Skocz do zawartości

Vanquish


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Naughty Bear w pierwszych info miał być sandboxem w świecie "pluszaków", a okazał się totalnym crapem niestety....

 

Natomiast Vanquish to strzelanina która jest na pierwszy rzut oka (demo) strasznie płytka, niczym nie różniąca się od innych i wydaje się zlepkiem różnych tytułów(tzn. section8, gearsy,troszkę mgs i lost planet), z czego każdy ten tytuł miał klimat(lepszy jak mgs czy gearsy i troszkę gorszy jak section8)a tu widzę jego brak w stylu "mdła papka":P.... Może pełna wersja będzie miała jakieś zwroty akcji i dobrą fabułę ale demo tej tendencji nie wykazuje niestety....

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Mnie przekonało bo to czysta akcja. Umowmy się...fabuła w shooterach nie jest najważniejsza, natomiast to co jest niezbędne tutaj znalazłem:) Chętnie bym pograł w pełną wersję. Trochę mi się kojarzy to z akcją w środku filmu Casshern.

 

Ta zgadzam się fabula w tym gatunku nie jest najważniejsza, ale teraz praktycznie w każdym shooterze ma covera, masę broni, skryptów i mniejszą lub większą dynamikę.

 

Dobre strzelanki od średnich, odróżnia właśnie dobry klimat, fabuła itp dodatki.

Odnośnik do komentarza

Ja tam po Vanquish nie oczekuję jakiejś wybitnej fabuły, od początku oczekiwałem tylko do tego tytułu efektownej i przyjemnej strzelaniny w typowo japońskim sosie. I póki co z tego co widzę, dostanę to czego oczekiwałem. Teraz tylko pozostaje czekać na premierę i spadek ceny, a potem już tylko grać.

Odnośnik do komentarza

Jako wielki fan strzelanek tak widze ta gre:

- klimat cyber/mecha - lubie ( a wiec plus)

- szybka akcja - lubie (a wiec plus)

-giwery ( moglo byc ich wiecej - taki Quantum w demie na wstepie mial wiecej giwer), slow motion, cover system, wslizgi - lubie, swietnie to wyglada ( a wiec plus)

- walki z gigantycznymi bossami, do ktorych trzeba podejsc z lekka taktycznie - bardzo lubie ( a wiec plus)

- fabula - nie znam, ale w strzelaninach nie to sie dla mnie liczy ( a wiec obojetne)

- glowny bohater - wstepnie wyglada nawet charyzmatycznie ( chociaz do Marcusa troche mu brakuje ;)) - ale daje plus

I to wszystko, biore po przeczytaniu/ogladnieciu recenzji. W demo fajnie mi sie gralo i gra wstepnie zostala u mnie zakwalifikowana do zakupu. Po pracy lubie sie odprezyc wlasnie z takimi tytulami.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z balonem i zarazem nie rozumiem dlaczego ludzie po demie (które naprawdę jest bardzo średnie i pokazana w nim gra ma znikomy klimat....) tak napalili się na ten tytuł....

Po notkach w prasie w których pisano, że główny bohater łapie pocisk i w locie i ciska w nim w mecha pomyślałem - totalne japońskie dziwactwo.

Po ograniu w demo zaskoczony jestem najbardziej pozytywnie. Ja też nie rozumiem ludzi którzy kupili Bayonettę, wychwalają Uncharted pod niebiosa i bronią krzyża przed pałacem.

Stary, japoński oldschool podany w końcu w przystępnej formie i dobrze zrealizowany. Kojarzy mi się ze świetnym Omega Boost :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...