Skocz do zawartości

God of War III


Gość

Poziom trudnosci pucharów.  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w GoW3?

    • Mortal (Bardzo łatwe)
      3
    • Spartan (Łatwe)
      18
    • God (Średnie)
      20
    • Titan (Trudne)
      10
    • Chaos (Bardzo trudne)
      7


Rekomendowane odpowiedzi

kurde ja nie moge zrobić tego

 

aMAZEd - Beat the Labyrinth Without Dying or Failing

 

Nie możesz zginąć ani upaść przechodząc labirynt. Jeżeli masz duży problem z tym trophy, to po pierwsze zrób save przed nim i próbuj do skutku, a jak to nie pomoże to przejść grę na easy.

 

mam save przed tym, i juz 3 razy przeszedlem bez zabicia i nie dostaje trofeum

 

moze trzeba caly labirynt wyczysicic? bo przechodizlem go na szybko startujac od tego save'a i nie zbieralem skrzynek

Odnośnik do komentarza

;) mam podobny problem tyle że robiłem oddzielne savy na check pointach to się cofnę o 2 padnę pare razy i gra się zapyta o zmianę poziomu trudności.

Też o tym myślałem, jak Ci się to uda, to daj znać i od którego punktu zmieniłeś poziom trudności. Bo coś czuje, że na Tytanie mi się nie uda, to najwyżej jak będę Chaos przechodził, to sobie z tego myka skorzystam.

Odnośnik do komentarza

a co tam jest trudnego na tytanie? tylko te 2 kozły w korytażu moga sprawiac problem, ale chyba nie aż taki zeby umrzec?

 

ale to nie zmienia faktu ze ja bez smierci (w walce, ani od upadku) przelazłem juz tyle razy i nie dostalem... coś jest nie tak

 

mysalem ze moze trzeba zabijac lub nie zabijac cywilów ktorzy sie tam pałetają.. gdy nie zabilem zadnego to nic nie pomoglo

mysalem też ze moze chodzic o odpalanie zielonego czasu jak najmniej razy (a moze tylko raz?), ale sam nie wiem kurde

Odnośnik do komentarza

a co tam jest trudnego na tytanie? tylko te 2 kozły w korytażu moga sprawiac problem, ale chyba nie aż taki zeby umrzec?

 

ale to nie zmienia faktu ze ja bez smierci (w walce, ani od upadku) przelazłem juz tyle razy i nie dostalem... coś jest nie tak

 

mysalem ze moze trzeba zabijac lub nie zabijac cywilów ktorzy sie tam pałetają.. gdy nie zabilem zadnego to nic nie pomoglo

mysalem też ze moze chodzic o odpalanie zielonego czasu jak najmniej razy (a moze tylko raz?), ale sam nie wiem kurde

Ale przecież to nie jest Labitynt! O_O

 

LABIRYNT to ten poziom, gdzie ratujesz Pandorę z klatki...

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

banergow3.jpg

 

Napisałem poradnik do pucharków God of War III. Co prawda może nie jest on niezbędny, bowiem trofea nie należą do trudnych, jednak szukanie wszystkich skarbów czy Wyzwania Olimpu niektórym mogą sprawić problem. Dlatego w poradniku znajdziecie porady do wszystkich pucharów, opis rozmieszczenia skarbów oraz boskich pamiątek oraz kilka porad do Wyzwań Olimpu (mam nadzieję, że też podzielicie się swoimi :)). Cóż, zapraszam do lektury i mam nadzieję, że się przyda.

 

Poradnik (m. in. opis Wyzwań; trofea są podzielone na te widoczne i ukryte, więc nie martwcie się o spoilery): http://www.kikoo.pl/artykuly/149-1/Trofea-God-of-War-3-poradnik/

Poradnik - skarby: http://www.kikoo.pl/artykuly/148-1/Trofea-God-of-War-3-poradnik-skarby/

Lista trofeów po polsku (żadne nie są ukryte, więc występują spoilery): http://www.kikoo.pl/trofea/299/God-of-War-III/

 

A tutaj link do strony, która jest podana w opisie platynowego pucharku: www.spartansstandtall.com. Ciekawe co oznacza?

Odnośnik do komentarza

Nice Tan - Blind 100 enemies with the Head of Helios

Obedience School - Deliver 50 kicks to Hounds

It's getting hot in here? - Burn 100 enemies with the Bow of Apollo

No Guts, No Glory - Gut 3 Centaur Generals

 

Nie zdobyłem tych pucharków za 1 podejściem więc czy jeśli będę grał od nowa, to będzie mi naliczało od początku czy jeśli np kopłem na titanie 48psów, to teraz na chaosie wystarczy kopnąć tylko 2? Jak, to z tym jest?

