Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram sam na standardowym Insane. Jest łatwiej, bo revival jest dostępny, ale nie trzeba non stop podbiegać do druhów. Poza tym jeśli jest możliwość to podnoszą się sami. Gra na Insane przypomina mi podchody. Czaj się z tyłu, jeśli tylko jest jakiś skrypt korzystaj i nie wychylaj się za bardzo, mozolnie przyj naprzód. Arcade to tak na kiedy indziej. Wolę czuć nerw ze zgonów.

Podobnie jak Mazzeo nie wyobrażam sobie końcówki choć wiem co robić. Przemyślałem taktykę już na HC więc nie było tak ciężko.

 

Wczoraj zanim poszedłem spać zapodałem sobie "na chwilkę" hordę. Ot tak, żeby sprawdzić jak to wygląda bo nie śledziłem kompletnie tematu. Skończyło się ma 3godzinnej jatce z jakimiś brytolami, później 5 godzin snu i na nogi bo synek chce się bawić. Uhhh, po stokroć wolę grać po sieci w tygodniu bądź za dnia :confused: .

Odnośnik do komentarza
pierw płacze że za łatwa teraz że za trudna

 

nie chce mi się odpalać gow2 ale wydaje mi się że na Insane też nie było podnoszenia. Dzisiaj gow3 zaliczony, mega gra, tylko jak dla mnie 5 akt najsłabszy ze wszystkich, przynajmniej boss stanowi jakieś wyzwanie nie to co w gow2 ;]

Nope, bylo...

Odnośnik do komentarza

W becie był do odblokowania Cole w stroju futbolisty ,odblokowałem go w becie ,ale nie mam go w fullu czemu ?

 

Też tak macie ze trafiają się mecz z mega dopakowanymy kolesiami ... ładuje takiemu gnashera na cycki widać że dostaje bo go wygina ,poprawka nic ,kolejna poprawka nic typ się zdąży pozbierać i (pipi) heda w pierwszym strzale ...

 

Lub jadę typa z lancera cały magazynek koles dostaje ale nie pada ,strzela do mnie dosłownie pierwsza seria i ja na glebie .

 

Miałem już kilka takich sytuacji i trochę to frustrujące bo przypominają się sytuacje z GoW2 gdzie gnasher łapał z połowy mapy .

 

NO i co mnie wqrwia to piła jak przyciąga tak przyciąga dalej ,schowa się taki noob za rogiem biegniesz obok niego dobre 2-3 m a i tak cie hoojek sięgnie z tym shitem

Odnośnik do komentarza

wizualnie tak a właściwie na konsolach gow3 to najładniejsza gra, to oświetlenie i efekty, akcja na ekranie, design, masakra jak gow3 się różni od gow2.

jedynym małym minusem oprawy są dla mnie poszarpane krawędzie, nie przeszkadza zbytnio bo widać ten problem w praiwe każdej grze na x360/ps3 a w gow3 może podczas 20% gry, jednak to rysa na diamencie.

 

A gra jako całość (jeszcze nie przeszedłem) to mocarne 9/9+ na 10, kombajn epickiej zawartości na płycie w który będzie się grało latami :]

 

Gdzie Ty widzisz poszarpane krawędzie ??? Załóż okulary albo ustaw sobie odbiornik tv.Ale tak to jest jak ustawia się ostrość na maxa...żenua.Poszukaj sobie ustawien do swojej wersji tv albo metodą prób i błędów dostrój swój poszarpany obraz :P albo zmien telewizor :)

Edytowane przez Bushisan
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

wizualnie tak a właściwie na konsolach gow3 to najładniejsza gra, to oświetlenie i efekty, akcja na ekranie, design, masakra jak gow3 się różni od gow2.

jedynym małym minusem oprawy są dla mnie poszarpane krawędzie, nie przeszkadza zbytnio bo widać ten problem w praiwe każdej grze na x360/ps3 a w gow3 może podczas 20% gry, jednak to rysa na diamencie.

 

A gra jako całość (jeszcze nie przeszedłem) to mocarne 9/9+ na 10, kombajn epickiej zawartości na płycie w który będzie się grało latami :]

 

Chyba nie wiesz o czym mówisz ? Gdzie Ty widzisz poszarpane krawędzie ??? Załóż okulary albo ustaw sobie odbiornik tv.Ale tak to jest jak ustawia się ostrość na maxa...żenua.Poszukaj sobie ustawien do swojej wersji tv albo metodą prób i błędów dostrój swój poszarpany obraz :P albo zmien telewizor :)

było to już omawiane w tym temacie kilka stron wcześniej, ten problem występuje w gow3, ustawieniami od początku grania się bawiłem na LCD i LED i to samo, u kumpli to samo. Jak pisałem z 20% gry są fragmenty gdzie to można zauważyć więc nie ma większego problemu.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

W becie był do odblokowania Cole w stroju futbolisty ,odblokowałem go w becie ,ale nie mam go w fullu czemu ?

 

Też tak macie ze trafiają się mecz z mega dopakowanymy kolesiami ... ładuje takiemu gnashera na cycki widać że dostaje bo go wygina ,poprawka nic ,kolejna poprawka nic typ się zdąży pozbierać i (pipi) heda w pierwszym strzale ...

 

Lub jadę typa z lancera cały magazynek koles dostaje ale nie pada ,strzela do mnie dosłownie pierwsza seria i ja na glebie .

 

Miałem już kilka takich sytuacji i trochę to frustrujące bo przypominają się sytuacje z GoW2 gdzie gnasher łapał z połowy mapy .

