Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na fakt, że ostatni boss na Insane jest troszkę przegięty (ostatnia faza, reszta to pikuś) zapodałem sobie wczoraj z kolesiami kilka trybów multi. O tyle o ile horda, którą dobiliśmy do 50tki sprawiła mi mnóstwo frajdy, o tyle death match'e już nie tak bardzo. Pokazały moją ułomność w rozgrywce wieloosobowej i efekt "WTF!?" był wszechobecny. Nie powiem, bawiłem się nieźle, ale to raczej nie moja bajka. Wpadając na jakiś klan można było urwać parę kill'i, ale generalnie statystowało się do końca meczu. Capture the Leader jest zdecydowanie taki sobie. Bieganie za kolesiami zamurowanymi w jednym miejscu by przez parę sekund potrzymać szefa znużyło mnie na tyle, że wolałem się położyć spać.

 

Natomiast jest jeden tryb, który niezmiernie przypadł mi do gustu - King of the Hill. Latanie za stacjami i walka o nie jest dynamiczna jak cholera, wymagająca i rajcująca jak diabli kiedy uda się jedną odbić. Kilka uciech, kilka rozczarowań przy końcowym wyniku, ale w ostatecznym rozrachunku kupa świetnej zabawy.

 

...oczywiście prócz tego ZYEBANEGO NA MAXA SON OF A BITCH FUCKIN' SAWED-OFF'A!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Heh, fajny moment ale jest jednak sposób. Należy wejść zaraz za róg gdzie nie dotrą gluty, a można się schować również przed innymi lambentami. Generalnie są momenty, które były trudne, ale z racji tego, że przez Hardcore przeleciałem jak burza to nie wiedziałem jak w niektórych momentach przygotować się na walkę. Na insane to się nasila.

Odnośnik do komentarza

Czytając sobie różne news'y trafiłem na coś takiego:

Tytułami startowymi miałyby być Forza Motorsport 5 i Gears of War 4. Fani gier dobrze wiedzą, że obie te gry sprzedały więcej konsol Microsoftu niż niejedna hostessa w przykrótkiej spódniczce. To prawdziwe hity.

 

Mamy albo jakiś wyciek,który wskazuje na to że będzie kontynuacja gyrosów albo nie do informowanie ów człowieka który to pisał.

 

P.S. Link do całego artykułu http://gadzetomania.pl/2011/09/02/swiat-przygotowuje-sie-na-nadejscie-nowego-xboxa

Odnośnik do komentarza

Czytając sobie różne news'y trafiłem na coś takiego:

Tytułami startowymi miałyby być Forza Motorsport 5 i Gears of War 4. Fani gier dobrze wiedzą, że obie te gry sprzedały więcej konsol Microsoftu niż niejedna hostessa w przykrótkiej spódniczce. To prawdziwe hity.

 

Mamy albo jakiś wyciek,który wskazuje na to że będzie kontynuacja gyrosów albo nie do informowanie ów człowieka który to pisał.

 

P.S. Link do całego artykułu http://gadzetomania....ie-nowego-xboxa

Przecież marka GoW ma być dalej w użytku . GoW3 kończy tylko historię oddziału delta a nie samej marki GOW.

Także wielce prawdopodobne jest ze wyjdzie kolejna gra pod marką GoW( sam Cliff B. mówił ze marka będzie dalej w użytku) ale raczej wątpliwe ze z numerkiem 4 . Pożyjemy zobaczymy .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Gears of War: Pendulum Wars...w sumie ciekawie by było walczyć z ludźmi zamiast locustów ;).

 

Problem w tym, że Gears of War 3 jest cholernie grywalne między innymi z tego powodu, że jest bardzo duża różnorodność przeciwników i jak w kolejnej części ograniczono by się tylko do ludzi to dla czystego funu byłby to regres. To jest właśnie problem z prequelami. Mogliby to zastąpić jakimiś wymyślnymi maszynami bojowymi, ale wtedy jak wytłumaczyć ich całkowity brak w trylogii :P Jedynym rozwiązaniem dla Girsów jest w sumie kolejna trylogia, ale osadzona np. 200 lat później i w zupełnie innych realiach, np. ekspansja na inną planetę i nowy przeciwnik albo wojna wewnętrzna z rozwiniętą technologią.

 

Myślę, że właśnie taki myk zrobią. Tak jak z Halo 4-6, tyle że w tym drugim przypadku to jest akurat poparte ogromnym uniwersum opisanym w książkach.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

No w końcu! Już traciłem nadzieję, że uda mi się ukończyć Insane przed Bożym Narodzeniem. Jeden mały dyngs mną pozamiatał gdy po ostatnim filmiku i napisach nie dostałem achievementa za ukończenie tego trybu :confused: . Jako, że miałem dwa sloty z

ostatnia fazą walki z tą przegiętą i randomową królową

podszedłem do drugiego również (z inną bronią). Też nic! Zacząłem grzebać w chapterach gdzie okazało się, że środkowy z piątego aktu rozwaliłem na HC :blink: . Nie wiem jakim cudem to się stało. no nic. Przeszedłem go szybciutko i dostałem od razu dwa acziki.

Od teraz już tylko multi i co-op :D .

Odnośnik do komentarza

No skąd, przez emulator odpalam.:-)

 

Ps. Kolega chyba X360 slim nie widział.

Nie chce, ale zabawie się w adwokata, ale Soul ma racje. Na jakimkolwiek forum konsolowym "czarnula" to Playstion. Jeżeli miałbym być dokładny to "czarnula" głownie dotyczy PS2 bo 'trójka' to już "chlebak". Więc nazywanie X360 slimki "czarnulą" jest jak nazywanie skanera drukarką...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...