Skocz do zawartości

FIFA World Cup 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Bogu, w przeciwienstwie do PES'a w FIFE osoba biegajaca jedynie z wduszonym sprintem nie obiegnie Ci calej obrony skrzydlem, chyba ze grasz druzyna 2gwiazdkowa przeciwko 5*...

No i dla mnie w nowej FIFIE akurat random jest wyeliminowany do minimum - nie wiem ile grales w FIFE 10, ale chyba tez nie za wiele.

Nigdy nikomu nie przypasujesz w 100% - utrudnione strzelanie bylo w FIFA 10 - i wtedy polowa narzekala na zbyt przypakowanych bramkarzy.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Nie no, chodziło mi o to, że generalnie nie powinno być randomu a jeśli już ma być to minimalny. Nie twierdzę, że WC jest nim przepełniona. Powyższa formułka to był taki przepis na idealną piłkę

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

CYC na 4 chlopa rzadzi - "nie podam ci bo stracisz i mi rating spadnie" :lol:

haha - od razu mi sie skojarzylo

:teehee:

Haha dokladnie tam wygladaly nasze mecze Polska na kwalifikacjach "Kur#@$@ podaaaaj ja pie$#@$@ czemu nie podajesz tylko stoisz na ochlapach" :lol: Piekna sprawa. Szkoda, ze "wirtualny" menedzer jest glupi, wiec na bramce gra Kowalewski, a na obronie Wawrzyniak i Rzezniczak :nuke: Ale i tak jazda jest przednia na najwyzszym poziomie trudnosci :wub:

Odnośnik do komentarza

pogralem dzisiaj 3 mecze z easye i wiem ze sie mylilem co do tej pilki jak sie gra naprawde z wymagajacym przeciwnikiem jest bardzo ciezko dostac sie pod bramke i miec 100 % okazje na strzelenie bramki. w jednym meczu po pierwszej polowie oddalismy zaledwie po 1 strzale wiec jak ktos opanuje obrone i jego przeciwnik tez to wyniki moga padac 1-0 2-0 albo 0-0 ale jak ktos idzie na wymiane ciosow to wyniki moga siegac po 3-3 4-4:) fifa 2010 world cup nie jest arkadowa gra. dzieki EASYE do nastepych meczy:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dzieki, ze to napisales ! :thumbsup:

Jasne - przy wymianie cisow mielismy wyniki 3:2 - 4:2(w tym 4strzelona w 90 minucie), ale sam przyznasz, ze duzo przypadkowosci i mega duzo bledow bylo z 1 jak i 2giej strony - gralismy i tak na luzie pieprzac przez Headsety, pewnie gdybysmy byli na maksa skupieni, wyniki bylyby 2 razy mniejsze.

Polecam Orson tez pograc z jakims polakiem - chociaz w Rankingu tez sie zdarzaja wymagajacy gracze.

No chyba, ze cale narzekanie na zbyt duza ilosc bramek i arkejd wynka, z tego, ze to Ty je non stop tracisz... :whistling:

Odnośnik do komentarza

Ja zdobylem dopiero 2 puchary, ale przez to, ze za kazdym razem gram Polska i dochodze czesto do polfinalu/finalu, a podrodze autuje takie zespoly wlasnie jak Anglia/Francja/Hiszpania/Niemcy moje miejsce w rankoingu WC jest calkiem wysoko - nie wiem chyba 200tny bylem.

Tak czy siak, najbardziej mi zawsze szkoda finalow - ostatni przegralem sromotnie Wlochami, ale Polacy niestety w finale juz nie istnieli ; /

Odnośnik do komentarza

Mam Fifke od kilku dni, gram głównie online, ale nie tak długo by rozważać o szczegółach co i jak, niemniej gra jest lepsza od Fify 10, poprawiona grafika, fajne murawy :P.

 

Niestety ciężko Polską wygrać mistrzostwa online, raz byłem w półfinale i przegrałem. Ale wykopałem też troche zespołów 5gwiazdkowcyh więc może nie jestem aż taki cienki :P

 

Online działa mi bardzo dobrze, w Fifie 10 częściej zdarzały się lagi a łącze mam dobre. Niestety ilu jest quiterów to już plaga po prostu :/

 

Kto chce pograć na PS3 zapraszam mój ID: WojtinhoFCJ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakim cudem, ale w jednym z meczy gra jakby sie zafreezowala, nie bylo nawet tego koleczka z loadingiem (wiecie jak ktos quituje) , po czym pojawil sie komunikat ze polaczenie zostalo zerwane i zaliczylo mi DNF. LOLs.

 

 

Ogolnie gra sie b. dobrze, co bym wyeliminowal to ten p...ony pressing przez cala dlugosc meczu. Oczywiscie idzie sobie z tym poradzic, no ale gdyby to wyeliminowali to przepasc miedzy noobami a doswiadczonymi graczami znacznie by sie powiekszyla.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Mi tez się tak zdarzyło.

