Skocz do zawartości

Vanquish


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

 Jezu, ja mam tak samo jak pan wyzej :) ta gra przywrocila mi wiare w branze i przypomniala mi mlodziencze czasy gdy kazda gra jarala mnie jakby byla mega hitem. To japonskie cudenko to prawdopodobnie najlepsze co nam sie przytrafi w tym roku. BTW- zauwazyliscie, ze japonce tak kipesko przeda, że dziela sie silnikami graficznykmi? Wszystkie gry smigaja na tym enginie od RE5 - Lost Planet2 a teraz Vanquish. Tak mi sie wydaje ale jak sie myle to bluzgac i mowic mi jak jest :)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

lul

 

93/100 od Play UK

Vanquish to jedna z najlepszych gier akcji wszech czasów!

Doskonałe połączenie wschodu i zachodu.

Jest nie tylko nowoczesna, ale także intrygująco świeża, a nawet... nowatorska.

Potencjał każdego zastosowanego pomysłu jest w grze zawsze w pełni wykorzystywany.

 

http://www.ps3site.pl/pierwsza-ocena-dla-vanquish-japonia-wraca-do-gry/54523/#more-54523

Odnośnik do komentarza

Ocena bardzo wysoka. Szczerze to nie spodziewałem się, że tak docenią Vanquish. Dzisiejszy rynek gier jest dość "ograniczony" i ciężko się wybić tytułowi spoza listy tak zwanych "hitów". Choć mnie osobiście oceny tytułów już dawno przestały obchodzić. Dla mnie liczy się, że dany tytuł mi się podoba i to, że twórcy zarobią dostatecznie dużo kasy by im się inwestycja w daną grę zwróciła.

Vanquish z pewnością kupię od początku, ta gra wpasowała się w moje gusta i teraz tylko czekam aż cena spadnie do poziomu przeze mnie akceptowanego.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Tak dynamicznej strzelanki już dawno nie widziałem. Szybki gameplay, niezła muza i sterty wrogów. Vanquish pokazuje, że japońska szkoła tworzenia gier wciąż ma się całkiem dobrze. Czekam jeszcze na to drugie demo, jeśli w ogóle się pojawi. Kiedy dokładnie ta gra ukaże się na rynku?

Premiera w Europie 22 października.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...