Skocz do zawartości

Heavy Rain


Gość Kyo

Poziomt trudności pucharów.  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Heavy Rain?

    • Bardzo łatwe
      10
    • Łatwe
      21
    • Średnie
      28
    • Trudne
      10
    • Bardzo trudne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Miałem problem z niektórymi trophy i zostało mi chyba 6 pucharków do platyny. Jak skasuje sejwy, kupię grę jeszcze raz i NIE będę ściągał żadnych aktualizacji to chyba powinienem wbic tych pare pucharków bez żadnych problemów? Pytam bo słyszałem że są jakieś kłopoty jak się gra bez włączonego PSN/bez ściągniętych akutalizacji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

POMOCY

 

Do platyny brakuje mi tylko 3 trofeow

 

 

 

 

-kamikaze 

 

-wszystkie zakonczenia

 

-zbrodnia doskonala 

 

Pisze w zwiazku z tym ostatnim trophy

 

Zeby je wbic musz

 

-"zabic" Hassana

 

-"zabic" Lauren

 

-zabic kramera

 

-wyszyscic sklep manfreda

 

-znalezc zabojce Normanem

 

-jaki madison zginac w mieszkaniu Shelbiego

 

-zginac jako Norman w fabryce podczas walki z shelbym

 

I ponoc nie ma znaczenia co zrobi Etan.

 

Wiec wykonalem to wszystko tylko nie pojechalem uratowac syna jaki Ethan tylko jak Norman bo etan byl w wiezieniu, dalem sie zabic shelbiemu i nie ma zakoncznia.WTF?!

 

Musze przechodzic jeszcze raz i tym razem pojechac jako ethan tak?

 

 

 

 

Ci ktorzy nie przeszli gry prosze nie czytac.!!

 

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie raczej tak.

 

Niektórzy piszą, że nieważnie co zrobisz Ethanem a

jak nie pojedziesz uratować Shauna to często nie wpada. Dlatego musisz zacząć od nowa a dokładnie od sklepu Hassana, uwolnić się z więzienia i lepiej jedź uratować syna. Ja tak zrobiłem i mi wpadło od razu poza tym musisz a nie wymieniłeś właśnie dać się złapać policji jak grasz Ethanem (później ucieknij z komisariatu). Musisz przebaczyć Madison jak grasz Ethanem (ten rozdział co się całujecie w motelu) aha i Jaydenem sam odkryj kto jest zabójcą, jedź do magazynu i zgiń w walce.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Brakuje mi do platyny jednego, jedynego trofeum - Sprytny tata.

 

Przy ostatniej próbie, Szczur, nie wypijam trucizny. Wsiadam do auta, wybieram ten adres dobry czyli Theodore Roosvelt Road. No i mimo to trophy nie wpada. O co chodzi? W żadnym poradniku nie ma problemu z tym trophy. Muszę od tego działu Szczur grać do samego końca? Bo narazie przechodziłem Szczura, a później włączałem Stary Magazyn. Nie wiem czemu nie wpada...

 

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

oki wbiłem ;)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Ofsajd

Mam takie pytanie: czy za każdy rozdział/scenę jest trofeum? Bo za pierwsze kilka dostałem brąz, później w 2 nie dostałem i teraz w następnych 2 też dostałem i nie wiem czy coś przeoczyłem? Czegoś nie zrobiłem żeby dostać pucharek?

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie: czy za każdy rozdział/scenę jest trofeum? Bo za pierwsze kilka dostałem brąz, później w 2 nie dostałem i teraz w następnych 2 też dostałem i nie wiem czy coś przeoczyłem? Czegoś nie zrobiłem żeby dostać pucharek?

 

Najpierw przejdź grę, a później wbijaj trofea. W poradnikach są opisane trofea i będziesz wiedział co musisz zrobić. Ale na razie nie psuj sobie zabawy bo ta gra ma najlepszą fabułę ever jak dla mnie i trofea to tylko taki bardzo mały bonusik do tej produkcji. i bardzo łatwy :potter:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Kojarzycie z gry akcje w sklepie wchodzi bandzior chce obrabowac sprzedawce? Musze nakłonić go żeby dał sobie siana i sobie poszedł, próbuje już ktorys raz ale za kazdym razem się konczy na tym że sie nie zgadza, co musze konkretnie robić? Wiem ze musze nadepnać na czipsy ktore sa rozsypane a co potem mowic do tego pajaca?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Może to Ci pomoże:

 

