Skocz do zawartości

Vanquish


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Łyknąłem Vanquish i wow :) Platinum to jednak mają fach, ich każda kolejna gra jest coraz lepsza pod kątem technicznym i jak sobie pomyślę jak będzie mogła działać Bayo 2 to aż mnie trzęsie (i tak wydadzą na PS3 ;)). 

 

Vanquish jest szybki, bezkompromisowy, bez udziwnień, takie wesołe naparzanie do robotów, historyjka rodem z kina akcji wczesnych lat '90, w miarę zróżnicowane poziomy, fajne bronie, wymagający bossowie, świetne napisy końcowe itd. itp. :) Pełen relaks i idealne proporcje dla tzw. elektronicznej rozrywki. Trzymam kciuki za sequel, bo warto. 

 

PS Mały easter egg mi się udało wyłapać. Biegam po polu bitwy, reanimuję gościa a tu kto? ;)

 

 

2itq0bn.jpg

 

 

Edytowane przez Rudiok
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 6 lat później...

Wszedłem właśnie w trzeci akt i mam wrażenie, że widziałem już wszystko: wciąż przewijają się Ci sami wrogowie, a zmiany w gameplayu są zerowe. Ba, nim wskończyłem pierwszy akt spróbowałem już każdej broni. Przy ekranie trzyma mnie obecnie już tylko niewybredny humor produkcji i karykaturalna wręcz złodupność Sama i Burnsa.

 

Z tych kilku gier Platinum które grałem na przełomie poprzedniej i obecnej generacji (Bayonetta, Vanquish i Nier Automata) broni się tylko ta pierwsza co każe mi myśleć, że Platinum to raczej ludzie od fantastycznych slasherów niż fantastycznych gier. Co z drugiej strony sprawia, że nieco wyżej na liście gier do ogrania mam teraz MGR:R.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Ludwes napisał:

Na Risinga to też się nie napalaj jakoś za bardzo. Fajna gra, ale Bayonetta to to nie jest. 

No bo imo bayonetty są ich najbardziej mainstreamowymi grami gdzie moga zachwycić większość graczy. Taki np. Anarchy Regins (które jest zayebisty brawlerem) mało kto ograł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...