Skocz do zawartości

FIFA World Cup 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Lons, wszedzie gdzie sie pojawisz zaczyna panowac smutek i smrod. Sam sie (pipi) znasz, a (pipi) za 10ciu. Fajnie ze o skilu wypowiada sie osoba, ktora ma tak duze osiagniecia w FIFE jak Ty ! Same porazki i troche remisow...

 

Easye a ty jak się zaczynasz pojawiać śmierdzi fanbojstwem. Tak było na pes.comie, gdzie chłopaki ci wprost pisali, żebyś nie wmawiał wszystkim na siłe jaka to FIFA jest wspaniała i najlepsza. Czy ty jesteś tak mało domyślny czy mi się tylko tak wydaje? Ten filmik miał pokazać tobie i innym fanom, że pradwziwy mecz piłki nożnej tak nie wygląda. Czy ty to teraz kumasz?Gość robił zwody niczym jazda figurowa na lodzie i wyglądało to ładnie, ale takich akcji i bramek w prawdziwym spotkaniu nie ma. Cyrkowe wyskoki, piętki, obrona przejechana na wszystkich zwodach i strzałach w okienka. Skilowcem nie jest tylko osoba, która robi cudne efekciarskie zwody, tylko osoba, która potrafi wygrać dany mecz słabszą drużyną z gościem o podobnym umiejętnościach. Bez żadnego momentum, home/away oraz szybko strzelonej bramki i graniu na 5 obrońców. Kumasz to? Czy jeszcze nie? Śmieszne jest to, że twoi koledzy i zresztą ty też nazywasz mnie trolem, a z taką samą częstotliwośćia piszesz jak ja. Oczywiście kim innym jest fanboj FIFA piszący w samych superlatywach o tej serii, a kim innym osoba, która pisze również o wadach tej gry. Żałosne.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Co zes sie z tym fanboystwem (pipi)al. Juz to tez ustalilismy, ze gram w to, co jest lepsze na rynku. 13 lat w PES'a - nie jeden turniej za soba i od 2009 FIFA raptem (odezwal sie wielki znawca PESow, ktory pocina od 3 czesci na konsolach...)

Kumasz to, ze nigdy nie mialem takiego meczu, jaki Ty pokazales na filmiku ! Czy tez nie ?

Przeczytaj sobie posty w temacie FIFA 10 - w lidze z tego co pamietam caly czas klnalem na Random i inne rzeczy FIFA 10 - szczegolnie po meczach Matinxa - WC Random wyeliminowalo i poprawilo duze elementow, wchodzi Lons i pisze, ze jest RANDOM !

 

Co to za pisanie ? Nie bedzie takiej imprezy !

PES FOREVER !

Odnośnik do komentarza

@Lons

Po pierwsze primo trollu.

Na filmiku to nie jest jeden mecz. Widzisz to czy nie? Ty jestes taki glupi, czy taki slepy? Wytlumacze Ci to - to jest zbitka meczow - tam jest tak nawet po angielsku napisane. Trzeba bylo zapytac kogos kto zna jezyki, napewno by Ci wytlumaczyl.

Po drugie primo, jezeli ktos przerasta przeciwnika skillem w rzeczywistosci to nie robi takich baletow tylko i wylacznie by go nie ponizyc (notabene zarzucano kiedys C. Ronaldo ze poniza Rome wlasnie popisujac sie technika - wyobraz sobie w realu, tyle zeby wiedziec takie rzeczy trzeba wylaczyc superzaj.ebista gre 2011 z superzaj.ebistymenginemktoregoniktktoprawdziwieniekochaPESniezobaczy)

Po trzecie primo - nie trzeba duzo przeszukiwac Youtube by takie wlasnie, badz podobne akcje w realu znalezc. Praktycznie wystarczaja trzy/cztery nazwiska (glownie akurat tych graczy, ktorych na tym filmiku kolo wykorzystywal) co wiecej wyobraz sobie tez nie w jednym meczu.

