Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie można ściągnąć Letter Box. Aplikacja umożliwia wysyłanie wiadomości, zdjęć, nagrań itd. Świetna sprawa, wraz z wysłanymi listami odblokowują się nowe opcje, sam mam już pismo 3d, zdjęcia i nowe tła. Naprawdę konkretnie zrobiona aplikacja.

Można robić sobie sprośne fotki w ciekawych pozach i je wysyłać, a do nagrania dodać jeszcze za 15 coinsów nagranie głosowe! OMG

Odnośnik do komentarza

Stalem sie szczesliwym posiadaczem 3dsa wczoraj w poludnie, pobawilem sie i poki co jestem wiecej niz zadowolony. Zaczalem sie rozgladac za tytulami ktore mnie interesuja i oprocz tych ktore moge dostac w Polsce, chce nabyc jeszcze gry takie jak Shin Megami Tensei Devil Survivor Overclocked, Tales of Abyss oraz Shinobi i tu pojawia sie pytanie, gdzie ja to moge kupic, jest jakis polski internetowy sklep mniej znany ktory moze miec te tytuly ? Czy jedyna opcja to amazon/ebay ?

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Tales of Abyss na Ultimie dostaniesz. Shinobi widzę na Allegro. Tego pierwszego... hm.

 

ToA niestety niedostepne, sprawdzalem, ale na allegro widze jedna kopie tak jak i shinobi wiec chyba sie skusze.

 

@django

 

Widzialem na youtubie reviewy z angielskiej wersji, na eabyu tez mozna kupic, ale ebay w moim przypadku to ostatecznosc :P

Odnośnik do komentarza

W przypadku ToA: "Availability: Usually dispatched within a month - No longer available for Xmas delivery".

Sam zamawiałem pre-ordera i miałem problemy aby otrzymać swój egzemplarz (ostatecznie, po tygodniu od premiery jakoś udało mi się dostać) z prostego powodu: Bamco spaprało sprawę i wysłało do sklepów za mało egzemplarzy (i nie chodzi tu tylko o Polskę, ale i o całą Europę, nakład na amazonie skończył się w 2-3 dni). Następna dostawa podobno ma być na przełomie stycznia/lutego. Możesz zapytać tutaj: http://krakow.gameov...ss-nintendo-3ds (właśnie w tym sklepie zamawiałem), bo nigdzie indziej raczej nie dostaniesz na chwilę obecną.

Devil Survivora niestety jeszcze nie ma dostępnego w Europie (i w takich wypadkach wkurza ta blokada regionalna). Można jedynie liczyć, że któryś z Europejskich wydawców zdecyduje się na wydanie (może Ghostlight).

Edytowane przez podgoor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...