Skocz do zawartości

Heavy Rain


Gość Kyo

Poziomt trudności pucharów.  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Heavy Rain?

    • Bardzo łatwe
      10
    • Łatwe
      21
    • Średnie
      28
    • Trudne
      10
    • Bardzo trudne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Sory, ale nie wiem jak się wstawia "spoiler". Kto nie chce, niech nie czyta.

 

Mam problem z trofeum "Sprytny Tata - domyśl się gdzie jest przetrzymywany Shoun". Korzystałem z poradnika i za nic w świecie nie chce mi zaliczyć tego trofeum. Zrobiłem to na dwa opisane sposoby i nic. Dlatego pytam, czy to trofeum wpada zaraz po skończeniu etapu, czy dopiero na końcy gry? Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, będę wdzięczny.

 

Edytowane przez Old_Kyo
Wstawianie spoilerów naprawdę nie jest trudne... Pełen edytor->Zaznaczyć tekst->Dodatki-Spioler
Odnośnik do komentarza

 

Sory, ale nie wiem jak się wstawia "spojler". Kto nie chce, niech nie czyta.

 

Mam problem z trofeum "Sprytny Tata - domyśl się gdzie jest przetrzymywany Shoun". Korzystałem z poradnika i za nic w świecie nie chce mi zaliczyć tego trofeum. Zrobiłem to na dwa opisane sposoby i nic. Dlatego pytam, czy to trofeum wpada zaraz po skończeniu etapu, czy dopiero na końcy gry? Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, będę wdzięczny.

 

 

 

Wpada dopiero przy akcji z Madison w mieszkaniu zabojcy

 

Odnośnik do komentarza

 

Sory, ale nie wiem jak się wstawia "spojler". Kto nie chce, niech nie czyta.

 

Mam problem z trofeum "Sprytny Tata - domyśl się gdzie jest przetrzymywany Shoun". Korzystałem z poradnika i za nic w świecie nie chce mi zaliczyć tego trofeum. Zrobiłem to na dwa opisane sposoby i nic. Dlatego pytam, czy to trofeum wpada zaraz po skończeniu etapu, czy dopiero na końcy gry? Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, będę wdzięczny.

 

 

 

Wpada dopiero przy akcji z Madison w mieszkaniu zabojcy

 

 

tez mam problem z pucharkiem clever dad.. robilem go na kilka sposobow i nie chce wpasc.. czy zatem moze ktos potwierdzic fakt ze nie pojawia sie od razu po skonczeniu etapu tylko nieco pozniej? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

Dziwna ci to platyna. Niby twórca gry namawiał do jednego tylko jej przejścia ('stwórz SWOJA historię') a tu SONY kazało machnąć Trophies i dupa- trzea grać milion razy. Trochę to wnerwiające oglądać napisy końcowe 5 razy jednego dnia ale jakoś podołałem. Było warto bo niektóre zakończenia ryją beret, kopia dupę i masakrują psyche. Szczególnie wszytskie te w których Ethan robi... to co robi :)

 

Gra zdecydowanie nie jest tak dobra jak o nie piszą, trofea natomiast są banalne bo polegają na tym (w przewazajacej wiekszosci), że trzea zamiast 'a' odpowiedzieć 'b'. W sumie to dzięki temu, że mamy trophies to jest motywacja do oglądania tych wszystkich endingow, ktore sa doprawdy świetne. Bez trophies nie chciałoby mi się grać w toto tyle razy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

mam pytanie dotyczaca pucharka perfect crime.. w rozdziale fugitive ethan ma zostac zlapany.. problem polega na tym ze nie siedzi on juz do konca gry w pudle.. jak zatem pokierowac jego losami po wyjsciu na wolnosc zeby dostac pucharek? pozdrawiam

 

 

mam podobny zgryz, z tym, ze Jayden nie domysla sie, kto jest zabojca.

jedynie, co wpada mu do glowy to " Oskarżenie Blake'a ".

moglby mnie ktos naprowadzic, jakie Wskazowki powinny mi sie wyswietlic podczas sesji IWO, po bojce z Zabojca.

dodam ze ide wedlug opisu z owej strony:

http://www.kikoo.pl/...-Rain-poradnik/

jedynie, co przychodzi mi do glowy to gapa przy trofeum: Sherlock, ale nie wiem, co i gdzie dokladnie.

 

dzieki, oraz Wesolych Swiat Wielkanocnych.

Edytowane przez Old_Kyo
Dodano spoiler
Odnośnik do komentarza

 

Zebrales w pokoju bilety ze stacji benzynowej?

Jezeli tak to kiedy Jayden domysla sie, ze przestepca jest policjantem (zegarek), musisz zrobic GEOANALIZE na biletach.

Okaze sie, ze tylko jeden policjant dziala w tym rejonie i dalej pojdzie z gorki...

 

Edytowane przez Old_Kyo
Dodano spoiler
Odnośnik do komentarza

 

Zebrales w pokoju bilety ze stacji benzynowej?

Jezeli tak to kiedy Jayden domysla sie, ze przestepca jest policjantem (zegarek), musisz zrobic GEOANALIZE na biletach.

Okaze sie, ze tylko jeden policjant dziala w tym rejonie i dalej pojdzie z gorki...

 

juz mam!!!

dzieki z gory.

Edytowane przez Old_Kyo
Dodano spoiler
Odnośnik do komentarza

Ale qr.wa bez sens.

 

 

Chciałem wbić trophy gdzie trzeba zrobić projekt, nakryc do stołu i pobwić się.

 

A więc. Wstałem. Umyłem się. Od razu poszedłem do pracowni i narysowałem domek. Rysunek został skończony bo Ethan się podpisał. Później wykonałem kilka czynności (tylko po to żeby wróciła rodzinka). Kiedy Grace wróciła z małymi to wziąłem od niej zakupy i nakryłem do stołu. Nic nie stłukłem. Potem od razu pobiegłem pobawić się z dzieciakami. Z Jasonem poobracałem się w kółko a Shauna wziąłem na barana i pobiegałem z nim. Później jeszcze powalczyłem z Jasonem na miecze. Po zabawie poszliśmy na obiad, ale ja polazłem po Shauna który zabił ptoka (:excl:). Później włączył się lvl w centrum handlowym i trofeum nie wpadło. WTF?

 

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Wyglada na to, ze nic nie skopales, chyba ze:

 

a) nie pobawiles sie z nimi do konca (obaj musza miec dosc + musisz wygrac walke na miecze)

b) pamietaj, ze to trophy wpada dopiero po napisach poczatkowych (czyli PO centrum handlowym)

 

PS. jak sie robi SPOILER ? :)

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem raz grę i teraz wczytuję rozdziały żeby nabić trofea. A co się stanie jeśli dam opcję ZAPISZ? Czy zapisze się tylko ten chapter i nic więcej nie ulegnie zmianie czy ...?

 

Ulegnie. Nie bedziesz mogl skakac po wybranych chapterach od zapisanego, np. kiedy wybierzesz chapter "Na Wolnosci" nie bedziesz mogl skakac po chapterach, ktore odbywaja sie pozniej. Zostana one skasowane.

Odnośnik do komentarza

Hm, jesteś pewien? Wydaje mi się, że ja nadpisywałem i nie było problemu z wczytywaniem późniejszych rozdziałów, ale mogę się mylić.

 

Nie jest to mozliwe bo w tym filmie :P podejmujesz decyzje i niektorych scen w przyszlosci po prostu nie ma, wiec tworcy slusznie wylaczyli rozdzialy z zapisywaniem. Na szczescie mozna skakac bez zapisu i wtedy te prostsze trofea tez wpadaja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...