Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

 

Lol, Ultima na moje pytanie na ich fb o datę wysyłki odpowiedziała uwaga:

"w poniedziałek"

Miałem nadzieję na piątek, a po cichu liczyłem nawet na czwartek... Widocznie Gearsy to nie Halo i już parę dni przed premierą nie można wysłać :confused:

Zadałem im to samo pytanie na maila to dostałem odp: termin wysyłki jest nam jeszcze nie znany :D..litości .

 

Alę grę będzie można odebrać osobiście w sklepie w piątek :D

 

PSXSklep podobno wysyła już w piątek !?

 

to na 100% prawda że w piątek w ultimie będzie można odebrać ?

Odnośnik do komentarza

Microsoft BARDZO straszy konsekwencjami za wystawianie gier przed premiera :( Na sklepy sieciowe raczej nie ma co liczyc (chociaz czasami niektore empiki z niekumatymi kierownikami sie wylamuja), ale jakies swiaty gier,albo inne robsony (moze na gieldzie w sobote?) powinny rzucic :)

Odnośnik do komentarza

to na 100% prawda że w piątek w ultimie będzie można odebrać ?

Tak mi powiedziała babka jak dzwoiłem do ultimy ze w piątek można osobiście odebrać .

A na maila dostałem odp ze termin wysyłki jeszcze nie ustalony ... parodia .6 dni do premiery a on qwa nie wiedzą kiedy będą wysyłać .

 

 

 

 

Gears of War 3 (X360) at the top adds 173,000 pre-orders up from 119,000 the previous week. The game currently sits at 1.76 million pre-orders.

 

http://www.vgchartz.com/article/87877/americas-preorders-chart-10-september-2011-gears-3-mw3-lead/

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

to na 100% prawda że w piątek w ultimie będzie można odebrać ?

Tak mi powiedziała babka jak dzwoiłem do ultimy ze w piątek można osobiście odebrać .

A na maila dostałem odp ze termin wysyłki jeszcze nie ustalony ... parodia .6 dni do premiery a on qwa nie wiedzą kiedy będą wysyłać .

 

ultima wysyła w poniedziałek. i jest nocna premiera. niestety m$ trzyma za jaja.

 

btw. z kad wiadomo o wysyłce? zazwyczaj dowiadujemy sie z dnia na dzień. sam M$ jeszcze nei ma u siebie Gearsów (a bedzie miał jutro, wysyłą do sklepów w piątek, poniedziałek sprzedaż)

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Microsoft BARDZO straszy konsekwencjami za wystawianie gier przed premiera :( Na sklepy sieciowe raczej nie ma co liczyc (chociaz czasami niektore empiki z niekumatymi kierownikami sie wylamuja), ale jakies swiaty gier,albo inne robsony (moze na gieldzie w sobote?) powinny rzucic :)

 

Wiesz coś więcej na ten temat? Bo nie pierwszy raz taka gadka jest nie tylko przy okazji MS, jaka jest strata wydawcy na tym i jakie konsekwencje niby sklep mógłby ponieść?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

ultima wysyła w poniedziałek. i jest nocna premiera. niestety m$ trzyma za jaja.

Dzisiaj dzwoniłem koło 14 i babka powiedziała że jeszcze nie mają na stanie i czekają na dystrybutora. Powiedziała że raczej w pon będzie do odbioru osobistego a jak nie to na premiere.

bo-> jak w poniedziałek wysyłka to najwczesniej kurierem dostaniesz na premierę czyli na wtorek jak bóg przekazał, a z pon na wtorek nocna premiera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...