Odnośnik do komentarza

mi tych 3 pierwszych też nie zaliczylo, i jakos mi sie wydawalo ze starsznie wolno to trwa, bo za drugim razem, kopalem , strzelalem i oslepiałem kazdego kogo zobaczylem, a i tak sporo to trwalo, ale chyba mimo to nalicza z obu przejść chociaz nie mam pewnosci

 

wypatroszenie 3 cenataurów to akurat najlatwiejsze - na tej podstawie oblicz - jesli wypatroszyleś 1-2 za pierwszym podejsciem i odrazu dostaniesz trofeum za drugim to znaczy ze sie nalicza, a jesli za drugim dostaniesz dopiero po 3 nowych wypatroszonych to znaczy ze od nowa

 

mi sie wydaje ze jednak nalicza, ale nie odczulem tego osobiscie..

Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę i zabrakło mi 486 orbów do upgreadu ostatniej broni. Nosz kur...

 

Zacząłem grać drugi raz na tym niby new game + (na tym samym poziomie co skończyłem) żeby na samym początku na Gaji zdobyć brakujące orby. Niestety nic nie mam z pozostałych broni itd. Ten cały new game + opiera się tylko na tym, że mogę włączyć te przedmioty od Bogów które blokują trophy.

 

Pytanie jest jakiś sposób żeby zdobyć te brakujące orby tylko 500. Bo chcę zacząć grać na tytanie a tam raczej będę walił czasówkę byle do celu to na pewno nie ulepszę wszystkich rzeczy.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Słupek, ja na normalu też się nie wyrobiłem, ale na Tytanie jestem teraz przed ostatnią walką i 20k orbów do przodu, z którymi nie mam już co robić. Odkryłem tylko kilka więcej skrzynek + że skrzynki w lokacja się respawnują przed ponownymi odwiedzinami (w hadesie tam gdzie walczymy z cerberusem i satyrami po lewo jest gzyms i 3 skrzynie). To samo na "dachu" Labiryntu. Jeśli masz save przed ostatnią walką, to zejdź pod Płomień i pójdź do przeciwległego łańcucha do tego po którym się wspinałeś. Może nie odkryłeś akurat tego sekretu, jest tam lipna ściana którą prześwietlisz heliosem i 5 skrzyń pełnych orbów.

 

Ale ogólnie jeśli planujesz grać Tytana to wystarczy być bardziej uważnym niż za pierwszym podejściem i spokojnie się wyrobisz. Ja z'up'owałem ostatnią broń po skończeniu labiryntu.

 

 

Mam mieszane odczucia co do braku pucharu za Chaos. Nie wiem jeszcze o ile jest trudniejszy od Tytana, ale ten wcale łatwy nie jest, a dwie ostatnie duże walki (cerberus i ostatni boss) są koszmarnie przerąbane. To i tak będzie zapora dla wielu przeciętnych graczy. Z drugiej strony gloria przejścia chaosu byłaby niepodważalna.

Mogli jeszcze dać puchar "Shinober only" za zrobienie chaosu NUR.

Odnośnik do komentarza

Mam, mam save przed samą walką, po labiryncie i jeszcze jakiś trzeci przed. I tam akurat nie prześwietlałem Heliosem.

 

Wielkie dzięki.

 

W ostateczności zrobię tak jak mówisz, że spokojnie na tytanie, ulepszę.

 

Ja już wiem o jaką walkę Ci chodziło wczoraj, no tego się obawiam najbardziej, cerberus w Hadesie na końcu + te satyry....

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Gram na tytanie i szczerze mówiąc miałem już ochotę parę razy rzucić padem o ścianę. Ostatnio się męczyłem z wejściem do Olimpii. Rzeź.

Zaraz zaraz bo mnie ciekawi czyli jak przejdę grę na tytanie ale nie ulepszę wszystkich broni i nie zbiorę tych skarbów to będę musiał grać na nowo i zbierać wszystko od zera?

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Tak, ja nie zebrałem i nie zdążyłem ulepszyć jednej rzeczy na normalu (486 orbów zabrakło). I teraz wszystko od nowa na tytanie. No akurat co do przedmiotów to raczej oczywiste, że trzeba zbierać je od nowa, jak się przedtem nie zebrało ;]. Tym bardziej, że nie ma wyboru rozdziałów tak jak choćby w U2.

 

NG+ z prawdziwego zdarzenia był tylko w "dwójce".

 

Edit: Skarby które zebraliśmy zostają przy ponownej grze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

btw co do tych przedmiotów zebranych to można ich uzywac za drugim przejsciem nie tylko na tym samym poziomie trudnosci ale też na niższych

ja najpierw przeszedlem normal, a teraz gram na easy zeby obczaić polski język (ble) i moge używać tych przedmiotów

a w dodatku chyba sie one kumulują bo za pierwszym przejsciem zdobylem częśći, i za drugim na easy gdy zdobylem brakujace odrazu dostalem trofeum (chyba że przypadkiem ostatni brakujący był "ogolnie ostatnim" ale chyba nie)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...