Skocz do zawartości

Plecaki, torby na ramie


Burth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, Plugawy napisał:

Zabiłeś kogoś już tym nożem? Oskórowałeś jakieś zwierzę?

A, to jest ""szrejd"" model 42 przeznaczony WYŁĄCZNIE do walki z zombie. 

Ale zdecydowanie ma krew na ostrzu, a to rybią, a to innych małych takich.

13 minut temu, krupek napisał:

To jest nóż do smarowania bułek Almette na męskiej eskapadzie.

Tu przyjacielu masz sporo racji. Tnie konserwę razem z metalem, ale głównie służy do otwierania piwa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Jakby ktoś chciał, to mam naprawdę fajny i solidny plecak

https://www.thule.com/pl-pl/pl/backpacks/laptop-backpacks/thule-crossover-sling-pack-_-tl_85854231399

Miałem go niecały rok, dużo nie używałem. Dla zainteresowanego oczywiście fotki realne podeśle, naprawde polecam, bo warty, mało używany (dlatego sprzedaje), chciałbym za niego 260. Najlepiej z okolic Warszawy, odbiór osobisty. Choć wysyłka też 

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Aż mnie zastanowiło o chuy chodzi jak temat martwy od 5 lat to sprawdziłem

 

800_800_productGfx_223ae95f3f98ee8a111d3

 

:kekw:

 

Za 700 złoty to dostałem torbę skórzaną super na przecenie co z czasem będzie wyglądać tylko lepiej, no, ale w tej cenie mogłem wziąć tornister dla czwartoklasisty i wyglądać jak yebany soyboy :kekw: No, ale szwedzki więc to sama jakość i styl :pawel:

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2023 o 12:35, Bartolinsky napisał:

Aż mnie zastanowiło o chuy chodzi jak temat martwy od 5 lat to sprawdziłem

 

800_800_productGfx_223ae95f3f98ee8a111d3

 

:kekw:

 

Za 700 złoty to dostałem torbę skórzaną super na przecenie co z czasem będzie wyglądać tylko lepiej, no, ale w tej cenie mogłem wziąć tornister dla czwartoklasisty i wyglądać jak yebany soyboy :kekw: No, ale szwedzki więc to sama jakość i styl :pawel:

Pewnie wolisz jakiś janpol czy campus. Jako plecak na miasto... pewnie pas biodrowy i piersiowy obowiązkowo zapięty aby kręgosłup się nie rozsypał wychodząc z tramwaju.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...