Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Ja we wrześniu jeszcze kupiłem Mario & Luigi: Dream Team, Fire Emblem i Animal Crossing i... do teraz dwóch pierwszych nie odpaliłem, po prostu nie mam czasu. Na AC jakoś zawsze znajdę, bo te 15-30 minut zawsze wykombinuję i nie muszę śledzić fabuły, a w RPGach czy takich strategiach jak FE wolałbym wiedzieć o co chodzi, a nie widzi mi się wyłączać gry po chwili... Kurde, muszę w końcu znaleźć chwilę i pograć.

Odnośnik do komentarza

Moze Mario & Luigi: Dream Team - nie gralem, ale gdybym mial 3DS to bym kupil - poprzednie mi sie podobaly i trylogie mam do dzisiaj.

Moglby ktos napisac cos wiecej o tej grze ? Gralem we wszystkie poprzednie wlasnie z Super Mario RPG ze SNES'a i zastanawiam sie jak ta nowa im wyszla.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Mario & Luigi Dream Team Bros w gruncie rzeczy to po prostu kolejna czesc serii ;) Humor nadal na takim samym (dobrym) poziomie, levele w dream worldzie daja rade, duzo rzeczy do robienia, gra jest dosc dluga (wymasterowanie zajelo mi prawie 50 godzin, sama fabula to blisko 40),  interesujacy jest styl graficzny, do ktorego na poczatku sie jakos nie moglem przekonac, ale potem stwierdzilem ze jest super... in plus zmiany w walkach, staly sie troche dynamiczniejsze, fajne patenty z "glebia" w walkach, muzyka jak zwykle na wysokim poziomie.... Co jeszcze... z czasem w koncu walki zaczynaja nuzyc, ale to akurat jest typowe dla kazdego M&L ;) Ogolnie polecam, ale jak ograles wczesniejsze 3 czesci, to z grubsza wiesz na co mozesz liczyc w "czworce" 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Moze Mario & Luigi: Dream Team - nie gralem, ale gdybym mial 3DS to bym kupil - poprzednie mi sie podobaly i trylogie mam do dzisiaj.

Moglby ktos napisac cos wiecej o tej grze ? Gralem we wszystkie poprzednie wlasnie z Super Mario RPG ze SNES'a i zastanawiam sie jak ta nowa im wyszla.

Dla mnie zawód roku. Partners in Time było super, Bowser Inside Story to gra 10/10 i dla mnie top10 lifetime. A Dream Team jest po prostu słabe. Najgorsze są tutoriale, które przewijają się do 30 godziny gry, są mega upierdliwe i wyjaśniają oczywistości. Czułem się jak debil grając w tą grę. Humoru właściwie nie ma. Przy BIS cały czas można było grać z uśmiechem, tutaj jest drętwo. Bowser pojawia się bardzo rzadko, Chippy też właściwie nieobecny. Nasz pomagier jest drętwy, a bracia to bracia. Gameplay taki se, levele we śnie niczym nie zaskakują, po dwóch widziało się w zasadzie wszystko. AV na dobrym poziomie. Design nawet też, plansza na pustyni fajna. Ale zaskoczenia zero. Ogólnie oceniam na 7/10 i to jest ocena od megafana serii i fanboja Nintendo

Odnośnik do komentarza

ja też kupiłem 3DS'a pierwszy raz w swoim życiu <3

 

od razu wybrałem Pokemony Y i Super Mario 3D Land.

 

Zastanawiam się jeszcze nad 1-2 gierkami - co polecacie? RPG/przygodówki itp.

Polecam Zelda: OoT 3D, nigdy nie rozumiałem fenomenu tej serii a po Okarynie czasu zmieniłem zdanie... piękna gra :cray:

Do tego Donkey Kong jest bardzo fajny, a do wyboru masz jeszcze Luigi Mansion 2, Fire Emblem, kolejną Zelde, Mario Kart, Kid Icarus...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...