Skocz do zawartości

Vanquish


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na grę w której dla odmiany atakowalibyśmy USA. To by była odmiana, a ile echa by wokół takiego tytułu by było. Darmowa reklama jak nic.
To się chyba nigdy nie stanie, a w każdym razie nie w topowej grze. Przecież USofA to największe i najwspanialsze mocarstwo, z nie pokonaną armia i super żołnierzami-patriotami, a pokazanie w grze tego imperium na kolanach (bo jakbyśmy ich zaatakowali to gra by się oczywiście skończyła naszym zwycięstwem a ich porażką) mogłoby zachwiać wiarę przeciętnego Amerykanina w za(pipi)istość kraju i spowodować panikę oraz strach przed terrorystami(jeszcze większy niż teraz). Szans nie ma, do końca świata będziemy bronić super-kraju jakim są Stany. To tak na marginesie ;)

 

Poza tym mnie też to nudzi i byłem zawiedziony jak ogłosili że będziemy bronić USA, no ale to w tamtych odbiorców celuje deweloper jako że tam może sprzedać najwięcej gier, a gra z niepatriotycznymi elementami by się nie sprzedała. Co zrobić :confused:

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Smieszna sprawa. Japonczykom nie udal sie DMC4, MGS4, NInja Gaiden 2, Final fantasy i pare innych flagowych tytulow z poprzednije generacji (wszytskie owniete w graficzne szaty HD). Teraz kopiuja Gears'y. Czy tylko ja widze Vanquish jako hybryde Final Fantasy i GoW. Moze "Last gauradian" bedzie last hope dla japonskich developerow? :)

Odnośnik do komentarza

Nie, uwazam ze tylko ty tam widzisz final fantasy i gears of war. Osobiscie to mam juz dosyc porownywania kazdej strzelaniny do gears of war, bo co? bo jest tam widok tpp? czy system cover? Przypominam ze Gears of war to nie pierwsza strzelanina tpp w ktorej wykorzystano patent z chowaniem sie za przeszkody. Mozliwe ze ta gra nie bedzie przelomowa i zrywajaca ze standardami, ale nie o to w tej grze chodzi. Liczy sie ostra akcja i wyczesane akcje, ktorych tam nie brakuje.

Odnośnik do komentarza

Gameplay prezentuje się świetnie. Cover system wypada nieźle, na plus mogę zaliczyć również te wślizgi, muzykę i slow-mo. Cóż jednak nie myliłem się, że może być z tego tytułu świetna gra. Pozycja w sam raz na odstresowanie. Platinum Games tworzy jeden interesujący tytuł za drugim, widać, że w studiu się nie obijają.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...