki i dokończyłem rozdział i wyszedłem. Następnie akwarium tak samo. Na końcu w IWO nie mam tych poszlak. Muszę coś źle robić, tylko co? Jak wam się udało zrobić to trofeum?

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Cholera - ja nie ładowałem osobno rozdziałów i nie skakałem jak Ty po rozdziałach - szedłem ciągiem wszytko i normalnie pucharek wpadł bez problemów przy okazji

Perfect Crime.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

W rozdziale miejsce zbrodni musisz zebrać to wszystko:

 

 

Musisz obejrzeć ciało zabitego chłopca, przeanalizować pyłki, ślady krwi na torach i płocie oraz ślady opon przy autostradzie

 

 

 

@Update: Właśnie wpadła platyna po ostatnim trophy (kamikaze) - już 2'ga dzisiaj tak wypadło :F.

 

Ogólnie poziom trudności trofeów oceniam na łatwy ze względu, że trofea zajmują dużo czasu, ale nie wymagają dużo.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...