Opublikowano 28 stycznia 201213 l ciekawe jak pójdzie sprzedaż W2 w naszym pięknym kraju, obstawiam że wiesiek zostanie najlepiej sprzedająca się grą u nas na Xa
Opublikowano 28 stycznia 201213 l Mam odmienne zdanie - dziesiątki tysięcy (jeśli nie więcej) graczy "w naszym pięknym kraju" już grały w drugą część Wieśka ...
Opublikowano 28 stycznia 201213 l Ludzi posiadających konsolę jest sporo, a nie każdy gra na pececie. Ja wyczekuje na wersję Xboxową.
Opublikowano 28 stycznia 201213 l Gdyby ta wersja klockowa wychodziła równolegle do PCtowej, to z pewnością bym ją brał. A tak to mam kolekcjonerkę z PC Ale naprawdę godnie się zapowiada i super cena.
Opublikowano 28 stycznia 201213 l Autor Mam odmienne zdanie - dziesiątki tysięcy (jeśli nie więcej) graczy "w naszym pięknym kraju" już grały w drugą część Wieśka ... Już nie mówiąc o tych, którzy ominęli kupowanie gry. Jednak trzeba pamiętać, że na zachodzie od nas sytuacja ma się trochę inaczej.
Opublikowano 28 stycznia 201213 l Nie kazdy potrzebuje pudelka, soundtracka i naklejki- zgadza sie, ale tutaj mozna zrobic wyjatek To polska gra, Obama dostal limitke, wiec nie wypada NIE KUPIC :] Cena niska, artbook bedzie wy****any. Tutaj w skorzanej okladce Kupie, bo kosztuje tyle co wiekszosc gier w dniu premiery. Takiego Dead Island nie oplacalo sie kupowac w drozszej wersji, bo dodatki byly tandetne.
Opublikowano 29 stycznia 201213 l Ludzi posiadających konsolę jest sporo, a nie każdy gra na pececie. Ja wyczekuje na wersję Xboxową. tak, to prawda ale jest rzesza konsolowców, którzy posiadają i grają na PC i oni już raczej tej gry nie kupią - dlatego pozwoliłem się nie zgodzić z tezą, że będzie to "najlepiej sprzedająca się u nas, gra na x'a". Dlatego CDPR musi zejść sporo z ceny, żeby sprzedaż jako tako wyglądała. Myślicie, że to działalność charytatywna i uwielbienie dla rodaków? Nie, ten kotlet po prostu już jest lekko nieświeży :blum2:
Opublikowano 29 stycznia 201213 l Autor Fanowska okładka, która moim zdaniem byłaby o wiele lepsza od oryginału:
Opublikowano 30 stycznia 201213 l Swietnie sie to prezentuje. Postarali sie z konwersja 1UP preview: http://www.1up.com/previews/witcher-2-plays-360
Opublikowano 30 stycznia 201213 l Adaptacją. Ale naprawdę, prezentuje się to wybornie. Abstrahując od tego, że cały filmik jest jakiś taki wyblakły to zapowiada się na to, że zbytnio nie uwalili tej wersji i tak jak koleś powiedział, po prostu ze wzgledu na ograniczenia, tekstury są w mniejszej rozdzielczości, ale to dalej daje te piękne widoki, a tekstury to nie kisiel i ładnie wyglądają. Cóż, posiadacze X360 dostaną jednego z najlepszych RPGów tej generacji.
Opublikowano 30 stycznia 201213 l wygląda świetnie, chociaż widać problem z doczytywaniem, a polygamia jak zwykle profesjonalna, x360 nie ma 3D ale może je uzyskać kupując specjalny telewizor xD
Opublikowano 30 stycznia 201213 l Wygląda bardzo ładnie, skoro sterowanie już w wersji pecetowej było dostosowane pod pada to chyba nie ma możliwości żeby coś zepsuli
Opublikowano 30 stycznia 201213 l Obejrzałem materiał z poly i czuję hype To był chyba mój pierwszy gameplay z Wieśka drugiego i widzę, że gra warta preordera bez dwóch zdań.
Opublikowano 30 stycznia 201213 l Ej normalna wersja (tzn nie ta limitka za 200ziko) będzie bez skórzanego opakowania tak?
Opublikowano 30 stycznia 201213 l Wychodzi świetna, polska gra w znakomitej cenie. Większość z piszących tutaj nie miała okazji lub sumienia grać w nią na PC i jeszcze się sracie, jakimiś naszyjnikami lub pudełkami. Edytowane 30 stycznia 201213 l przez Humulin
Opublikowano 30 stycznia 201213 l Autor Niestety, ale mój PC jest za słaby, a nie mam zamiaru kupować XO dla jednej gry. Cóż... idę dalej prowadzić swoją krucjatę na forum CDPR...
Opublikowano 30 stycznia 201213 l jak ktoś ma za słabego PC to na http://www.gaikai.com/ może wypróbować W2, bez rejestracji i działa na kilkuletnich PC
Opublikowano 30 stycznia 201213 l Autor Chmury to ja mogę oglądać na niebie , a ja chciałbym aby W2 zdobił moją półkę z pozostałymi tytułami. Ed. Cóż sprawdziłem jak działa i muszę przyznać, że całkiem, całkiem, no ale jednak to nie dla mnie.
Opublikowano 7 lutego 201213 l Autor miSZCZe mi zamknęły temat w dziale PS3 to potrolluję w tym A serio wypowiedź jednego z CDPR z 06.02.2012: MM360:Dla wszystkich, którzy nie grali w W1 a zaczną swoją przygodę od W2 na Xboxie 360 przygotowaliśmy coś specjalnego, jednak na szczegóły przyjdzie jeszcze trochę poczekać
Opublikowano 7 lutego 201213 l Normalnie bym powiedział, że chodzi o ten skrót historii co ma być w grze (czy coś takiego), ale widzę, że wypowiedź jest z wczoraj. Może faktycznie w pierwszym kwartale 2013 wypuszczą pierwszego Wieśka na XBL.
Opublikowano 10 lutego 201213 l Jestem ciekaw czy będzie wymagany dysk twardy (instalacja drugiej płyty). Mam nadzieję, że nie bo nie chcę się obudzić z przysłowiową "ręką w nocniku".
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.