Skocz do zawartości

Ankieta dla konsolowych Graczy - badanie do pracy seminaryjnej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do Was pewną prośbę. Przeprowadzam obecnie badanie dotyczące grupy konsolowych Graczy. W tym celu stworzyłem ankietę, o której wypełnienie bardzo bym Was prosił. Wyniki posłużą mi do napisania pracy seminaryjnej. Czas potrzebny do jej wypełnienia jest bardzo krótki.

 

Poniżej podaję bezpośredni link do ankiety:

http://www.ebadania.pl/d9aa0bc36fb0e6c1

 

Z góry dziękuję za każdą wypełnioną ankietę.

 

Pozdrawiam serdecznie, Schemat

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zrobilem ale jest jedno pytanie na ktore trudno odpowiedziec

na pytanie o przerabianie konsol sa odpowiedzi o tym że ma sie przerobioną albo nie, a co jeśli sie posiada wiele konsol i niektora są przerobione (np ps2) a inne nie (ps3)? pewnie sporo osob na taką sytuacje

Odnośnik do komentarza

zrobilem ale jest jedno pytanie na ktore trudno odpowiedziec

na pytanie o przerabianie konsol sa odpowiedzi o tym że ma sie przerobioną albo nie, a co jeśli sie posiada wiele konsol i niektora są przerobione (np ps2) a inne nie (ps3)? pewnie sporo osob na taką sytuacje

 

W tym pytaniu jest to pytanie o Twój stosunek do przerabiania konsol. Mówiąc kolokwialnie czy jesteś "za" albo "przeciw". Lub czy jesteś przeciwko, ale masz przerobioną konsolę (np. z braku pieniędzy), albo nie masz przerobionej konsoli, ale jest Ci obojętnie czy ktoś przerabia czy też nie.

Jeżeli w Twoim przypadku jest tak, że masz chociaż jedną przerobioną konsolę to pewnie masz też swoje zdanie na temat przerabiania konsol. Popierasz albo negujesz. Starałem się tak skonstruować odpowiedzi w tym pytaniu aby były wyczerpujące.

Mimo wszystkie dzięki wielkie za opinię ponieważ istotne jest dla mnie czy któreś pytanie jest dość trudne bądź wydaje się niejasne.

 

Korzystając z okazji chciałbym już teraz podziękować tym osobom, które tak szybko wypełniły ankietę. Jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczny.

Edytowane przez Schemat
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...