Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono posiadaczy Xów i fanów GoW 3 :D Dostałem od znajomego prowadzącego komis z grami plakat 61x91,5 (na allegro w cenie od 15 zł)

 

http://cdn.gamerant....Art-280x356.jpg

 

oraz smycz GoW 3.

 

Oddam za darmo w dobre ręce :) Koszt wysyłki też pokryję, bo nie będziemy się bawić w przelewy za 4 zł. Jak ktoś jest zainteresowany, to pisać na PW. Kto pierwszy ten lepszy* ;)

 

* nie dotyczy ludzi z Łodzi, bo nie będę musiał wtedy wysyłać.

 

EDIT: Już znalazł się chętny, więc nieaktualne.

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj w BTDM, ale to co tam się działo zakrawało na herbatę z buraków. Lagi były czasami tak niemiłosierne, że jedyne co po nich widziałem to mój mózg rozchlastany na ścianie/ziemi. Burrrractwo wychodzące w trakcie 37 fali hordy również.

Może zorganizuje się jakaś grupa na rozpykanie Hordy na Insane Onyx Guard'ami? W ogóle szukam rzetelnej ekipy do multi. Pogram we wszystko jeśli trzeba.

Odnośnik do komentarza

Yap - poszło PM do Ciebie. Liczę na odzew :)

 

MaZZeo - Ty także szarpiesz coś w trybach rywalizacji? Horda/Bestia OK, niemniej prywatnie nastawiam się głównie na rozwałkę w rywalizacji właśnie.

 

W GOW3 szarpiemy wraz z bratem (GT: sabstytut) i generalnie także szukamy ludzi do gry on-line. A zatem atakować Panowie :)

Odnośnik do komentarza

Panowie nie wiem co się stało z gearsami ale od 3 dni praktycznie nie da się grać w tą grę. Lagi są straszne,dzieją się dziwne rzeczy (kule przenikają przez ściany,strzelam do kolesia 4 razy z bliska i nic a on zabija mnie jednym strzalem z pol dystansu,gra potrafi cofnąć o pół mapy....) jaki z tego wniosek ? przypominają mi się czasy lag-switcha gdzie dochodziło nawet do tego że cała drużyna respiła się bez broni,naprawdę nie wiem co o tym myśleć,moze 123143546756846352 osób nagle zaczęło grać przez nowe mapy ale nie chce mi sie to wierzyć.

 

P.S. chciałbym uniknąć kilka niepotrzebnych pytań więc: tak umiem strzelać w tej grze BA,przed tym całym cyrkiem w skrzydłowym mam/miałem ratio 2.0 (teraz to teraz to nawet nie ma sensu wlaczac tego trybu).

Odnośnik do komentarza

Pitrex .. proponuję odstawić GoW 3 na kilka dni i odpocząć od konsoli bo naprawdę przesadzasz . Nie wiem jakie masz łącze ale chyba g*****e skoro masz takie sytuacje .

Gram w GoW3 codziennie i nie miałem ani jednej takiej sytuacji owszem czasami zalaguje ,przytnie ale nie ma mowy o jakimś cofaniu czy przenikaniu pocisków przez sciany .

 

Kolejna sprawa to taka że skrzydłowy to najbardziej gówniany tryb w gow3.. obrzyn i kampa :)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy przesadzam bo dzieje się tak od 3 dni a wcześniej było ok. nie jest gówniany tylko trzeba na "takich" umieć grać a skoro ktoś sobie nie radzi z obrzynowcami to znaczy tylko tyle że nie umie grać w tą część i tyle,owszem są sytuacje które irytują bo czasem potrafi ci taki zza rogu wyskoczyć i choćbyś się troił to nic nie wskórasz i zostaniesz rozmazany,ale to są sporadyczne przypadki. No chyba że bierzesz retro i szarżujesz przez całą mapę XD

 

Edit: łącze mam 6mb

 

51738095.png

 

więc nie ma mowy o jakimś lagu z mojej strony.

Edytowane przez Pitrex
Odnośnik do komentarza

Pitrex ma po części rację. Sam dziś doświadczyłem wszechmocnej potęgi laga kiedy waliłem do kolesia z bliskiej odległości, a celownik nie był nawet podświetlony na czerwono. Nie muszę mówić co się później ze mną działo.

Meczyki były ok, troszkę gorzej było z wykonaniem i dominacją hosta, który nawet od czterech strzałów z Gnasher'a nie chciał zdechnąć.

Odnośnik do komentarza

Lag lagiem,ludzie kiedyś za czasów GoW'a 2 narzekali na przewagę hosta....teraz jest jeszcze gorzej. Dzisiaj a raczej przed minutą dokładnie grałem mecz w którym kolesia nie szło zabić o.O 3 kolesi z mojej drużyny strzelało do niego i co ? zabił nas wszystkich,nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby widać było że umie grać a on po prostu szedł do przodu i strzelał bez jakiegokolwiek movementu. W kolejnej rundzie postanowiłem go zatłuc i za każdym razem "udawało" mi się wpakować w niego co najmniej 3-4 strzały na aktiwie co oczywiście za każdym razem kończyło się moją śmiercią w niewyjaśnionych okolicznościach takich jak np. położenie mnie kolbą za 1 razem bądź strzałem z pół dystansu ktory zawsze mnie rozrywał.

 

P.S. Chyba rzeczywiście muszę dać sobie spokój z gearsami i to na dobre bo ta gra doprowadzi mnie do nerwicy :lol:

Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie bawią tego typu historyjki. Czasem warto odpocząć chwilę od gearsów jak nie idzie.

 

 

Nie ogarniam tych hedow na blindfire ze snajpy. Ja rzadko kiedy w CQC w ogóle trafiam w przeciwnika w trybie paniki. Jeszcze z łuku to rozumiem, bo on działa tak jak inne bronie, ale akurat pocisk z longshota bez przybliżania leci randomowo.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo teraz blindy ze snajpy są trochę inne, zresztą w dwójce też coś podobnego było. W jedynce blind= strzał w sam środek ekranu, a teraz trzeba wyczaić jak mamy ustawioną snajperkę i przewidzieć tor lotu pocisku. Chodzi o to, że będzie on po prostu przedłużeniem karabinu tak jakby i musimy wycelować nim tak żeby lufa skierowana była na łeb przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

ja nie często gram multi w gow3(preferuje beast i horde) a to właśnie z powodu paranoi jakie są mi serwowane, nie mam nic przeciwko przegrywaniu bo nawet się z tym nie kryje nie jestem żadnym madafaką ba uważam że jestem całkiem słaby ale do szału doprowadza mnie jak dostaje baty bo gra przeyebuje, sytuacja z meczu wczoraj stoję koło kolesia dotykam go dosłownie trzy strzały z active reload na głowę z gnashera i nic koleś odskakuje strzela w powietrze obok mnie a ze mnie plama i bez smutasuf o łaczu proszę bo 12mb i otwarty nat

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

Heh,no i o tym mówiłem parę postów wyżej ;] Anyway, odpaliłem sobie dzisiaj GoW'a 2 tak dla porównania i teraz się zastanawiam....jak ja mogłem w to grać o.O nie dość że postacie się ruszają jak muchy w smole to rodie run wyglada strasznie komicznie i jest tylko nieco szybszy od zwykłego chodzenia. Jedyne co się sprawdza to wallbounce :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...