Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, poczekamy zobaczymy. Faktem jest, ze Nintendo znowu zbije kokosy i to, ze dostarczy nam kolejny raz niesamowity sprzet.

Z cieszenia sie z tytulow startowych to bym troche poczekal bo nie jeden raz bylo juz przekladanie premier by dopracowac dany tytul ;) Cena duza, ale co poradzic :confused: Tylko czy czekac na wersje XL czy kupywac startowa wersje :P

Odnośnik do komentarza

Widze ze moje zdanie Cie zabolalo, nie wiem ile razy mam ci tlumaczyc ze ten ridge racer wygladal jak z psxa, a mario jak na ds'a, jesli sie myle to po prostu to zlej, co mam Ci napisac o tym mgsie? wyglada jak na ps2 i ogolnie super sie prezentuje, wyrazilem swoje zdanie wczesniej, nie chce dyskutowac, (pipi)a, to jest konsola nintendo, dorosnij ;o

Odnośnik do komentarza

napiszcie proszę w telegraficznym skrócie:

 

- warto w dniu premiery sprowadzać konsolę z Japonii? nie chodzi o samą gotówkę tylko o dostępność usług i możliwość przestawienia języka na bardziej ludzki tak aby kobieta mi sie w tym nie pogubiła

- jak będzie z blokadą regionalną? w przypadku zakupu japońskiej wersji będę musiał sprowadzać carty prosto od nich?

- z racji braku oddziału N w Polsce wszystkim zajmuje sie LT, konsolami z Japonii też?

- w dobie gdzie nawet glupi tetris ma pucharki - czy na 3DS też będą osiągnięcia? pytam, bo jestem casualem i niekiedy tylko głupie "zdobądź wszystkie figurki" potrafi mnie zmusić do głębszego eksplorowania gry

Odnośnik do komentarza

napiszcie proszę w telegraficznym skrócie:

 

- warto w dniu premiery sprowadzać konsolę z Japonii? nie chodzi o samą gotówkę tylko o dostępność usług i możliwość przestawienia języka na bardziej ludzki tak aby kobieta mi sie w tym nie pogubiła

- jak będzie z blokadą regionalną? w przypadku zakupu japońskiej wersji będę musiał sprowadzać carty prosto od nich?

- z racji braku oddziału N w Polsce wszystkim zajmuje sie LT, konsolami z Japonii też?

- w dobie gdzie nawet glupi tetris ma pucharki - czy na 3DS też będą osiągnięcia? pytam, bo jestem casualem i niekiedy tylko głupie "zdobądź wszystkie figurki" potrafi mnie zmusić do głębszego eksplorowania gry

1. Myślę, że lepiej poczekać na marzec i kupić u nas. Niech najpierw potwierdzą polską cenę i wtedy można się nad tym zastanawiać.

2. Nie wiadomo.

3.Podobno jest szansa, że powstanie oddział N w Polsce.

4.Wątpię, żeby były coś takiego a'la trofea z PS3, ale raczej w grach będą pojawiały się jakieś rzeczy do odblokowania/zdobycia itp.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...