Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Fajna informacja z drugiej strony globu. W sieciach Gamestop można od dziś składać zamówienia przedpremierowe na 3DSa. Może ta informacja nie jest jakąś szokującą, można było się przecież tego spodziewać, niemniej jednak gdy się o niej dowiedziałem widmo posiadania 3DSa na własność przybrała jeszcze bardziej fizyczną postać.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza
Co daje nam 25.000 jenów ~ 250USD ~ 250 ojro, niejako ma się to w realnym przeliczeniu, ale zawsze tak było

To już jakieś oficjalne ceny czy nadal domysły?

Jeśli będzie 250 euro to jest szansa na 999zł w Polsce.

Ciekawe za ile będzie w UK, 200 funtów? Ich waluta szaleje obecnie stoi 4,66 nie wiadomo jak będzie w marcu ale jest szansa że zamawiając z Amazon.co.uk powinniśmy się zmieścić w 950zł.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zakładając, że news o blokadzie regionalnej jest prawdziwy:

 

F*CK YOU NINTENDO!

 

A na poważnie, to jest tak żenujące, że aż brak mi słów. Zakup konsoli w Europie mijać się będzie z celem, gdyż i tak dostajemy marny procent tego, co trafia na rynek amerykański. To już lepiej pokusić się o import. Najgorsze jest jednak to, że nie będzie mi dane pograć choćby w te kilka wyczekiwanych przeze mnie gier Japan-only. Sprowadzanie drugiej konsoli tylko w tym celu raczej nie będzie się kalkulować, szczególnie przy kursie złotego.

 

Ech, a zapowiadała się tak fajna konsolka. Tymczasem jakiekolwiek plany zakupu poszły w cholerę, gdyż ograniczonego blokadą bubla kupować nie mam zamiaru. Na pewno nie w Europie.

Odnośnik do komentarza

Się shackuje i się będzie amerykańce zza oceanu ściągać. W sumie Ninty przy okazji 3DSa chce bardzo mocno zawalczyć z rynkiem pirackim ale jakoś nie chce mi się do końca wierzyć, żeby ta kieszonsolka dała radę wytrzymać napór hakierskich pomiotów szatana i w ogóle złych ludzi z zapaleniem migdałków :smile:

Odnośnik do komentarza

nvm

 

Kurna jak dadza ten region lock to albo trzeba bedzie sciagac konsole z USA albo modlic sie o jakis piracki firmware ktory bedzie zdejmowal locka. Tak czy siak,nintendo strzela sobie samoboja,a mialem ochote ich wspierac i kupowac wylacznie oryginaly,teraz nawet gdybym chcial to nie moge bo mi beda blokowali dostep do wiekszosci gier =)

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

jakas grupa crackerów pusciła plote, ze 3DS jest już złamany - dostali jedna z wykradzionych konsolek w swoje łapy i niby cos tam stworzyli...

 

w sumie to moze byc prawda, bo kilka konsolek widziałem juz w internecie, ktos nawet rozebrał 3ds'a na czesci pierwsze tylko po to zeby zrobic foty i wstawic do internetu.

Odnośnik do komentarza

No jakby była jakaś możliwość prostego hacka, który pozwala uruchamiać wszystkie regiony, to byłoby najlepiej. Na obecnym DS-ie to raz się znalazło sklep z megaokazjami w Australii, raz w Hong Kongu, raz brytyjski. No cóż, przeżyłem konieczność hackowania w epoce PlayStation, GameCube'a, przeżyję w epoce 3DS-a.

Odnośnik do komentarza

Z tym regionalnym lockiem to Nintendo pojechało po bandzie. Miałem kupować konsolkę w Europie ale po tym newsie o blokadzie mój zapał do zakupu osłabł. Będę póki co czekał na rozwój wydarzeń i jeśli nie da się jakoś tej blokady obejść to pozostanie mi import konsoli z USA. W końcu w USA jest o wiele większy wybór i szybciej o gry, niż w przypadku Europy.

Odnośnik do komentarza

Nawet jest w eu bedzie po 250 euro to i tak niezle. Za 999 w promocji jest mozliwe ;-)

Dla mnie problemem jest to ze nie mam pojecia co moglbym kupic na premiere, zadnej zeldy mariana nic ciekawego, wiekszosc jakby z duzych konsol:-( No lajton chyba wychodzi, ale to za malo. Nic typowo nintendowskiego co zawsze bylo przy premierach ich konsol.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...