Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz miec dwa pady, na pierwszym logujesz jakiekolwiek konto, na drugim swoje glowne. Wybierasz porwanie, maksymalna ilosc botow i odpalsz gre. Reszte ustawien jak chcesz, ale polecam 1 runde i 10 sec na pojmanie. Rownie dobrze, mozesz zostawic wlaczona konsole, bo boty same sobie radza, a pojedynkow wygrywac nie musisz. Po 30 meczach dostajesz achivmenta za 70GS i najprawdopodobniej onyx za 50 wygranych pojedynkow.

próbowałem tego sposobu i nic nie zlicza ;/ może jakiś krok pominąłeś w opisie.

Odnośnik do komentarza

Mi niczego wczoraj nie naliczało prócz expa, ale spoko. Zdobyłem ze trzy medale i podbiłem level do 44 więc jak na takiego lamera jak ja jest nieźle. Kilka razy na około 30 meczów byłem na samym szczycie, a strzały ze snajpery wychodziły mi nieziemsko. Niestety na Gridlock'u czy Trashball'u nie potrafię grać. Strasznie mnie kroili na tych dwóch mapach.

Odnośnik do komentarza

Ja mam sposób troszkę z upy (czyt. oczywisty), ale poskutkował. Po pierwsze każde przeładowanie Lancer'a musi być perfect. Po drugie, olej pierwszą fazę i schowaj się za windą. Twoi kolesie poradzą sobie bez Ciebie. Druga faza jest jeszcze bez strażników więc również jest prosta. Chowasz się, przeładowujesz, strzelasz, i tak do skutku. Trzecia faza starcia jest mega tania. Sentinelsi wyskakują zewsząd, a te małe robalki latające również nie pomagają. Ja uciekałem od strażników jak najdalej, ale tak by mieć dobry rzut na plecy "wierzchowca" królowej w przypadku ataku na wierzę. I to tyle. Jak tylko usłyszysz za sobą zarzucane haki spindalasz jak najdalej i wyjmujesz strzelające chrząszcze by atakować królową jak najczęściej i w miarę z bezpiecznego miejsca. Jedna rada - TRZYMAJ SIĘ BLISKO SWOICH, część ognia pójdzie na nich.

Odnośnik do komentarza

Pitrex podejdz do miejsca gdzie zaczynałeś (znaczy ta winda okrągła) i z tego miejsca można łatwo go ostrzeliwać i się chronić a do tego rzadko locusty przychodzą jednym problemem będzie sprint po amunicje. Ja bym Ci pomógł, ale nie mam narazie live :]

Odnośnik do komentarza

Zna ktoś może dobry sposób na pokonanie ostatniego bossa na insane o.O ? męczę się z tym goownem już chyba z półtorej godziny i zawsze "coś" musi mnie zabić. Chyba że ktoś byłby tak dobry i mi pomógł z tym na insane bo ten boss nie należy do "trudnych" ale do tych żałosnych.....

 

W koperacji jest to dosyć łatwe : ty grasz na WARIAT a kolega/koleżanka na NIEDZIELNY/DZIELNY gracz

i wystarczy się kryć w 3 fazie gdy królowa siada na "wieży" - ja zginąłem tylko z 5 razy w 3 fazie w ten sposób grając ;

odniosłem też wrażenie że tak grając jest (w tych "gorętszych momentach" - w całej grze !) wyraźnie mniej przeciwników

niż wtedy gdy grałem za HARDCORE samemu (może silnik gry by sobie wtedy nie radził ?) - tylko zakladam

że będzie prawie niemożliwe znaleźć "taką" chętną osobę .

 

 

Tak wogóle to jest to najlepsza część seri ; jedyna większa wada to że animacja potrafi czasem (kilka-kilkanaście razy) wyrażnie

klatkować w kampani , a w HORDZIE niestety jest to dosyć częste .

Odnośnik do komentarza

Epic Games informuje, że około godziny 9 rano polskiego czasu na Xbox Live wyląduje automatyczna aktualizacja do GoW której pobranie będzie wymagane od wszystkich chcących grać online. Z nowości warto wymienić możliwość korzystania z obserwatorów w meczach prywatnych (maksymalnie dwóch, rozgrywka 4vs4), opcję wyłączenia HUD dla kręcących machinimy oraz ikonkę pokazującą położenie następnego okręgu w "Królu wzgórza", kiedy na liczniku aktualnie zajętego koła pozostaje 10 punktów. Oprócz tego połatano kilka błędów i niedoróbek, które wykryto od premiery. Pełna lista zmian w rozwinięciu.

 

źródło oraz więcej info :

 

http://www.onlinecenter.pl/8932/Aktualnosci/Latka-do-Gears-of-War-3.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Xbox360OnlineCenter+%28Xbox+360+Online+Center%29&utm_content=FaceBook

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...