Opis misji:

 

 

Kamikaze

Niedźwiedź - Wybierz najlepszą drogę na Autostradzie

 

To trofeum jest o wiele trudniejsze, niż brzmi, ponieważ nie trzeba tylko bezbłędnie powciskać guziki, ale również obrać właściwą drogę, która spowoduje jak najmniej uszkodzeń karoserii. Poniżej zamieszczam kierunki jakie należy wybrać, aby trofeum wpadło. Zaznaczę, że mi się udało zdobyć pucharek dopiero za czwartym razem, dlatego też nie zrażajcie się zbyt szybko. Jeśli wam coś nie wyjdzie w trakcie jazdy to po prostu wyjdzie z gry i wybierzcie Kontynuuj, aby nie zaczynać rozdziału od początku, a od ostatniego checkpointa, czyli przed samą jazdą.

  • W lewo
  • Przechyl pad w prawo
  • W prawo
  • W lewo
  • Przechyl pad w lewo
  • Przechyl pad w prawo
  • Przechyl pad w prawo and W lewo (w tym momencie musisz balansować autem, aby wyjść z poślizgu)

W tym miejscu GPS mówi, że zostały 4 kilometry do mety.

  • Przechyl pad w lewo

Cut-scenka, w której gość zmienia opony.

  • Przechyl pad w prawo
  • W lewo przez barierką
  • X, O, R2, L2, kwadrat lub trójkąt (w zależności od poziomu trudności, na którym grasz)
  • Przechyl pad w prawo
  • Przechyl pad w lewo
  • Przechyl pad w prawo
  • Przechyl pad w lewo

W tym miejscu GPS mówi, że zostały 3 kilometry do mety.

  • X, O, R2, L2, kwadrat lub trójkąt (w zależności od poziomu trudności, na którym grasz)
  • W prawo od autobusu

W tym miejscu GPS mówi, że zostały 2 kilometry do mety.

  • W prawo
  • Przechyl pad w lewo
  • W prawo na kasach

Cut-scenka z glinami, które rozpoczynają pościg.

  • Przechyl pad w prawo (UWAGA!!! Jeśli zrobisz to prawidłowo - samochód policyjny w ciebie nie uderzy; jeśli uderzy - zacznij od początku, bo nie zdobędziesz trofeum)
  • X, O, R2, L2, kwadrat lub trójkąt (w zależności od poziomu trudności, na którym grasz)
  • Przechyl pad w prawo
  • W lewo lub w prawo w momencie przebijania się przez blokadę policyjną
  • X, O, R2, L2, kwadrat lub trójkąt (w zależności od poziomu trudności, na którym grasz)
  • Przechyl pad w prawo
  • Przechyl pad w lewo
  • X, O, R2, L2, kwadrat lub trójkąt (w zależności od poziomu trudności, na którym grasz)

Czasem gra może nie odczytać właściwie ruchów pada. Pamiętaj, że musisz trzymać go równolegle do telewizora, nie prostopadle, a ruchy muszę być zdecydowane i tylko w kierunku, w którym powinien odbyć się ruch.

 

 

 

Tu masz linka do całego poradnika, tylko uważaj na żeby się na spoiler nie naciąć :Phttp://www.kikoo.pl/artykuly/146-1/Trofea-Heavy-Rain-poradnik/

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Robię trofeum Zbrodnia doskonała i mam pytanko

 

W sklepie Manfreda jak nie wyczyszcze jednego odcisku to gra mnie jakoś poinformuje? I jeżeli tak się stanie to będę mógł powtórzyć rozdział,zrobię dobrze to pucharek Perfect Crime wpadnie?

 

W rozdziale Zbieg,Ethan musiał dać się złapać policji. Jeżeli alw dałem złapać,ale Jayden wypuścił Ethana,pucharek wpadnie?

 

 

Nerd / Sherlock

 

W tym pucharku musze od nowa gre przechodzic czy wystarczy powtarzać misje i tam zbierać?

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze pamieta , to gdy cos przeoczysz to bedziesz mial cutscene na posterunku. Jak cos zawalisz to na 99% musisz zaczynac od sklepu Hassana.

 

Jak usuniesz wszystkie slady to nie wyladujecie na posterunku. Musisz powycierac: telefon na zapleczu, okno na zapleczu (jesli dotykales), telefon za lada, kieliszki od alko, figurki, ktora bawila sie Lauren i klamki wejsciowej przy drzwiach. Wsio powycieraj i wiej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...