Skocz do zawartości

Plecaki, torby na ramie


Burth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To jest temat do pokazywania plecaków do fitu mających za zdanie roztaczanie lansu i wabienie samic, a ty się tu z bagażami podręcznymi wpier/dalasz. To drugie mogłoby z powodzeniem służyć za lokal zastępczy.

 

W ogóle co to jest (pipi)wa trekking ? Brzmi pedalsko i kojarzy mi się ze star trekiem. Coś jak nordik łoking ?

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie jeździsz na deskokolorolce to po ch.uja ci taki plecak. Drogi i z niepotrzebnymi uchwytami trzymającymi deskę z tyłu. SRSLY WTF? Dużo ludzi chodzi z takimi plecakami mimo , że nie jeździli nigdy na desce.

 

no wkurwiajace to jest :/ tak jak np masa typow chodzi w tenisowkach a nigdy w tenisa nie grali :/

Odnośnik do komentarza

idac takim tokiem rozumowania, cp wlasciwie przecietny polaczek moze nosic?? koszule drwala, dresy od kopania frajertów, bluze z kapturem z dyskoteki, buty od roboty na budowie??

bez sensu

Przetarte dżinsy, ti-szert(bluzę jak jest zimno) i Stabile. Czapka z daszkiem dla ekstrawaganckich. Na specjalne okazje proponuję zastąpić ti-szert polówką w paski, a Stabile spiczastymi pantoflami. <kreator mody>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam taki malutki plecaczek Reeboka, nie wiem nawet specjalnie skąd. Wystarczająco ładowny żeby zapakować z 8 puszek piwa, wygodny, poręczny, w razie czego zmieści się spokojnie do większego plecaka, no po prostu świetny. Może i wygląda trochę na damski, ale je'bie mnie to.

Edytowane przez Pan Pieczarka
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No tylko że ja mam jasnobrązową. Generalnie ciężko było ją dorwać jak kupowałem +/- miesiąc temu, a była jedyną od Crumplera dostępną u nas, która była w stanie pomieścić 17-calowego laptopa. A i widziałem parę Crumplerów, wszystkie na żywo wyglądają lepiej niż na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza

to ona jest taka wielka? ja potrzebuje mniejszą na notatki i notebooka i długopis... chyba kupię sobie plecak firmy B3 (przekaz w jej nazwie definiuje niejako moją osobę co jest niewątpliwie atutem) za 100zł w sklepie "polska marka" na mojej ulicy.

No są też mniejsze, jest np. model Super Boomer L(ja mam xl) tylko nie wiem jak z dostępnością. Obczaj crumplershop.pl czy jakoś tak.

 

wlasnie, podbij ktos jakas fajna torbe, do schowania tego wszystkiego co opisal teka. Moze byc lansiarska, nawet byloby to wskazane : PP

Sądzę, że crumplery są dość lansiarskie.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...