 

No i na koniec: Nie interesuja nas w temacie o FIFA fora naiwniakow wierzacych przez iles tam lat, ze juz za tydzien bedzie ten najlepszy engine najlepszej gry i wszystkie screeny i gejpleje klamia a Wy fanboje FIFA to sie nie znacie i g.owno widzicie.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

A właśnie Easye zawsze mnie nurtowało twoje słowo "gram w grę lepszą" Powiedz mi jaki musi być PES 2011 żebyś nazwał tę grę lepszą? Konkrety proszę. Wymień je bo jestem bardzo ciekaw i pod koniec tego roku zobaczę czy sprawdzą się.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

lons

"Gość robił zwody niczym jazda figurowa na lodzie i wyglądało to ładnie, ale takich akcji i bramek w prawdziwym spotkaniu nie ma. Cyrkowe wyskoki, piętki, obrona przejechana na wszystkich zwodach i strzałach w okienka."

 

a ja myślę że poprostu zazdrościsz że sam takich zwodów trzaskać nie umiesz...zgodzę sie że tak na meczu nie ma...ale nie możesz mówić że te "cyrkowe sztuczki" nie są skillem !

 

zrobienie sztuczki to jedno...ale wyczucie momentu i jej zastosowanie to drugie

 

to ty wolisz graczy którzy kaleczą football i cisną R2 i biegają messim aby szybciej ?

sorry

 

football umiera z każdym dniem

Odnośnik do komentarza

lons

"Gość robił zwody niczym jazda figurowa na lodzie i wyglądało to ładnie, ale takich akcji i bramek w prawdziwym spotkaniu nie ma. Cyrkowe wyskoki, piętki, obrona przejechana na wszystkich zwodach i strzałach w okienka."

 

a ja myślę że poprostu zazdrościsz że sam takich zwodów trzaskać nie umiesz...zgodzę sie że tak na meczu nie ma...ale nie możesz mówić że te "cyrkowe sztuczki" nie są skillem !

 

zrobienie sztuczki to jedno...ale wyczucie momentu i jej zastosowanie to drugie

 

to ty wolisz graczy którzy kaleczą football i cisną R2 i biegają messim aby szybciej ?

sorry

 

football umiera z każdym dniem

 

Kolejny, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Ja nie napisałem, że robienie zwodów nie jest skillowe tylko,że same klepanie tricków nie świadczy o skilu. Skill to coś więcej niż tylko robienie samych zwodzików. No zazdroszczę gościowi tego. Skąd wiedziałeś? Kurde wpadłem.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

lons

"Kolejny, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Ja nie napisałem, że robienie zwodów nie jest skillowe tylko,że same klepanie tricków nie świadczy o skilu. Skill to coś więcej niż tylko robienie samych zwodzików. No zazdroszczę gościowi tego. Skąd wiedziałeś? Kurde wpadłem."

 

jedynym tutaj kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem to chyba jesteś ty. nie masz tego skilla :)

chociażby polecam zobaczeć PRZECZYTAĆ temat tego forum ;) POLECAM

 

nie umiesz czytać ze zrozumieniem ponieważ

napisałem że co innego jest robienie tricków (to każdy może bez skilla noob jak ty) a co innego jest to jak i kiedy je zrobić ... i to jest skill

 

 

zadam też Ci pytanie lons...ile zwodów można zrobić w PESie? Nadal dwa ?

i co ma wspólnego messi z messim w PESie oprócz wyglądu i szybkości ?

 

 

i ja nie jestem zadnym fanboyem Fify...tak jak napisałem w swoim wywodzie...polecam przeczytanie

Odnośnik do komentarza

to ja napisze 5 rzeczy które bym zmienił w PESie (mówie o wersji na PS3)

 

1. Silnik ! (ten jest rodem z PS2 albo gorszy) <---- dużo aspektów jest w tym jednym punkcie

2. Zwody - może w końcu wiecej niż dwa

3. LICENCJA - TAK bo to jest poważny minus...jest Champions Ligue ale nic z tego nie wynika. Powinno za tym iść licencja na druzyny występujące w tej lidze.

