Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

tzn? graficznie stoi bardzo fajnie. co do gameplayu to po dwóch meczach nie bede komentował bo wiadomka, ale... dubeltówka jest chyba przegięta imo. jestem tooooooooooootalnym noobem i z tej broni wszyscy składają sie u mnie jak scyzoryki. 4 strzały 4 trupy. nie wiem albo ja jestem jakis uber master albo trafiłem na jeszcze wieksze lamy niz ja.

Odnośnik do komentarza
tzn? graficznie stoi bardzo fajnie. co do gameplayu to po dwóch meczach nie bede komentował bo wiadomka, ale... dubeltówka jest chyba przegięta imo. jestem tooooooooooootalnym noobem i z tej broni wszyscy składają sie u mnie jak scyzoryki. 4 strzały 4 trupy. nie wiem albo ja jestem jakis uber master albo trafiłem na jeszcze wieksze lamy niz ja.

 

Trafiłeś na większe lamy :P

 

A tak po za tym to zauważysz jeszcze, że retro lancer jest przegięty mocno.

 

Raz zdarzyło mi się nawet, żę zablokowałem się w ścianie i moja postać zaczęła przyjmować dziwne pozy, chciałem to nagrać i pokazać, ale ktoś mnie zabił dry.gif

 

Ogólnie jest tak, jak poprzednicy pisali. Host ma dalej przewagę.

 

Pomijając te rzeczy to gra się bardzo fajnie, to jest w końcu beta, a nie wersja finalna ;)

Odnośnik do komentarza
tzn? graficznie stoi bardzo fajnie. co do gameplayu to po dwóch meczach nie bede komentował bo wiadomka, ale... dubeltówka jest chyba przegięta imo. jestem tooooooooooootalnym noobem i z tej broni wszyscy składają sie u mnie jak scyzoryki. 4 strzały 4 trupy. nie wiem albo ja jestem jakis uber master albo trafiłem na jeszcze wieksze lamy niz ja.

Pograj Reto Lancerem ... to dopiero jest przegięta broń , a na średnim dystansie to już całkiem .Jak nauczysz się nią posługiwać to nik do ciebie nie podejdzie do puki Ci się ammo nie skończy :P .

Obrzyn owszem także dopakowany ,ale dla kontrastu masz tylko 4 naboje do niego ,długi czas przeładowania no i jedne strzał trafiasz lub nie ... .

 

Mam rozegrane chyba 30 meczy i powiem ze gra się całkiem fajnie , napewno multi lepsze niż w gow2 . Jednak ta cholerna przewaga hosta jest ,może mniejsza niż w GoW2 ale jest .co widać po łatwości oddawania celnych strzałów . W jednym meczy potrafię nabić +35 killi gdzie po każdym strzale z shoota pada trup .A w kolejnym z trudem zabijam 15 .... gdzie często mszę w typa wpakować 3 shooty aby go powalić .

 

Ale nie ma bata fulla biorę na 100% :D pozycja obowiązkowa :diablo:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

cholera, myślałem ze nie ma większych debili odemnie. moze grałem z jakimis niepełnosprawnymi <_< . co do lancera nie wiem obadam. wydawało mi sie ze własnie jest do bani :potter: 3 magazynki wypluwam a kolo stoi nadal. ale pogram przylookam

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

cholera, myślałem ze nie ma większych debili odemnie. moze grałem z jakimis niepełnosprawnymi <_< . co do lancera nie wiem obadam. wydawało mi sie ze własnie jest do bani :potter: 3 magazynki wypluwam a kolo stoi nadal. ale pogram przylookam

 

To teraz Cię zaskoczę, uważaj... zdarzają się nawet tacy, których ja jestem w stanie ubić :P

 

 

