Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

eee okeeej. Nintendo podalo, ze do lata bedzie ~30 gier dostepnych.

 

Pilotwings Resort

nintendogs + cats

Shin Megami Tensei: Devil Survivor Overclocked

Super Street Fighter IV 3D Edition

Resident Evil: The Mercenaries 3D

Madden NFL Football

The Sims 3

Pro Evolution Soccer 2011 3D

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

Ridge Racer 3D

Dual Pen Sports

Super Monkey Ball 3D

Thor: God of Thunder

CRUSH 3D

BUST-A-MOVE UNIVERSE

Samurai Warriors Chronicles

Dead or Alive Dimensions

Asphalt 3D

Tom Clancy's Ghost Recon Shadow Wars

Combat of Giants: Dinosaurs 3D

Tom Clancy's Splinter Cell 3D

Rayman 3D

Rabbids Travel in Time

 

Zelda, Icarus, StarFox, Paper Mario i Mario Kart "się robią". Słabo troche. I gdzie Prof. Layton? Myślałem, że tłumaczenie pójdzie w miare szybko tym razem, ale chyba jednak Scepter's Flute ma pierwszeństwo...

Odnośnik do komentarza

Nawet te 30 gier to straszna (pipi)nia:-( nie tego sie spodziewalem po nintendo. Pamietam ze na dsa wzialem mario i wario ware i nie bylo mnie dwa miechy, a tutaj NIC. Widac ze polecieli na ilosc. Moze i sf4, czy inny splinter cell fajny, ale nie twgo oczekuje po niny, zawiedziony jestem jak sam (pipi):-( a mialem ochote brac na premiere, poczekam do grudnia i powinno byc lepiej.

Odnośnik do komentarza

mialem brac na premiere ale raczej odpuszczam liczylem na jakies mario, mario kart i zelde no nic poczekam :) jak narazie nie ma co wybrac, a druga sprawa mam pewne obawy ze gry beda takie jak na duze konsole ;/ jezeli tak bedzie to nie pozostanie mi nic innego jak zakupienie ponownie ds lite :)

 

ciekawe jak na starcie bedzie wygladal virtual console :)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Nawet jest w eu bedzie po 250 euro to i tak niezle. Za 999 w promocji jest mozliwe ;-)

Dla mnie problemem jest to ze nie mam pojecia co moglbym kupic na premiere, zadnej zeldy mariana nic ciekawego, wiekszosc jakby z duzych konsol:-( No lajton chyba wychodzi, ale to za malo. Nic typowo nintendowskiego co zawsze bylo przy premierach ich konsol.

Niemiecki gamestop 249.99 a irlandzki 269.99 :/ cena jednak troche duza za 249.99 to mozna czasem i ps3 kupic.ceny gier to tez jakis cyrk tyle samo kosztuja co na ps3/xbox 360 no ludzie. to co na ps4/xbox to gry beda po 100euro chodzily?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się zdecydowanie wyższej ceny, a tu taka w miarę fajna niespodzianka. Teraz tylko pozostaje mi czekać na premierę konsolki i się zobaczy jak się będzie miała sprawa z tą regionalizacją. Jeśli się jej nie da ominąć to z pewnością jeszcze w tym roku sprawię sobie 3DS'a. Na Zavvi też już można składać pre-ordery na gry.

Odnośnik do komentarza

Nawet jest w eu bedzie po 250 euro to i tak niezle. Za 999 w promocji jest mozliwe ;-)

Dla mnie problemem jest to ze nie mam pojecia co moglbym kupic na premiere, zadnej zeldy mariana nic ciekawego, wiekszosc jakby z duzych konsol:-( No lajton chyba wychodzi, ale to za malo. Nic typowo nintendowskiego co zawsze bylo przy premierach ich konsol.

Niemiecki gamestop 249.99 a irlandzki 269.99 :/ cena jednak troche duza za 249.99 to mozna czasem i ps3 kupic.ceny gier to tez jakis cyrk tyle samo kosztuja co na ps3/xbox 360 no ludzie. to co na ps4/xbox to gry beda po 100euro chodzily?

a te ceny gier nie biorą się też ze względu na nośnik?

Ile kosztowało PSP na premierę (nie mówiąc o jego okrojonej wersji w postaci PSP GO), ile PS3? Premierowe ceny mają to do siebie, że są wysokie

Odnośnik do komentarza

Niemiecki gamestop 249.99 a irlandzki 269.99 :/ cena jednak troche duza za 249.99 to mozna czasem i ps3 kupic.

 

No i? Jest jakiś powód, żeby uznać PS3 za warte więcej?

 

Gracze pewnie poczekają z zakupem, zwłaszcza, że ciągle nie ma żadnych dat premier gier, ale sam potencjał gadżetowy 3DS-a jest wystarczający, by przy tej cenie schodziło jak świeże bułeczki przez dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza

No nie jest, ale DS był czymś nowym. W dodatku w przeciwieństwie do PSP, 80% biblioteki gier nie stanowiły ubogie porty z PS2.

ok, ale trzeba dodac, ze 80% gier na DSa, to niskobudzetowe crapy :potter:

 

 

 

*to nie prowokacja, tylko stwierdzenie faktu -_-

 

DS i tak jest lepszy niz PSP ;p

Edytowane przez RoL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

3ds w ultimie za 1099 zl...a ja nie wiem czy skladac pre order czy zamawiac z USA...ta blokada regionalna namieszala mi w glowie teraz;/

 

Jesli zamowie 3ds z USA to jak wyglada sprawa z ladowarka i napieciami w EU? musze jakies przejsciowki kupowac itp?

 

No ja nie mam zamiaru składać preordera. Zwłaszcza, że nie wiadomo dat premiery ani jednej gry. I generalnie, biorąc pod uwagę historię wydawniczą Nintendo, naprawdę nie chcę skończyć z konsolą obsługującą tylko europejskie premiery. I ze względu na ceny, i w ogóle fakt, że niektóre gry nie wychodzą albo trzeba czekać rok. Moja nadzieja w tym, że, jak mówię, miałem w ręce sporo konsol w życiu (Chrono Trigger i FF6 nie wyszły w Europie, wiecie?) i jestem przekonany, że ludzie coś z tym wymyślą. Niepokoi mnie jednak to, że po pierwsze: 3DS ma Wi-Fi, po drugie - ma firmware, więc nie chciałbym też skończyć z konsolą scegloną z tego powodu, że ją shackowałem, by móc kupować gry, które nie wyszły w Europie. Nie wiem, czy taka sytuacja jest możliwa, ale doniesienia z frontu Xboxa 360 trochę niepokoją.

 

USA ma inne gniazdka. Musisz kupić przejściówkę, która nie jest droga i raczej da ci ją dowolny sklep elektroniczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...