4. Jeśli nie Licencja to EDYCJA - z łezką w oku przypominam sobie możliwości edycji butów/strojów/znaczków

5. .........silnik ?

Odnośnik do komentarza

Chlopaki - (pipi) od tego jest inny temat, idzcie sobie do subforum PES'a.

Chocby caly team elektronikow sie polozyl na ziemi i tak lezal przez najblizsze pare miesiecy ide o zaklad, ze poziom ich gry bedzie o wiele za wysoki dla betonow z konami. Lons - jeszcze pare lat i jak nie sprzedasz konsoli moze pograsz w swoja ulubiona pilke nozna, a poki co

SYNEK ! KONIEC IMPREZY ! NIE MA TAKIEGO PISANIA.

Dziekuje dobranoc !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie :)

 

 

 

co do World Cupa bo własnie o nim jest temat to ja nie żałuje wydanych na niego pieniędzy.ponieważ

 

fifa10 doprowadza mnie już do szału i nie wytrzymałbym tygodnia dłużej grać a już na pewno nie do fify 11

Jest to troche wyciągacz kasy ale mi sie podoba...umila mi świetnie oczekiwanie na fife 11

 

Nie rozumiem ludzi którzy mówią że World Cup jest fifą10 tylko że w nowym layout-cie i z krajami zamiast klubów.

Nie wiem czy wiecie ale swego czasu Winning Eleven (Japońska wersja PESa) zawsze w połowie miedzy kolejnymi częsciami Konami wypusczało coś takiego jak Winning eleven Livewere Evolution...i było to coś w rodzaju upgradeu i pomostu miedzy dwiema częsciami. Ja to popieram bo czekanie całego roku na nową odsłonę mnie strasznie męczy.

 

Co do ceny to uważam jednak że mogło by to troche mniej kosztować...wogóle gry na PS3 czy Xboxa są zdecydowanie za drogie. Gry na PC są zdecydowanie bardziej przystępne cenowo

No ale na PC fifa jest koszmarna...i ponoć ma nie być wogóle fify 11 na PC

 

 

Wiele problemów z fify10 zostało poprawione w World Cupie. Może i jest to coś w rodzaju fify10 i pół ale ja to kupuje. Ta gra pokazuje w jakim kierunku zmierza seria. Szkoda że w 2011 nie ma zadnych zawodów żeby był pretekst do wydania gry :) ale pomyślcie co bedzie w 2012 :) Euro 2012 Poland and Ukraine

 

i co? Nie kupicie ? wątpie :P

 

Tak ajk pisałem wczesniej...gra ma swoje minusy..ale są one do zniesienia...i powiem kolejny raz ---> TO JAKA JEST GRA ZALEŻY OD NAS ! Próbujmy zniwelować minusy dobrą grą ! Nie używajmy forteli by wygrać...Niech zwycięży FOOTBALL

Odnośnik do komentarza

Chlopaki - (pipi) od tego jest inny temat, idzcie sobie do subforum PES'a.

Chocby caly team elektronikow sie polozyl na ziemi i tak lezal przez najblizsze pare miesiecy ide o zaklad, ze poziom ich gry bedzie o wiele za wysoki dla betonow z konami. Lons - jeszcze pare lat i jak nie sprzedasz konsoli moze pograsz w swoja ulubiona pilke nozna, a poki co

SYNEK ! KONIEC IMPREZY ! NIE MA TAKIEGO PISANIA.

Dziekuje dobranoc !

