Skocz do zawartości

Vanquish


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pograłem, przeszedłem demko i cóż można powiedzieć. Akcja goni akcję, jest mega płynnie, widowiskowo i co najwazniejsze strzela się z przyjemnością do każdego rodzaju przeciwnika. Mamy 3 rodzaje broni plus granaty. Z shotguna nawet chyba nie skorzystałem za to z pozostałych dwóch giwer jak najbardziej. Samą przyjemnośc sprawia wogóle zmiana broni. Trzon broni jakby pozostaje w ręku a klikając jeden z przycisków kierunkowych odpowiedzialnych za zmianę broni ta.. się transformuje ze świetną, płynną animacją. Trzeba przyznać że wygląda to elegancko.

 

Od strony technicznej jest dziwnie. Na plus na pewno płynność, jakość animacji naszego hiroła, ilość ruchomych elementów na ekranie (przeciwnicy, wybuchy, rakiety, rozbłyski) no i design tego świata. Na minus- niestety jakość tekstur i ostrość obrazu, która pewnie maskuje techniczne wady produktu. Mam nadzieję że nie jest to wina słabego portu na Ps3, tylko tego że gra tak po prostu wygląda.

Odnośnik do komentarza

Ale miłe zaskoczenie i szok ;].

 

Bardzo przyjemna gra - demo, filmiki stanowczo mnie odpychały ale demko podobało mi się.

 

Plus przede wszystkim za to, że gra jest płynna, nie przycina. Strzela się przyjemnie no i czuć inspirację Girsami choć tak sobie udaną.

A walka z tym bossem - robotem mega przyjemna, świetnie wyglądają te jego transformacje.

 

Gra jest strasznie dzika co mnie właśnie odpychało na filmikach od niej ale w praniu pasuje, nie przeszkadza taki charakter gry.

Tylko trochę zbyt "japońsko" jak dla mnie.

 

Graficznie tak jak Jakim pisał nierówno. Niby ładnie niby płynnie (świetne te transformacje), dużo się dzieje na ekranie ale bez jakiejś większej podniety.

Właśnie ta ostrość obrazu chyba niszczy trochę ogólny odbiór pewnie kolejna gra która nie jest w 720p ;/.

 

Demo przekonało mnie do zakupu kiedyś tam jak stanieje ;].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...