Skocz do zawartości

FIFA World Cup 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Kto chce i będzie miał możliwość, to niech wpada jutro do warszawskiego klubu Lucid na Xbox Night, gdzie odbędzie się m.in. turniej w nową FIFĘ WC :)

 

Jakoś późno wpadłem na wspomnienie o tym w tym kąciku :D Więcej info pod LINKIEM i na forumie w dziale X360.

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Co z polskim komentarzem? Brakuje mi tu szpaka..

 

Mi nie brakuje bo w Fifie zbyt mało nazwisk wymieniał, ale menu mogli zrobić po naszemu, przecież część menusów wystarczyło skopiować z poprzedniej części :down:

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Co z polskim komentarzem? Brakuje mi tu szpaka..

 

 

Nie ma i nie będzie. Tłumaczenie EA Polska było żałosne- nie ma bo ...Polska nie zakwalifikowała się do mistrzostw. Prawda jest taka, że to było nie było DODATEK w cenie 200 zł- spodziewali się słabej sprzedaży w Polsce to i nie zrobili.

 

 

Pograłem wczoraj z Easye'em . Zacny to gracz, dobry technicznie a przedewszystkim prowadzi grę przemyślaną. Gdyby random losował mi ludzi grających podobnie jak on - grałoby się naprawde przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Dzieki Orson, szkoda, ze akurat przy Tobie prawie zadna kiwka mi nie wyszla, ale juz bylem przesiakniety zawodnikami z Angli, ktorych przygotowywalem dzisiaj na Lucid. Dawaj znac jak bedziesz online, tak jak mowilem - z Polakami gra sie o wiele lepiej.

 

PS. Ktos sie wybiera dzisiaj do Lucidu ?

Odnośnik do komentarza

online tak od czerwca będzie ciekawszy - będzie patch ze składami 23osobowoymi tymi prawdziwymi

 

i taka np Brazylia nieźle dostanie po (pipi)e (Pato,Ronaldinho out),nie będzie 4 szybkich z przodu i mimo 5star nie będą uber

 

2ga rzecz to możliwe że potweakują staty niektórych piłkarzy (Anglia jest "trochę" dokręcona z bogiem Agbonlahorem czy innym Youngiem), na forum EA jest topic kogo chcielibyście poprawić i jaki stat konkretnie

 

http://forums.electronicarts.co.uk/world-cup-ng-discussion/1086337-world-cup-data-discussion-player-attributes.html

 

zapraszam do wpisywania się tam, Polski niech lepiej nie ruszają bo jest całkiem zacna (Błaszczykowski speed 90 i Jelen/Brożek finish 80+ to moja sekretna broń na 5star teamy :D)

Odnośnik do komentarza

ja bym brał World Cupa, FIFA10 jest już ograna oklepana no i stara :) poza tym WC jest bardziej rozrywkowe i duzo bardziej przystępne (łatwiej o gole), reprami też mi się zawsze fajniej gra

lepiej wziąć WC, pograć, sprzedać w okolicach końca WC (jak jeszcze cena będzie sensowna) i wziąć FIFA11 na początku października, taki jest mój plan przynajmniej :potter:

 

online jak dla mnie ciekawszy o wiele w WC, właściwie to gram głównie w World Cup Online, inne tryby, mecze z innymi graczami to tylko rozgrzewka

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

No i wróciłem ! Oczywiście post pozny, nie ze względu, ze tak było fajnie, ale dzieki bogu jest jeszcze sporo fajnych klubow w W-Wa poza lucidem!

Turniej był jednak jedynie w FIFE... cieszylo mnie to bardzo, bo nagrody podobno "były warte tych 3 godzin gry"

Caly czas myślałem, ze gram o nowego Alana Waka, hostessa napomniala także o gadzetach od M$ - bezprzewodowe myszki i inne bajery i wszytsko było spoko, do poki nie dotarłem do finalu i dowiedziałem się, co jest naprawde nagroda.

Za 1 miejsce dostalem smycz, koszulke i pilke adidasa!. ŁOŁ.

Za 2 miejsce były 2 koszulki i smycz.

Za 3 - 1 koszulka i smycz !

Okej ? rozmawiałem z keymakerem i to nie jego wiana, ale jak M$ na takich eventach ma zamiar rozdawac 1 kopie Alana, na dodatek w losowaniu ? to sorry, niech się (pipi) nie dziwi, ze nikt tam nie przychodzi. Dla mnie porazka !sposób w jaki M$ daje się przedstawic graczom jest po prostu zalosny. Przyoszczędzili na nagrodach, bo frekwencja nie dopisala?