 

 

Tylko, że mi zaliczyło porażkę: / (a renmisowałem w półfinale)

 

 

Fakt, ten presing to jakaś paranoja. Można cały mecz biegać z wciśniętym sprintem - piłkarzom schodzi nie więcej jak 30 % staminy.

 

I powiem obiektywnie- mimo iż jestem w tę piłkę tragicznie słaby - do wad zaliczyłbym jeszcze zbyt szybkie tępo (troszkę śmierdzi hokejem) oraz zbyt łatwo strzela się tu gole (jasne- dobra defensywa i da się bronić, ale jeśli przypomnicie sobie takiego PES 'a 5). Tak to...piłka niemal idealna.

 

 

A idzie mi tak słabo bo....przez lata (13 lat!) grałem namiętnie w PES'a. Grałem na strzałkach. World Cup jest pierwszą piłką w którą cioram na analogu. Nie ma meczu w którym nie wykonałbym jakiegoś dzikiego zagrania. Z doświadczonym graczem owocuje to stratą gola...cóż, musze się przyzwyczaić bo granie na krzyżaku , gdy futbol wszedł w fazę dryblingu 360, mija się zupełnie z celem....

 

Aha- jeszcze jedno. Ustawienia. Raz- brakuje mi bym online ustawił sobie indywidualne krycie. W PES 6 online mogłem tak czynić i jakoś tragicznie długo się nie czekało na rozpoczecie meczu. Druga sprawa to custom tactics. Nie bardzo ją rozumię a przynajmniej nie do końca.

W PES sprawy taktyczne są dużooo lepiej rozwiązane.

 

 

Np grałem sobie mecz Polską. Na lewym skrzydle mam Obraniaka. Dałem mu strzałkę w ataku "w prawo"- czyli miałby zbiegać do środka pola. Obserwowałem go bacznie podczas meczu. Zbiegł dwa razy. Nie kapuję.

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrazam sobie grania na krzyzaku w FIFE. Zapros mnie do znajomych, moze kiedys popykamy razem. Grajac z Polakiem najlepiej chwycisz jak grac w FIFE by nie dac sobie strzelic bramek. Moje wczorajsze wyniki z Wotasem to potwierdzaja:

0:1

3:1 (ale bramka tez juz na dowidzenia)

Jezeli nie odpowiada Ci tempo meczu - zmien je. W FIFA 10 mozna bylo je zmienic grajac online, tutaj nie sprawdzalem.

Wojtass - dzieki za mecze, szukalem dla siebie druzyny turniejowej, zreszta najsmieszniejsze jest to, ze bylem pewny, ze gram Remi :teehee:

 

:thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie wyobrazam sobie grania na krzyzaku w FIFE. Zapros mnie do znajomych, moze kiedys popykamy razem. Grajac z Polakiem najlepiej chwycisz jak grac w FIFE by nie dac sobie strzelic bramek. Moje wczorajsze wyniki z Wotasem to potwierdzaja:

0:1

3:1 (ale bramka tez juz na dowidzenia)

Jezeli nie odpowiada Ci tempo meczu - zmien je. W FIFA 10 mozna bylo je zmienic grajac online, tutaj nie sprawdzalem.

Wojtass - dzieki za mecze, szukalem dla siebie druzyny turniejowej, zreszta najsmieszniejsze jest to, ze bylem pewny, ze gram Remi :teehee:

 

:thumbsup:

 

Nie wyobrazam sobie grania na krzyzaku w FIFE. Zapros mnie do znajomych, moze kiedys popykamy razem. Grajac z Polakiem najlepiej chwycisz jak grac w FIFE by nie dac sobie strzelic bramek. Moje wczorajsze wyniki z Wotasem to potwierdzaja:

0:1

3:1 (ale bramka tez juz na dowidzenia)

Jezeli nie odpowiada Ci tempo meczu - zmien je. W FIFA 10 mozna bylo je zmienic grajac online, tutaj nie sprawdzalem.

Wojtass - dzieki za mecze, szukalem dla siebie druzyny turniejowej, zreszta najsmieszniejsze jest to, ze bylem pewny, ze gram Remi :teehee:

 

Dobre mecze dobry z Ciebie gracz, a na Anglie zawsze możesz liczyć;]

Odnośnik do komentarza

Nie wiem - w 9tej ? na samym poczatku, a to ma jakies znaczenie ?

Ba wlasnie jestem na stronie eafootbalworld - wygralem przed sec kolejne mistrzostwa Polska - w grze mi zaliczylo - wynik 4:1 dla Polski, ale w historii meczow nie mam go, bo przeciwnik wyszedl na 2 minuty przed koncem meczu - mam jedynie droge do finalow:

12 May 2010 22:48 POLAND 4 - 2 FRANCE fabi_9

12 May 2010 22:25 POLAND 4 - 1 BRAZIL cuahutemoc-10

12 May 2010 22:03 POLAND 2 - 1 ENGLAND YorMUM

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...