A co do błędów gry to ja miałem wczoraj przegiętą sytuację. Jestem na tej mapce pustynnej w tym okopie gdzie leży OneShot. Z dołu prosto na mnie biegnie przeciwnik. Nawalam do niego z Lancera, a ten nic. Żadnej krwi jakby kule przez niego przelatywały. I tak biegnie, biegnie i... przebiega obok mnie i znika za ścianą za mną (przeniknął przez nią) :P Myślę, że Scooby Doo by się tą sprawą zainteresował ;)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

kumatych graczy brak. teraz pograłem troche, leze czekam az ktoś mnie klepnie bym wstał, kolo z drużyny (mojej) patrzy, strzela we mnie magazynek podbiega kolo z przeciwnej drużyna zabija mnie i jego. kuźwa nie da sie grac z debilami. a z ciekawostek zabiłem 4 gosci naraz z moździeza :potter: odznaki wpadały jak głupie

Odnośnik do komentarza

Mi się udało 5 na raz ;). Cały team poszedł pod jeden strzał na trenches na KOTH. Ale te odznaki to mnie czasem wkur...po 10 na mecz to trochę przesada..."strzeliłeś najwięcej headshotów" odznaka, "dostałeś najwięcej headshotów" odznaka..."wygrałeś mecz" odznaka, "przegrałeś mecz" odznaka. Poyebane troche...

Odnośnik do komentarza

Ja męczę bete od prawie samego jej początku :diablo: i powiem tak, do jedynki zasiadłem tylko przez chwile, Bro nadrabia moje zaległości :) z dwójką praktycznie spędziłem sekundę ;) pozdrowienia dla lagów.Tak trójka widocznie jest już dla mnie :) staram się jak na razie wszystko jeszcze ogarnąć ale już wiem że w dzien premiery pojawi się u mnie.Jest szybka, wymagająca i fakt nie zawsze ląduje na szczycie listy, mobilizując się tym jednocześnie rzucając parę koorv i jadąc dalej z koksem i tak leci mecz po meczu, mówiąc zawsze że to będzie już ostatni :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

cholera, myślałem ze nie ma większych debili odemnie. moze grałem z jakimis niepełnosprawnymi <_< . co do lancera nie wiem obadam. wydawało mi sie ze własnie jest do bani :potter: 3 magazynki wypluwam a kolo stoi nadal. ale pogram przylookam

 

 

No takie coś zdarza się nagminnie, skąd się biorą takie kalafiory?! kto takiej qrvie kupił konsole -_-

 

Dubeltówka to noob weapon każdy z niej zabije, przez nią pojedynki na shoty mocno ucierpiały...a przecież to wizytówka tego mocarnego MP.....

Odnośnik do komentarza

Dubeltówka to noob weapon

:woot: Nie rozumiem narzekania na obrzyna, jest w uj mocny, ale ma tak krótki zasięg że łatwo jest pokonać kolesia, który z nią lata. Osobiście rzadko jej używam, raczej jako ciekawostke, czasem sobie wezmę jak zwykłym shotem nic nie idzie ugrać. Albo jak znajdę na ziemi gdzieś to biorę zamiast karabinu i latam z dwoma shotgunami i mielę wszystko co wejdzie pod lufę ;).

A poza tym odczuwam większą satysfakcję jak uwalę kogoś gnasherem kto ma obrzyna lub retro lancera. Bo czasem zdarzają się cwaniaki co wezmą te bronie i myślą że są nieposkromieni, ale wystarczy ich wziąć trochę na sposób ;).

Odnośnik do komentarza

Dubeltówka to noob weapon

 

Nie ma co się napinać.

Na wszystko znajdzie się sposób.

Jasne, że jak nagle zamiast grać, zwiedzam sobie frontalnie teksturę muru , to jakiś człek może sawed-offem zrobić mi ołowiany masaż pleców.

Ale w innym przypadku z odpowiednią taktyką, używając gnashera mamy wg mnie przewagę.

Raz , że zasięg in plus dla gnashera.

Dwa że jeśli strzelę pierwszy przy bliskim starciu, to też go na mielone przerobie jednym strzałem.

Trzy - jeśli nie trafi, to czas przeładowania ma taki, że w tym czasie zrobię sobie herbaty, wezmę łyka, a potem zrobię mu z dupy jesień średniowiecza.

