Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, pomimo mojego zartu na poczatku to tez czuje ten niedosyt po zakonczeniu, ze jednak mozna bylo inaczej.

 

 

a zakoncznie wlasnie w stylu Dragon Age byloby idealne i chcialbym tez wiedziec co sie stalo po wszystkim jakis czas a przede wszystkim wtf z ucieczka Jokera przez przekaznik ;P

 

 

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Co do zakończenia, czytał ktoś (spoilery oczywiście)?

 

http://social.biowar...-9727423-1.html

 

Dość ciekawa teoria, przynajmniej w części tłumacząca pewne sprawy.

 

 

Zakończenie rzeczywiście średnio satysfakcjonujące, za krótkie, niespójne, ale mimo wszysto klimatyczne na swój sposób. Z pewnością nia należę do ludzi, którzy uważają je za porażkę.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem dzisiaj ciekawą rzecz podczas ponownego przejścia samego zakończenia.

 

Mając ponad 4 tyś. zasobów wojennych, ratując Andersona i niszcząc żniwiarzy - czyli Shep przeżywa. Podczas animacji gdy Joker z drużyną wysiadają z rozbitej Normandii pojawia się wśród nich Javik, którego miałem ze sobą podczas ostatniej misji. Niedopatrzenie ze strony BioWare, czy też celowy zabieg poniekąd potwierdzający trafność teorii o których piszą w linku podanym przez Vulca?

 

Edit:

 

Boje się, że kolejne DLC będą zahaczone o astronautę oraz dziecko, które słucha legend o Shepardzie. Wskazuje to również komunikat po przejściu gry;/

 

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

 

Tymbardziej mam nadzieję, że zakończenie które widzimy nie jest tak na prawdę pełnym obrazem tego, co się tam wydarzyło, a przyszłe DLC dopowiedzą resztę. Nie widzę innego właściwego rozwiązania.

 

 

Powinien zostać założony nowy temat "Mass Effect 3 po przejściu", żeby nie było konieczne [spoilerowanie] za każdym razem. :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem dzisiaj ciekawą rzecz podczas ponownego przejścia samego zakończenia.

 

Mając ponad 4 tyś. zasobów wojennych, ratując Andersona i niszcząc żniwiarzy - czyli Shep przeżywa. Podczas animacji gdy Joker z drużyną wysiadają z rozbitej Normandii pojawia się wśród nich Javik, którego miałem ze sobą podczas ostatniej misji. Niedopatrzenie ze strony BioWare, czy też celowy zabieg poniekąd potwierdzający trafność teorii o których piszą w linku podanym przez Vulca?

 

Moim zdaniem pierwsza (po Jokerze) wysiadająca osoba, to albo jeden z członków "finałowej" drużyny, albo ten, z którym mieliśmy romans. Druga jest już chyba losowa, ja raz miałem Javika, raz Liarę, a żadnej z nich nie brałem na ostateczną misję(Garrus). Tak czy inaczej, zakończenie dość enigamtyczne, otwarte na ewentualne DLC. Dobry pomysł z osobnym tematem, bo tu spoiler na spoilerze, odciążyłoby to trochę ten wątek.

 

Edytowane przez Vulc
Odnośnik do komentarza

Walić zakończenie jakie by nie było i tak najważniejsze na co czekałem się stało:

Zobaczyłem jak Tali wygląda! Że zacytuje klasyka : Zobaczyć tali i umrzeć (znaczy się Shepard nie ja :))

 

Może to i spoiler ale mały niech każdy romasnuje z TALI :D

Edytowane przez blantman
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Edit:

 

Boje się, że kolejne DLC będą zahaczone o astronautę oraz dziecko, które słucha legend o Shepardzie. Wskazuje to również komunikat po przejściu gry;/

 

Nie, specjalnie żeby tego uniknąć i mieć możliwość na DLC

cofają Sheparda w czasie, kilka misji wcześniej, po liście płac

 

 

 

W ogólne, to podobno w tych wyciekach z bety wiele miesięcy temu było zupełnie inne zakończenie:

Several months ago, a partial script for Mass Effect 3 was leaked to the internet. Bioware apparently changed part of the script based on the feedback from the fans. BUT, what most of the fans complained about was how little of Miranda's ass was in the game. And guess what? Bioware didn't change that. Miranda (and the other squadmates from ME2) barely show up at all. But here's something they did change. Here's a quote about motives of the reapers:

 

"The Reapers' goal was to find a way to stop the spread of Dark Energy which would eventually consume everything. That's why there was so much foreshadowing about Dark Energy in ME2.

 

The Reapers as a whole were 'nations' of people who had fused together in the most horrific way possible to help find a way to stop the spread of the Dark Energy. The real reason for the Human Reaper was supposed to be the Reapers saving throw because they had run out of time. Humanity in Mass Effect is supposedly unique because of it's genetic diversity and represented the universe's best chance at stopping Dark Energy's spread.

 

The original final choice was going to be "Kill the Reapers and put your faith in the races of the galaxy in finding another way to stop the spread with what little time is left" or "Sacrifice humanity, allowing them to be horrifically processed in hopes that the end result will justify the means."

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Akurat to czy zginie czy nie to jest zależne tylko od ciebie i twoich decyzji jak w każdej grze bioware :) Dragon Age , ME 2 etc Zakończeń jest kilka/naście . W teorii mówili o kilkunastu ale mi się wydaje że jest tylko kilka bardzo różnych a reszta to ich wariacje.

Co do żonglowania płyt to ja przez większośc gry nie musiałem żonglować tylko na początku 2 razy i na samą końcówkę dvd 1 musiałem ponownie włożyć.

 

Co do zakończenia jeszcze jedno. Każdemu komu się nie podobało zakończenie. Czy wy nie rozumiecie że cały ME3 to jedno wielkie zakończenie? Każda misja jakiś wątek zamyka i ja po zakończeniu uważam że prawie wszystko ładnie pozamykali. Na pewno nie czuję niedosytu. Teraz sobie pomyślałem jak wy uwarzacie że to jest takie sobie zakończenie to zagrajcie w Wiedźmina 2 i tam to dopiero ostatni akt powoduje niedosyt. W przypadku ME3 wszystkich bohaterów którzy przeżyli poprzednie części spotyka się, tak samo kilka postaci z książek. ME3 spełnił wszystkie moje nadzieje :) A to że epilog zostawia pole do namysłu to tym lepiej.

 

A dodam jeszcze że obejrzałem w sumie kilka zakoczeń i niektóre są gorsze i mogą sprawiać niedosyt. Tyle że te gorsze występują wtedy jak się nie przyłożycie do war assets :) Jeżeli chcesz idealne zakończenie to trzeba ok 5000 mieć praktycznej siły.

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem z 2 zakończeniami i cóż mogę powiedzieć

 

 

CO TO (pipi)A JEST? -______-

 

 

Nie serio, to jakiś żart słaby. Zakończenia różniące się kolorkami i ewentualną bonusową 5sekundową wstawką.

 

To jakaś kpina. Pewnie pojawi się ludzkie zakończenie jako dlc ale fuck bioware, mam to gdzieś i idę grać w multi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...