Skocz do zawartości

God of War III


Gość

Poziom trudnosci pucharów.  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w GoW3?

    • Mortal (Bardzo łatwe)
      3
    • Spartan (Łatwe)
      18
    • God (Średnie)
      20
    • Titan (Trudne)
      10
    • Chaos (Bardzo trudne)
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Nie Grzechu, oślepiony przeciwnik, to taki co ma iskierki na oczach i oświetla innych w koło. I tylko dwóch równocześnie może być oślepionych. Sprawdzałem to podczas walki z Herkulesem. Gdyby było jak mówisz, to trofeum wpadłoby po 3-4 flashach na kolejnych falach wrogów, a nie wpadło. Wyraźnie widziałem te iskierki i wiedziałem że tych dwóch mam ubić pierwszych, bo następnych przez to nie daje się oślepić (kolejny rozbłysk stun'uje oczywiście wszystkich, ale nie oślepia tymi iskierkami).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No miałem podobnie :] Dziwnie to naliczało - też miałem wrażenie że 2 razy więcej z buta im zasadziłem. Tak jak by nie liczyło samych kopnięć a tylko kill'a z kopniaka (albo odwrotnie :P).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Macie jakies rady jesli chodzi o wyzwanie w ktorym musimy byc zamienieni w kamien 10 razy.. maks daje rade do 8 i jest taka rzez ze nie wiem co sie dzieje na ekranie:)

EDYTA: NIEAKTUALNE PORADZILEM SOBIE:) Z calej trylogii to najtrudniejsze wyzwanie dla mnie, nawet w jedynce czy dwojce nie nameczylem sie tyle co z tym cholerstwem.

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość konstant

Mam calkiem skuteczna technike na walke z cerberem i satyrami:

 

1. trzymasz sie z daleka od psa, luk w dlon. Gdy pies wypuszcza kundle, z luku zalatwiasz dwa a trzeciego rzucasz na cerbera.

2. gdy pojawi sie O, zmienasz szybko na szpony hadesu, ucinasz leb

3. gdy wyskoczy satyr atakujesz go od razu meduza, zeby zmienil sie w kamien, nastepnie szybko szal sparty, rozwalasz satyra, wyłączasz szal

4. luk, psy (tym razem rodzi tylko dwa), O, szpony, uciecie

5. meduza (mnie udalo sie zamienic oba satyry w kamien jednym atakiem), szal sparty, rozwalasz satyry

6. to juz formalnosc, trzymasz sie z daleka od psa, rzucasz kundlem do skutku

 

Mozna tez probowac rozwalic skamieniale satyry bez szalu sparty, jednakze jestesmy narazeni na ataki cebera.

 

ps. w mitologii satyr byl... bogiem.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Satyr

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza

Ukończyłem GOW III (wypas) na poziomie Normal, jednak nie udało mi się zdobyć trofeum za dopakowanie wswzystkich broni :/ jako, że jesty to złoto jest mi go brak ;-)

 

 

będę przechodził gre raz jeszcze więc zapytam : jak tego dokonać? Bo mi za pierwszym razem brakło orbów po prostu...trzeba grac na tytanie? Czy do broni, ktore trzeba zupgardować liczą się łuk, głowa i buty ? ? ?

 

Help me....

 

 

aha no i labirynt...jak zginę to musze ładowac gre od save by wpadło to trofeum (ukończ labirynt bez straty życia)

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem GOW III (wypas) na poziomie Normal, jednak nie udało mi się zdobyć trofeum za dopakowanie wswzystkich broni :/ jako, że jesty to złoto jest mi go brak ;-)

 

 

będę przechodził gre raz jeszcze więc zapytam : jak tego dokonać? Bo mi za pierwszym razem brakło orbów po prostu...trzeba grac na tytanie? Czy do broni, ktore trzeba zupgardować liczą się łuk, głowa i buty ? ? ?

 

Help me....

 

 

aha no i labirynt...jak zginę to musze ładowac gre od save by wpadło to trofeum (ukończ labirynt bez straty życia)

Może nie zebrałeś wszystkich skrzyń z piórami, oczami i rogami. Im wcześniej zbierzesz komplety tym wcześniej będziesz dostawał duże ilosci orbów (zamiast jednej sztuki jest chyba 1000 orbów). Zbierając wszystkie skrzynie na tytanie bedziesz miał ulepszone przedmioty w okolicach wejścia do labiryntu.

Tak do tego trophy zalicza się łuk, głowa i buty, ale na nie potrzeba łącznie 7,5 kafla, więc nie tak dużo.

 

A co do labiryntu to po zgonie wgrywasz automatycznego sejwa, który chyba się robi po każdym pomieszczeniu.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...