 

Wiedziałem, że nie wymienisz konkretów i twoje gadki o wyborze lepszej gry są fikcją i wielka jedną bzdurą. Dokładnie z góry już wiesz w jaką grę będziesz grał, ale oczywiście do tego się w życiu nie przyznasz bo wyjdzie twój pseudo obiektywizm. Skończ wreszcie pisać bajeczki o wyborze lepszej gry bo śmierdzi to fałszem na odległość z twoich ust. Jakbyś miał choć trochę pokory i braku fanbojstwa bez najmniejszych problemów byś wymienił konkrety. Ty tego robić nie chcesz bo jeszcze może sprawdzą się twoje pseudo oczekiwania, a wtedy będzie jeden wielki KLOPS! Teraz jestem pewny nie na 95%, że wiesz jaką grę wybierzesz pod koniec 2010 roku a na 100%. Od samego początku w dyskusji z toba to wiedziałem i moim celem było udowodnić tobie, że nie masz nawet 1 % obiektywizmu. Wreszcie udało się.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Pierwszej części pytania nie czaję, grę ciałem masz pod którymś z dolnych trigerrów (nie pamiętam pod którym deflautowo, ja zmieniałem sterowanie). Zajrzyj do instrukcji , tudzież do menu sterowania w grze

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

Ej powiedzcie mi jak wykańczać sam na sam bo strzelam zawsze po bramkarzach/obok słupka. Wypadłem trochę z obiegu, bo ostatnio grałem głównie w 09, a tam nie trzeba było tak kombinować jak tu : (

Odnośnik do komentarza

Ej powiedzcie mi jak wykańczać sam na sam bo strzelam zawsze po bramkarzach/obok słupka. Wypadłem trochę z obiegu, bo ostatnio grałem głównie w 09, a tam nie trzeba było tak kombinować jak tu : (

Markować strzał minąć bramkarza i do pustej ew trzymać RB/R1 i przy słupku jak wychodzi to lobować

 

Bądź jak jesteś tfardy to dać się sfaulować i strzelac karnego :D

Odnośnik do komentarza

heh - zalezy tez jakim teamem pocinasz. Ostatnio gram w jakims turnieju druzyn z Austrii i Oceani - istny hardcore. Czasami czuje sie jakbym gral w FIFE 10 - te lebiegi nawet na pustaki nie strzelaja. Polecam obczaic takie druzyny jak Panama - na 10 sytuacji, moze raz zagroze bramce, no ale coz - takie teamy... :teehee:

 

A - no i poniewaz gram w lidze znowu, zaczalem zwracac uwage na roznice Home/Away. Gralem ostatnio z Jamajka - niszczylem ja totalnie, powinienem do przerwy wygrywac z 5:0, no ale oczywiscie, mialem 3 slupki, 2 razy nie trafilem do pustej bramki, a w sytuacjach sam na sam strzelalem w bramkarza.

Wynik do przerwy byl 1:1 - 2 polowa, moje zmasowane ataki, ale nic nie moglem strzelic - 1 sytuacja mjego przeciwnika i mecz zakonczyl sie 2:1.

Ech, mysle, to niezle mi Host pomogl.

 

Za sec gralem z Kuba - slabsza o wiele druzyna, ale na wyjezdzie. Mysle sobie - rzeczywiscie cos w tym jest, koles gra slabszym teamem, a ja nie moge nic zrobic. (No moze przeciez dobrze grac !) no sytuacja odwrotna - on oddal 13 strzalow, mial 2 slupki i nic nie trafial. Przez caly mecz wygrywal 1:0, ale cisnal mnie do konca... w 90 minucie mialem rzut wolny na swojej polowie. Dalem wszystkich do przodu i wstrzelilem pile na walke wprost w pole karne. Moj 5 strzal w tym meczu i mecz zakonczyl sie 1:1.

 

Random - tak takie teamy, gdybysmy grali dobrymi zawodnikami 3/4 sytuacji bylaby bramka, no ale pomoc grajacym u siebie ? w obydwu przypadkach konsola ewidentnie pomogla zawodnikom grajacym na wyjezdzie... :confused:

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

Są tu jakieś trophy whory? Szukam kogoś, kto ustawi się ze mną do pucharków za wygranie online world cupa słabiakami.

 

Próbowałem normalnie i mnie już strzela bo wyjść 1 gwiazdkowymi ogórasami z grupy to już jest ciężko, a w fazie pucharowej - myszon imposybol.

 

help plox :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...