Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

+ reset levela u mnie ;/ Z tego co czytałem na zagranicznych forach, jest już sporo takich przypadków,

To błąd gry np przy wczytywaniu meczu mnie też to spotkało . Jednak jeśli nie zagrałeś meczu po resecie da się odzyskać stan poprzedni ,jeśli jednak zagrałeś mecz i statystyki się zapisały to po zabawie .

 

Najlepiej robić kopie zapasowe player data np w chmurze czy też na penie . W tedy jak dostaniesz reset poprostu wgrywasz zapisany pliczek z pena czy z chmury

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

srogo się zawiodłem na singlu

 

Nie Ty jeden, dla mnie najlepszą częścią jest 1ka - czuć było klimat, locusty wydawały się straszne i groźne. Dwójka niby posiada większy rozmach, ale jest kolorowa, postacie gibają się pier*@@one rezusy i dla mnie straciła klimat na rzecz chaosu i abstrakcyjnych miejscówek jak robal. Ale to nadal dobra gra w singlu. 3ka to najsłabsza część. Kompletnie nijaka i nie zasługująca na bycie zwieńczeniem trylogii. Kilka fajnych momentów nie przesłoniło mi ogólnej miałkości i braku pomysłu twórców na stworzenie czegoś epickiego i niezapomnianego na co liczyłem. A tak to nie zapomnę jedynie noobków z obrzynami czającymi się w zakamarkach. Grę już dawno sprzedałem i do niej nie zatęsknię. 1ke w coop przejdę zawsze chętnie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trójka jest zbyt kolorowa, a brudu i wszędobylskiego ryku nieco brakuje, ale singiel to cały czas kawał fajnej wyrzynki. Przyznam szczerze, że również oczekiwałem czegoś innego, jednak ogrom rzeczy do zrobienia, tryby gry cała reszta dają radę. Nie potrafię się od Gearsów oderwać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po naprawdę długiej przerwie od Gearsów 3 dziś usiadłem sobie na chwile do multika i powitały mnie lagi żywcem z 'dwójki'. Kompletnie niegrywalny jest ten szajs. Bzdury typu niewychodzące strzały z broni, strzał obok przeciwnika = równa się jego śmierć. I do tego ciągle grałem na mapkach z bety :D. Raz tylko na 'więzienie' trafiłem. I to zdążyłem zagrać dosłownie 5 meczy i naoglądałem się tyle bzdur co podczas jednego tygodnia spędzonego z 'dwójką', a miesiąca z 'jedynką'. A miało być tak pięknie, pierwsze miesiące tak ładnie śmigało wszystko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogolnie multi smiga swietnie, ale co jakis czas wlasnie zdarzaja sie takie jazdy jak opisane powyzej. No ale na szczescie jest to zjawisko na tyle rzadkie, ze w ogole nie rzutuje na ocene multi. No ale jak ktos nie gra troche czasu i akurat trafi na cos takiego to nie dziwie sie, ze nerwy moga puscic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość grania na serwerach po zakupieniu ost. map za 800 msp ? Czy trzeba kupować cały sezon pack ?

Co to za durne pytane ? a teraz na czym grasz ? na łące ? :D

 

Zapewne chodzi Ci o serwery dedykowane , to nie ma znaczenia czy masz SP czy pojedynczy dodatek czy wcale nie masz dodatków na dedykach i tak grasz .

Zwróć uwagę przy wyszukiwaniu meczu jeśli pokazuje 1/1 ,2/2 ,3/3 i łaczy od razu z meczem to trafiłeś na dedyka .

Jeśli wyszukuje np 0/20 i kolejno przeszukuje 1/20 ..7/20 ..18/20 to masz połączenie P2P

Tyle z teorii a w praktyce różnie to bywa .

Odnośnik do komentarza

to i ja o coś spytam:

 

jak kupię te ostatnie mapy to i w te inne tryby będę mógł grać i od nowa bić lvl?

mam już jakiś czas gwiazdkę czy po wykupieniu tego dodatku punkty które zdobyłem "na gwiazdce" przeniosą mi się na ten nowy lvl?

O jakie tryby pytasz ?

 

Ostatni dodatek daje możliwość "wbicia " nowych prestiży tak jak w CoD .Czyli zaczynamy od 1 lvl przy zachowaniu zdobytych ribbów ,onyxów i innych statystyk .

Co do zdobytych punktów na 100lvl (gwiazdce) nie przenoszą się one na nowy prestiż .... poprostu przepadają .

Trochę to bez sensu bo mogli zrobić ze chociaż 50% zdobytych pts przechodzi na nowy prestiż ale z drugiej strony za szybko ludzie wbili by nowe lvl :) .... no cóż taka polityka EPIC .

Odnośnik do komentarza

Mnie wkuźźwia fakt, że Epic nic nie robi, by ludzie mogli zacząć normalnie grać. Ja np. nie dostaję ribbonów za eventy. Utknąłem na 17tu i stoję. Inni, którzy bardziej siedzą w multi ode mnie są zabijani przez lagi zamiast przeciwnika, jeszcze innym "sprezentowano" reset rangi i wszystkiego innego bez ostatniego DLC. Jaja na twardo po prostu.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że zmienią trochę Jacinto i zrobią przejście od strony booma/hammera, żeby znowu gra nie ograniczała się do kampienia na szyszkach.

 

http://www.youtube.com/watch?v=8Lhk12CRHk0

 

Aha i ma wrócić Guardian z GoW2

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...