 

NO i co mnie wqrwia to piła jak przyciąga tak przyciąga dalej ,schowa się taki noob za rogiem biegniesz obok niego dobre 2-3 m a i tak cie hoojek sięgnie z tym shitem

Thrashball Cole'a odblokowywałeś w becie po 10 meczach. Na skina do pełnej wersji trzeba było rozegrać 50 meczy w becie.

Odnośnik do komentarza

wizualnie tak a właściwie na konsolach gow3 to najładniejsza gra, to oświetlenie i efekty, akcja na ekranie, design, masakra jak gow3 się różni od gow2.

jedynym małym minusem oprawy są dla mnie poszarpane krawędzie, nie przeszkadza zbytnio bo widać ten problem w praiwe każdej grze na x360/ps3 a w gow3 może podczas 20% gry, jednak to rysa na diamencie.

 

A gra jako całość (jeszcze nie przeszedłem) to mocarne 9/9+ na 10, kombajn epickiej zawartości na płycie w który będzie się grało latami :]

 

Chyba nie wiesz o czym mówisz ? Gdzie Ty widzisz poszarpane krawędzie ??? Załóż okulary albo ustaw sobie odbiornik tv.Ale tak to jest jak ustawia się ostrość na maxa...żenua.Poszukaj sobie ustawien do swojej wersji tv albo metodą prób i błędów dostrój swój poszarpany obraz :P albo zmien telewizor :)

było to już omawiane w tym temacie kilka stron wcześniej, ten problem występuje w gow3, ustawieniami od początku grania się bawiłem na LCD i LED i to samo, u kumpli to samo. Jak pisałem z 20% gry są fragmenty gdzie to można zauważyć więc nie ma większego problemu.

 

Widocznie mamy dwie różne wersje :P U mnie gładka jak pupka niemowlęcia, rozdziałka pieści oczy, a anty aliasing spełnia się w tym przypadku w 100 %.Odpalałem dla porównania 1 i 2 to Trójka pod względem jakości to istna żyleta !

Edytowane przez Bushisan
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja do grafiki nie mam żadnych zastrzeżeń. Naprawdę chciałbym żeby większość gier na X'a miało taką oprawę graficzną.

 

Co do multi: obrzyn wk...a jak nic innego. Szczególnie jak się próbuje coś ugrać gnasherem przeciwko ekipie grającej tylko obrzynami. Ale za to jaka jest satysfakcja z ubicia takiego gościa :P

 

Kampania: IMO najlepsza ze wszystkich części. Hardcore faktycznie coś za łatwy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

wizualnie tak a właściwie na konsolach gow3 to najładniejsza gra, to oświetlenie i efekty, akcja na ekranie, design, masakra jak gow3 się różni od gow2.

jedynym małym minusem oprawy są dla mnie poszarpane krawędzie, nie przeszkadza zbytnio bo widać ten problem w praiwe każdej grze na x360/ps3 a w gow3 może podczas 20% gry, jednak to rysa na diamencie.

 

A gra jako całość (jeszcze nie przeszedłem) to mocarne 9/9+ na 10, kombajn epickiej zawartości na płycie w który będzie się grało latami :]

 

Chyba nie wiesz o czym mówisz ? Gdzie Ty widzisz poszarpane krawędzie ??? Załóż okulary albo ustaw sobie odbiornik tv.Ale tak to jest jak ustawia się ostrość na maxa...żenua.Poszukaj sobie ustawien do swojej wersji tv albo metodą prób i błędów dostrój swój poszarpany obraz :P albo zmien telewizor :)

było to już omawiane w tym temacie kilka stron wcześniej, ten problem występuje w gow3, ustawieniami od początku grania się bawiłem na LCD i LED i to samo, u kumpli to samo. Jak pisałem z 20% gry są fragmenty gdzie to można zauważyć więc nie ma większego problemu.

 

A może to wina torrentowego wydania ? :P Bo szczerze na innych tv też sprawdzałem.W multi też masz poszarpane ?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest najfajniejsza obecnie gra na rynku, ale dostrzegam jej wady. Dla niektorych fajna gra = "obrzyn jest w sumie wywazony, ogarniam go zawsze gnasherem, zabkow nie widac 10 m od tv, zatem nie jest to wada/w ogole nie widac zabkow, lagow nie ma w ogole, nie ma nigdy randomu, generalnie nie ma wad i zamknij morde!". Tak samo jak dla Mendrka PSN jest wcale nie gorszy, a nawet lepszy od XBL, bo on go lubi i koniec dyskusji. Normalnie <facepalm>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest najfajniejsza obecnie gra na rynku, ale dostrzegam jej wady. Dla niektorych fajna gra = "obrzyn jest w sumie wywazony, ogarniam go zawsze gnasherem, zabkow nie widac 10 m od tv, zatem nie jest to wada/w ogole nie widac zabkow, lagow nie ma w ogole, nie ma nigdy randomu, generalnie nie ma wad i zamknij morde!". Tak samo jak dla Mendrka PSN jest wcale nie gorszy, a nawet lepszy od XBL, bo on go lubi i koniec dyskusji. Normalnie <facepalm>

 

10 M? a jak na progresywnej rozdziałce ? (pipi) ja nie widze żadnych ząbków ..przyp. BC2 to widziałem jak najbardziej ale w tym przypadku stojąc nawet metr przed 40 calowym nie widze żadnych niedoskonałości w 1080p z ustawioną ostrością 50/100.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...