Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj również trafiłem na cały klan kolesi z obrzynami. Używali tylko tej broni co poniekąd niektórych gubiło, ale i tak siekli jak dzikie osły.

 

Po wczorajszej hordzie przysiadłem nieco do TDM i mimo spotykania większości przeciwników z obrzynem, to śmiem twierdzić, iż cała napinka na tą broń jest mocno przereklamowana. Mimo mojego jeszcze nieco niskiego levela(18) oraz dość krótkiego ogrania(przejście dwa razy kampani na HC: samodzielnie + co-op oraz troche mordowania w hordzie) byłem w stanie dać im radę w niektórych przypadkach.

 

Te nowe gyrosy są poprostu przepakowane mnogością trybów, do tego stopnia, że nie wiadomo za co się czepić. Wszędzie można spędzić grube godziny, wszystko daje mocno popalić, co tylko podsyca radochę z rozwalania.

 

Ps. To kiedy teraz siadamy do Hordy Krzysiek? Potrzeba nam dodatkowego śmiałka posiadającego sporo czasu późnymi wieczorami na tygodniu!

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Wczoraj również trafiłem na cały klan kolesi z obrzynami. Używali tylko tej broni co poniekąd niektórych gubiło, ale i tak siekli jak dzikie osły.

 

Po wczorajszej hordzie przysiadłem nieco do TDM i mimo spotykania większości przeciwników z obrzynem, to śmiem twierdzić, iż cała napinka na tą broń jest mocno przereklamowana. Mimo mojego jeszcze nieco niskiego levela(18) oraz dość krótkiego ogrania(przejście dwa razy kampani na HC: samodzielnie + co-op oraz troche mordowania w hordzie) byłem w stanie dać im radę w niektórych przypadkach.

Jak pisałem zabicie ich nie stanowi wielkiego problemu...ale ta broń jest po prostu wkurzająca. Styl gry jaki trzeba podjąć żeby z takimi ludźmi walczyć jest po prosu śmieszny i psuje całą dynamikę gry. Uważam że bluzgi na tę broń nie są bezpodstawne. W trakcie bety jak wszyscy zjeżdżali Retro...a teraz? Nie znajdziesz złego słowa na temat Retro Lancera bo ta broń została odpowiednio zbalansowana. Moim zdaniem najsensowniejsze wyjście to dać playliste "classic" jak ktoś chce się użerać lub sam ganiać z obrzynem to niech ciśnie "normalnie". A jak ktoś chce pograć w 'stare' dobre Gearsy to odpali sobie tryb "classic" i mamy kompromis, problem z głowy. Fani nie narzekają, a nowi w temacie lub ludzie którym odpowiada obrzyn to śmigają dalej z obrzynami.

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszej hordzie przysiadłem nieco do TDM i mimo spotykania większości przeciwników z obrzynem, to śmiem twierdzić, iż cała napinka na tą broń jest mocno przereklamowana. Mimo mojego jeszcze nieco niskiego levela(18) oraz dość krótkiego ogrania(przejście dwa razy kampani na HC: samodzielnie + co-op oraz troche mordowania w hordzie) byłem w stanie dać im radę w niektórych przypadkach.

 

Te nowe gyrosy są poprostu przepakowane mnogością trybów, do tego stopnia, że nie wiadomo za co się czepić. Wszędzie można spędzić grube godziny, wszystko daje mocno popalić, co tylko podsyca radochę z rozwalania.

 

Ps. To kiedy teraz siadamy do Hordy Krzysiek? Potrzeba nam dodatkowego śmiałka posiadającego sporo czasu późnymi wieczorami na tygodniu!

 

Hehe, mówiłem Ci, że w multi versus też jest fajnie. Ja mogę zasiąść jutro. Dziś chciałbym się wyspać bo znów będę świecił na czerwono.
Odnośnik do komentarza

Chyba trzeba zrobić przerwę od GoW3 albo zająć się samym singlem ... bo na multi z każdym dniem coraz więcej kuriozalnych sytuacji/akcji .

Wraca sytuacja z GoW2 gdzie host miał mega przewagę , tutaj to samo ile to było meczy na KOTH gdzie drużyna przeciwna miałą 3 x mniej punktów niż nasza i w dodatku raptem 2 przełamania na cały mecz :D ,śmieszne prawda .. tylko ze w kolejnym meczu sytuacja się odwracała i to My zbieraliśmy baty z każdej strony :)

 

Obrzyn ... niech EPIC wsadzi sobie w dupę te niby zmiany ze zmniejszeniem zasięgu tej broni bo to fikcja jest dalej jak było .Wedle zapowiedzi EPIC obrzyn miał mieć zasięg łokcia .... :D w rzeczywistości sięga 2 x dalej :P .

Rozwalające są akcje gdzie jedziesz kolesia z gnashera 1,2 shot widać ze wchodzą typ się wygina i w rewanżu sprzedaje Ci obrzyna po którym rozpadasz się na kawałki :) ... codzienność w GoW3.

 

Kolejny mankament to stopingpower czy jak się to zwie w lancerze ... raz działa raz nie , na mapce stare miasto typ raszuje na mnie z obrzynem biegnie na jana od Boom'a w górę schodami ja na górze cisnę z Lancy do niego na ACTIVie !!! .... koleś ani na moment nie zwolnił biegu nic kompletnie nic ... podbiega do mnie bum z obrzyna i pobiegł dalej ... a ja tylko K***A :)

 

 

Miało być tak pięknie dali taką za(pipi)istą betę a w fullu lipa i z każdym dniem coraz gorzej .... gdzie te Dedyki EPIC !?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kampania ukończona :D. Jest mega mega przeza(pipi)ista. Ja(pipi)e.. jest tak za(pipi)ista, że nie ma słów na opisanie jej za(pipi)istości ! Każdy posiadacz tej konsoli musi w tą gre zagrać. Nawet specjalnie konsole opłaca sie kupić dla tej serii! Smutam troche, że już skończyłem... Może minimalnie dłuższa od drugiej części, albo tak samo. Mimo wszystko number 1, a za nim Batman ;). W chooy polecam!

Odnośnik do komentarza

Bo to w ogóle nie miał być event na medal. Tak na Twitter'ze pisał Cliffy B. Tylko się wczoraj denerwowaliśmy zamiast się bawić.

 

Polazłem później do jakiejś ekipy pocisnąć w KotH gdzie zostałem przytłoczony ilością zgonów od obrzyna. Później pograłem w TDM, ginąłem od zwykłej serii z Lancer'a przy moim wypluwaniu ton ołowiu w przeciwnika. Nie wspomnę o odległości z jakiej mnie zgarniano Gnasher'em...coś nie halo wczoraj było z trzecimi Gearsami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...