A ja się pytam - jak po takim czyms ma kiedykolwiek dopisac?

Fajnie było pograc z Eskiem - mistrzem europy w PES'a, fajnie było stoczyc boj w półfinale z cwiercfinalista mistrzostw Polski w FIFE, ale nagrody to dla mnie jak niezły niesmak, żeby nie pisac, ze wieje ostro ch(pipi)em?

Wiecej na eventy M$ nie jade... (chyba ze bedzie wczesniej dokladnie napisane, co na nich bedzie i czego mozna sie spodziewac)

Zreszta - wyobrazcie sobie sami - przyjeżdżacie, zapisujecie się do turnieju, w którym nikt nie wie co jest do wygrania, nikt nie wie, jak beda te nagrody rozdawane, nawet pracownicy M$ wyręczają się Keymakerem i zrzucaja cala wine na niego. To po co mowia, ze oni sa organizatorami turnieju ?

No i te hostesy i ich wymyslone nagrody z rekawa - to sie nazwya Profesjonalizm ! :lol:

 

 

 

Pozdro dla kolesi grajacych w Rock Band - dla mnie mistrzostwo swiata ! :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tlumaczenie czlowieka z M$ bylo takie, ze to nie oni wydali FIFE - EA powinno zafundowac nagrody. Turniej zreszta byl dodatkowa atrakcja, bo glownie chodzilo o pokaz Alana i "spotkanie przy piwie" ! LOL - niedlugo tylko pracownicy M$ beda chodzic ogladac swoje gry premierowe :teehee:

Odnośnik do komentarza

Burza zabrzmial jak znawcy, ktorych slyszalem wczoraj ?

"co Ci sie podoba w nowej FIFIE ?"

"podoba mi sie przede wszystkim kolorystyka, bardzo fajne odzwierciedlenie zywej widowni, ale dostrzegam zbyt malo zmian no i animacje sa powtarzalne (koles przypadkiem robil wkolko ta sama cieszynke:)"

 

a pozniej podczas turnieju:

"czym sie przyspiesza ?" :turned:

 

Trudno sie dziwic, ze akurat on nie widzi zbyt wielu zmian :teehee:

Odnośnik do komentarza

Czy słyszeliście jak graliście Polską że spiker na stadionie mówi: "Proszę kibiców gości ......." czy coś takiego

EDIT: W "my player hub" mam dwa zwyciestwa a jak wchodze w tabeles and leaderbord mam tylko jedno i punktow mam tyle jakbym miał jedno, miał ktoś tak czy to może nie aktualizuje się bezpośrednio po meczu i za jakiś czas będę miał tam też dwa zwyciestwa

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Przepraszam EASYE, ale to co piszesz nie da sie po prostu czytać <_< FIFA WC 2010 to arcade pełną gębą. Gra jest efekciarska i z piłką nie ma wiele wspólnego. Twoje argumenty,że ta gra jest idealna odbiegają dość mocno od faktów. Nie porównuj FIFA do PES bo jedna gra ma next-genowy silnik, a druga będzie go miała za 6 miesięcy. Wtedy zobaczymy jak FIFA ze silnikiem z 2005 - 2007 roku prezentuje się przy nowym silniku PES. Poczytaj zagraniczne portale, a dowiesz się z nich, że wiele osób narzeka na WC, a w szczególności na obronę. Powiem więcej poczytaj co mówił Paterson(człowiek odpowiedzialny za gameplay razem z Rutterem) a dowiesz się dlaczego FIFA tak mocno odbiega od symulacji. Żyjesz bajkami jakie tobie marketing wciska. Jesteś tak zaślepiony grą od EA, że nie potrafisz przyznać się, że to ARCADE. Tak byłeś uczulony na to słowo, a jak na tacy je dostajesz to udajesz, że tak nie jest. Ogarnij się i zrozum, że nie wszyscy wierzą w bajki jakie EA Sport nam przedstawia. Mówiełm tobie już nie raz, że nie jesteś obiektywny w ocenie. Pamiętam jak broniłeś FIFA 09, potem próbowałeś wmawiać całemu światu, że nie ma takiego czegoś jak "momentum" oraz "randomu" w FIFA 10. Teraz typowego arcadu również oczywiście nie widzisz.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...