Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

O fuck, jestem po zakonczeniu, centralnie takie jakiego bym sobie nie wyobrazil. Tylko czy to jest najlepsze mozliwe z zakonczen?

 

Podczas rozmowy z katalizatorem, mialem zakonczenia w ktorych za kazdym razem ginal Shepard, dodatkowo 2 osoby z mojej druzyny padly przed wejsciem w wezel.

 

 

 

Ok, troche ochlonalem, troche poczytalem... Zakonczenie

 

 

mimo, ze jest z tego typu co bym w zyciu nie powiedzial (bardziej przewidywalem Sheparda stojacego na jakims wzniesieniu i patrzacego na swoje zwyciestwo) zawodzi najkrocej mowiac, jest jakies takie niescisle i wyglada jakby na szybko napisane. Po co Joker lecial przez przekaznik, czy zostawia Sheparda i zwiewa? W ogole po co te wszystkie decyzje jakie moglismy podejmowac? I tak nie wplywaly na zakonczenie, jakby niewazne bylo jak doszedlem do tego miejsca. Ostatni raz tak sie czulem ogladajac ostatnia czesc Matrixa, gdzie poczulem sie podobnie zrobiony przez autorow :)

 

 

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Nie

 

edit: Nareszcie skończyłem.

To byłaby najlepsza gra z serii gdyby nie ostatnie 10min. Jak można było zrobić coś takiego? Zakończenie napisane na kolanie które zostawia tyle niejasności... masakra. Tyle kapitalnych momentów zniszczonych w tak krótkiej chwili. FU Bioware! http://www.youtube.com/watch?v=_qYm738hq1o

 

Edytowane przez Timmy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to trzeba w koncu grac online, by dobrze zakonczyc historie, czy nie ?

Żeby otrzymać najlepsze z możliwych zakończeń, trzeba. Wyżej Blantman dał link do artykułu gdzie jest to ładnie wytłumaczone, przy czym readiness rating =wymierna siła zbrojna w grze.

Wymaganych do najlepszego endingu 4000 punktów nie można zdobyć w samym singlu, 3500 max).

 

Edytowane przez Vulc
Odnośnik do komentarza

@Vulc

Pier.dolisz, na w samym singlu miałem 5000+ a multi nawet nie ruszałem

Trochę kultury może, co? Zrobiłem wszystkie zadania poboczne w singlu i miałem prawie 7000 łącznej siły zbrojnej, jednak wymiernej połowę z tego. Do najlepszego zakończenia potrzeba 4000 minimum. Czyli tego, w którym

Shepard żyje.

Poczytaj sobie forum BioWare trochę, ludzie piszą dokładnie to samo. Chyba, że to jakiś bug.

Edytowane przez Vulc
Odnośnik do komentarza

@Humulin

W DLC bedziesz mial

 

 

full happiness endings na balkonie z Tali na jej ojczystej planecie ;)

 

 

 

Nie otwierać spoilera Ci, którzy nie przeszli gry.

 

Jebać balkon Tali. Ja chce wiedzieć co się stało z wojskami oraz sojuszem, który przez te 30h formowałem! Poprzez zniszczenie przekaźników masy BioWare strzelili sobie samobója IMO.

 

Odnośnik do komentarza

Dum dum dum mi się zakończenie podobało:D Pograłem w multi dobiłem do 90 % do tego zrobiłem wszystkie zadania w singlu (ani jeden nie został niedokończony) Lizałem każdą ścianę i na liczniku 36h + jakieś 8 w multi :)

Shepard przeżył ziemia uratowana czego chcieć więcej ;)

OCzywiście rozumiem ludzi którzy spodziewali się zakońćzenia ala Dragonb Age czyli na końcu wszystko ładnie wyłuszczone co jaka decyzja spowodowała ... no ale ludzie kaman to zakońćzenie jest bardzo filmowe jak cała gra. Obejrzyjcie sobie dajmy na to Łowcę Androidów i zobaczcie jakie może być niedopowiedziane zakończenie :) Tutaj prawie wszystko na tacy ładnie podane jest ;)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Patrząc z tej perspektywy - masz rację. Zawsze można tez podejść do całości ME3 jak do długiego - 30 godzinnego zakończenia. Dzięki temu nie będzie się czuło niedosytu ostatnimi minutami.

 

Główne wątki: genofagium, quarianie vs gethy, cerberus, żniwiarze - chcąc nie chcąc są dokończone. Boli jedynie fakt zbierania tej całej floty tylko po to, by od przedziału cyferek zależało ocalenie ziemi oraz głównego bohatera.

 

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...