Skocz do zawartości

Vanquish


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie to speedrun, ale już teraz jest pewne, że ta gra nie będzie należała do najdłuższych. Są jakieś ciekawe bonusy po przejściu?

Słyszałem ze podobno ma to wygladac jak w Bayo, czyli sie wybiera levele posiadajac juz wszystkie umiejetnosci i bronie. Tylko czy mozna w kazdym momecie gry wbrac sobie broń ktora sie juz poprzednio grało - oto jest pytanie?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

GS

 

* Sliding around and shifting into slow motion is a blast

* A constant barrage of explosions, bullets, and robots

* Fantastic boss fights heat up the action

* Smooth controls ensure an always-fair challenge

* Frequent set-piece environments add flair and variety.

 

Już demko mnie tą płynnością kupiło.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Gra jest za(pipi)ista. :) To tak na początek.

 

Skończyłem pierwszy akt, a grałem jakieś 2h, więc nie wiem, jak z GameInformera skończyli grę w niecałe 4h. No chyba, że już zaraz koniec. :]

Gameplay daje radę i w sumie cały pierwszy akt był ciągle pokazywany do tej pory na trailerach, nawet demo jest tutaj zawarte. Czyli te ogromne hale, gdzie jest biało, szaro trochę sterylnie. Jedynie urozmaiceniem jak na razie było eskortowanie opancerzonego wozu w ciemnościach.

Stanie w miejscu kończy się szybkim zgonem, tutaj nie można chować się za przeszkodą jak w Gearsach i spokojnie się ostrzeliwać, zawsze ktoś pośle w tym kierunku rakietę, albo nadbiegnie z drugiej strony i nas zaatakuje. Akcja jest nieustanna, a to nadlatuje jakiś statek, a to coś się wali, sypie, pociski latają dookoła, mayhem na pełną skalę. :)

Po drodze można zbierać różne upgrade'y np zwiększające magazynek itd

Fajnym patentem jest jazda na kolanach, potem szybkie wybicie i wyjście z butem w jakiegoś robota, albo podcięcie. Jeśli już przy przeciwnikach, to walczymy głównie z różnego rodzaju mechami, mniejszymi i większymi, są też fajnie wykonane pająki, po zabiciu których pojawia się chmara mniejszych.

Broni jest całkiem sporo, karabiny, snajperka, shotgun, bazooka, broń którą zaznaczamy cele i wysyła wiązki lasera, jest jeszcze jakaś giwera, która wystrzeliwuje piłę tarczową, jest też kilka rodzajów granatów. Przy broniach są różne ataki melee, np cięcie piłą jak w Gearsach. :)Bossów również przewinęło się już przynajmniej 3. :] Transformowanie się broni w inny sprzęt wygląda rewelacyjnie i nieraz bawiłem się tym dla samego efektu. :]

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich tych którzy jeszcze nie kupili Vanquish polecam odwiedzić Zavvi. Gra jest u nich za niecałe 36euro czyli wychodzi z kosztami przesyłki coś koło 145zł.

Sam swoją kopię dopiero prawdopodobnie w grudniu nabędę bo póki co mam inne wydatki ale z całą pewnością jest to moje top5 na najbliższe miesiące jeśli chodzi o gry. Czysta akcja w japońskim sosie, czyli kombo jakie bardzo lubię. Demko tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że to kolejny genialny tytuł studia Platinum Games.

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich tych którzy jeszcze nie kupili Vanquish polecam odwiedzić Zavvi. Gra jest u nich za niecałe 36euro czyli wychodzi z kosztami przesyłki coś koło 145zł.

Sam swoją kopię dopiero prawdopodobnie w grudniu nabędę bo póki co mam inne wydatki ale z całą pewnością jest to moje top5 na najbliższe miesiące jeśli chodzi o gry. Czysta akcja w japońskim sosie, czyli kombo jakie bardzo lubię. Demko tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że to kolejny genialny tytuł studia Platinum Games.

Z tego co tam widzę to jest za 29,95 funtów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...