Skocz do zawartości

God of War III


Gość

Poziom trudnosci pucharów.  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w GoW3?

    • Mortal (Bardzo łatwe)
      3
    • Spartan (Łatwe)
      18
    • God (Średnie)
      20
    • Titan (Trudne)
      10
    • Chaos (Bardzo trudne)
      7


Rekomendowane odpowiedzi

też sie zastanawiam kiedy nie wolno umierać, czy w całej lokacji - od wejścia do wyjscia z wielkiej jaskini?

czy tylko ten kawałek gdzie biegamy w środku "kostki rubika"? :P

Skopiuję fragment z poradnika:

 

Po wejściu do Labiryntu (na ekranie pojawi się stosowny napis), zapisz grę i nie nadpisuj tego save?a, aby móc próbować do skutku. Obszar dla tego trofeum liczy się od wspomnianego wejścia, aż do wjazdu z Pandorą na szczyt Labiryntu.
Odnośnik do komentarza

Trudno jest zdobyć tyle orbów, żeby móc zupgrade'ować wszystko?(Titan)

 

E: Przegapiłem 3 skrzynki -

w Judges of The Underworld i kuźni Hefajstosa. Wiem, że do tych lokacji się wraca. Będę mógł znaleźć ominięte skrzynki? (Orby)

 

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Znaleźć jasne że tak, ale powiem Ci co ciekawe, że i tak na tym stracisz, bo zawartość skrzynek ku mojemu zdziwieniu się odnawia i w trzech miejscach które wcześniej się odwiedzało można ponownie otworzyć wszystkie skrzynie.

 

A masz jakiegoś tutka ze skrzyniami? Bo jestem ciekaw czy są jeszcze jakieś poza tymi które znalazłem przez dwa podejścia.

Odnośnik do komentarza

Taki mały "TIP" dla osób mających problem z orbami, w całej grze jest ukrytych bardzo dużo skrzyń, wygląda to jednak trochę inaczej niż w GoW i GoW II. Nie chodzi tutaj o skrzynie ukryte w zakamarkach tylko skrzynie widoczne dopiero po naświetleniu głową Heliosa. Zapewne jestem jednym z nielicznych, który zarejestrował ten fakt dopiero w labiryncie:) ale może jednak jest ktoś jeszcze i w jakiś sposób mu to pomoże :)

Zwracajcie uwagę na "rozmycie ekranu", wygląda to jak unoszące się ciepłe powietrze z kurzem w środku - wiem, dziwnie to opisałem ale chyba każdy będzie wiedział o co chodzi :)

Skrzyń jest naprawdę dużo za dużo więc nie powinniście mieć problemu z wymaksowaniem wszystkiego ;)

 

P.S

Żaden tutorial nie jest potrzebny, wystarczy się rozglądać uważnie ;)

Edytowane przez Lamkers
Odnośnik do komentarza

Słupek, ja na normalu też się nie wyrobiłem, ale na Tytanie jestem teraz przed ostatnią walką i 20k orbów do przodu, z którymi nie mam już co robić. Odkryłem tylko kilka więcej skrzynek + że skrzynki w lokacja się respawnują przed ponownymi odwiedzinami (w hadesie tam gdzie walczymy z cerberusem i satyrami po lewo jest gzyms i 3 skrzynie). To samo na "dachu" Labiryntu.

Odnośnik do komentarza

Jakas taktyka polecana na osttnia walke? Poziom tytan oczywiscie :)

 

Ja zmiażdżyłem dziada prawie z...perfectem(prawie robi dużą różnicę(prawie mnie zatłukł), ale nieważne XD) na Tytanie ! Technika brutalnej siły, odbijałem wszystkie błyskawice, odbijałem każdy cios, byłem do niego przyklejony można powiedzieć. Cała walka podobnie jak i większość gry pojechałem na rękawicach. Jak się wzbijał w powietrze to wzbijałem się na skrzydłach, a jak było ich więcej to magią zjechałem ich. Unikanie ich ataku z powietrza też na zasadzie wzbijania się w powietrze, tyle że z innym timingiem, bo oni dość po kolei spadają. Pamiętaj też by trzymać dziadka z daleka od serducha, bo lubi chłonąć zielone orby hehe. Idealne źródełko dla ciebie by się podleczyć, bo na tym poziomie bolą ciosy oj bolą.

 

Jedyny prawdziwy problem to ja miałem tylko podczas walki z cerberem i 2 satyrami, oj ile ja się tam narestartowałem to głowa mała, aż potem na drugi dzień za 2 podejściem techniką cios, odskok i odskok w powietrzu zmiażdżyłem ich.(Tak Namejskie Rękawice tradycyjnie)

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Pociesze Cie. Pewnie kazdy ma problem z Cerberosem i Satyrami :)

Wszystkie zajechane za pierwszym razem bez restartów :P

Co, na tytanie zaliczyłeś tą walkę za pierwszym razem? Nie wierze.

 

No ja właściwie też zaliczyłem za pierwszym podejściem, więc nie jest to jakiś wyczyn. Zatrzymałem się za to na Zeusie i (pipi), platyny nie robię :potter:  

Edytowane przez Ohayo
Odnośnik do komentarza

Pociesze Cie. Pewnie kazdy ma problem z Cerberosem i Satyrami :)

Wszystkie zajechane za pierwszym razem bez restartów :P

Co, na tytanie zaliczyłeś tą walkę za pierwszym razem? Nie wierze.

 

No ja właściwie też zaliczyłem za pierwszym podejściem, więc nie jest to jakiś wyczyn. Zatrzymałem się za to na Zeusie i (pipi), platyny nie robię :potter:  

Na Normalu to prościzna :P DŻołker ze mnie :P

Szkoda, że więcej satyrów nie pojawiło się w tej grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...