Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś gry z gba mi działają full speed, wciśnięcie home button je co prawda zamyka i nie ma tego standardowego menu ale da sie to przeżyć

 

EDIT: Nie wierze że procesor jest za słaby. Przecież na Ds używałem emulator Snesa i SMW  śmigało, podkreślam Ds

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

 

Procesor 3DSa jest za słaby. Pokazała to zresztą emulacja homebrew.

No właśnie nie pokazała, bo z tego co pamiętam to nie udało się wykorzystać pełnej szybkości procesora (może już to im się udało, sprawdzałem z pół roku temu).

 

No właśnie, do emulacji SNESa używany jest procek z NDSa. W Homebrew nie ma dostępu do procka z 3DSa. Tak byśmy pewnie już przechodzili Final Fantasy 7 na emu PSXa.

Co prawda jakiś tam emu PSXa jest, ale chodzi kiepsko.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Znaczy na 3d mi kompletnie nie zależy ale właśnie z tym xl rozmyślałem. lepszy zwykły? a na new 3dsa nie ma jakiś exów?

 

Zwykły 3ds (ten z 2010 roku) ma gorszą baterię (fakt) i łapy odpadają od tych ostrych krawędzi. New 3DS (ten mniejszy) jest już wygodniejszy w trzymaniu.

 

Jeden powie ci XL, drugi że mniejszy. Nie ma reguły. Ja wolę XL.

Odnośnik do komentarza

Ja też bym polecał new 3DS. Zwykłego, nie XL. Obecnie mam 2DS i jestem zachwycony, ekraniki mają idealny rozmiar, konsolka dobrze leży w dłoni. Kiedyś miałem XL i jarałem się wielkimi ekranami, ale teraz widzę że one są za duże. Czyli pan smutna dżaba miał rację chwaląc kiedyś zwykłego 3DS.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie a nintendo będzie cisnąć dalej aby było więcej powodów do kupna wydania New. Uwierz ludkom na słowo, nie pożałujesz a kwestia zwykły czy XL to już kwestia gustu, ja dorwałem New 3DS'a bo rozmiar ekranów jest dla mnie idealny, wymienne obudowy dają mi większą radochę (zwłaszcza że konsola jest matowa) a przyciski w kolorystyce pada od SNESa to już w ogóle Fan service który łyknąłem bez popity  :sir:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...