 

Poza tym to BETA i zawsze Epic może coś jeszcze poprawić do finalnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Tak osłabmy retro, nowego shota i niech wszyscy z gnasherami się turlają :P Wtedy będzie super zróżnicowana rozgrywka. Dla mnie jest ok tak jak jest. Ludzie walą zarówno z lancerów jak i gnashera i nowego shota.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Nie ma co się napinać.

Na wszystko znajdzie się sposób.

Jasne, że jak nagle zamiast grać, zwiedzam sobie frontalnie teksturę muru , to jakiś człek może sawed-offem zrobić mi ołowiany masaż pleców.

Ale w innym przypadku z odpowiednią taktyką, używając gnashera mamy wg mnie przewagę.

Raz , że zasięg in plus dla gnashera.

Dwa że jeśli strzelę pierwszy przy bliskim starciu, to też go na mielone przerobie jednym strzałem.

Trzy - jeśli nie trafi, to czas przeładowania ma taki, że w tym czasie zrobię sobie herbaty, wezmę łyka, a potem zrobię mu z dupy jesień średniowiecza.

 

Poza tym to BETA i zawsze Epic może coś jeszcze poprawić do finalnej wersji.

 

Nie broń BoŻe, ja się nie napinam stwierdzam tylko fakt.

 

1) Zasięg szybkostrzelność na plus.

2) Z tym że my mamy tak 60-70% szans na to, że jeden strzał go powali a on ma 100%.

3) Zgadza się.

 

Mnie najbardziej boli punkt nr 2, oczywiście to beta i mam nadzieje, że zrobią to jakoś sensownie.

Odnośnik do komentarza
2) Z tym że my mamy tak 60-70% szans na to, że jeden strzał go powali a on ma 100%.

[...]

Mnie najbardziej boli punkt nr 2, oczywiście to beta i mam nadzieje, że zrobią to jakoś sensownie.

 

No ok - ale jakby wyrównali moc to jaki byłby w ogóle sens sawed-offa? { ja wiem, że najlepiej żeby go nie było :P ale skoro już jest to niech chociaż będzie czymś czego od biedy można użyć, a nie tylko figurantem na liście broni }

Żeby nie było - sam preferuję gnashera, sawed-offem grałem jedną rundę i podziękuję. Ale nie mam nic przeciwko niemu w grze - ot irytuje tak samo jak każda inna broń, w momencie kiedy nas killuje :P

Odnośnik do komentarza

Tak osłabmy retro, nowego shota i niech wszyscy z gnasherami się turlają :P Wtedy będzie super zróżnicowana rozgrywka. Dla mnie jest ok tak jak jest. Ludzie walą zarówno z lancerów jak i gnashera i nowego shota.

 

Czyli uwazasz ze to normalne ze Retro jest bardziej celny bez przymierzania niz jak celujesz? To jest totalna bzdura i Epic musi to zmienic. Nowy shot da sie jakos przebolec, powiedzmy ze jest w miare zbalansowany przez to ze ma maly zasieg i dlugi czas przeladowania ale Retro jest zdecydowanie za mocny. Z reszta we wszelkiego rodzaju ligach czy turniejach na 100% nie bedzie ani jednego ani drugiego w takiej postaci jak teraz.

Odnośnik do komentarza

Sam obrzyn traci przez czas przeładowania, samym Retro Lancerem przy naprawdę bliskim starciu cudów się nie zrobi, ale... No właśnie połączenie obu jest nieco przegięte, przetestowałem i choć jestem przyzwyczajony do Gnashera, to naprawdę można tak grać bardzo skutecznie. Jeśli nawet obrzynem się spudłuje, tylko osłabi przeciwnika, przeciwników jest więcej lub amunicja się skończyła, można szybko zmienić na (rzeczywiście bardzo mocnego) Retro Lancera i dokończyć.

Czy będę tak grał? Nie wiem, niemniej taki zestaw jest bardzo skuteczny i warto go rozważyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...