Skocz do zawartości

God of War III


Gość

Poziom trudnosci pucharów.  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w GoW3?

    • Mortal (Bardzo łatwe)
      3
    • Spartan (Łatwe)
      18
    • God (Średnie)
      20
    • Titan (Trudne)
      10
    • Chaos (Bardzo trudne)
      7


Rekomendowane odpowiedzi

To akurat jest proste grunt to nie wpaść w jakąś dziurę ogień etc ... zakładasz rękawice masakrujesz co sie da pierwsza faza jest prosta później jak masz syreny to robisz dalej to samo ale oślepiasz je głową Heliosa w moim przypadku wpadały na kolce i gineły od razu

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Się pochwalę: Cerberus Breeder + Satyry pokonane na Tytanie bez najmniejszego problemu. Czytałem, że najlepiej wybrać na walkę Cestusy i tak zrobiłem, ale Cerber roz.(pipi)ał mnie raz dwa, więc zmieniłem na Blades of Exile i poszło niespodziewanie łatwo(rollowanie + szybkie kombosy). Więcej problemów miałem w ostatniej walce w Labiryncie. I w pierwszej fazie walki z ostatnim bossem(2d), ale to też kwestia taktyki. Generalnie podczas całej gry najbardziej się namęczyłem, o dziwo, przy

Hadesie

.

Odnośnik do komentarza

A co w Collection jest trudnego :blink: ?

 

Już szybciej bym powiedział, że "trójka" ma trudniejsze trophy bo ma chociaż za przejście na hardzie.

W 1 Przejście w 5h i szukanie tych pierdółek :P

Sorki, ale w każdej częsci jest tak że mniej więcej w połowie masz wymaksowane życie i magie. A przejście poniżej 5h jest banalne. Platynka w trójce jest trudniejsza niż w kolekcji, jak choćby wspomniane trophy za hard.

 

Pytanie do ludzi z platyna:

 

Jak sie maja WYZWANIA OLIMPU w porownaniu do tych z GOW i GOW2 ?? :)

Powiedziałbym że podchodzące poziomem pod poprzednie części, ale da się wyczuć że są troche łatwiejsze (może nawet bardziej niż troche), ale to pytanie nie było do mnie :P.

Odnośnik do komentarza

Nie ma tak przes.ranego wyzwania, jak np. ostatnie z GoW I.

To ja chyba miałem ogromnego fuksa bo akurat ten Challenge zaliczyłem za 1 albo 2 razem :ninja:

Największe problemy miałem z 2 albo 3 wyzwaniem w dwójce, gdzie przeciwników trzeba zabić w powietrzu - najwięcej razy je powtarzałem bo za każdym razem 1 mi został i czas się kończył. Natomiast kiedy już go zaliczyłem to dużo przed czasem.... :P Choć tych wyzwań jeszcze nie skończyłem z przyczyn nie do końca ode mnie zależnych...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...