Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Rekomendowane odpowiedzi

Sorrki ale nie chciało mi się tego zmniejszyć więc wrzuciłem tak na szybko:

http://www.sendspace...372888c165044c6

tutaj jeszcze cały zestaw i wielkość medalionu (robione już telefonem):

http://images40.foto...2645f355f4b.jpg

http://images46.foto...f4105ce8335.jpg

http://images40.foto...bee87124212.jpg

 

Generalnie artbook jest zrobiony za(pipi)iście kredowy papier wszystko szyte.

 

edit: @Magik w ustawieniach językowych mogę zmienić napisy na rosyjskie i tak samo audio. Trochę lipa bo wolałbym angielski. Domyślnie mam ustawione Polskie napisy i audio.

Edytowane przez Ryhol
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja chędożę te zwiastuny już, czekam na grę. Ultima nie wysłała (chociaż jak zobaczyłem na forumie, że gram.pl już to zrobiło to łudziłem się jeszcze chwilę...), także grą będę się cieszył i jarał za tydzień (studia i wyjazdy, bejbe). Do tego czasu trailerom mówię "pas", czytając Czas Pogardy.

Odnośnik do komentarza

Na jaki poziom trudnosci uderzacie?

 

Ja chyba przy 2 podejsciu wybiore Dark Mode. Z tego wzgledu, ze chce miec zaliczonego Wiedzmina na najwyzszym mozliwym poziomie trudnosci a do tego te fanty mnie interesuja, szczegolnie zbroja z filmiku "52 i pol".

 

Do tego poziom trudnosci, ktory wrecz zmusza gracza, by do kazdego zadania sie przygotowac, kombinowac w trakcie walki, bez bezsensownego mashowania. Bedzie trudno... :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dear Gamer,

 

Congratulations! You convinced us that you should be the one to review The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition! A copy of our game is already heading your way and you should receive it soon. We really want to hear what you think about our game – so we would appreciate if you published your review and spread the word among your friends using your own social media channels. Your opinion matters as the opinion of your colleagues, so encourage them to comment on what we think is one of the best RPGs for the Xbox 360.

Have fun!

 

:D

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dear Gamer,

 

Congratulations! You convinced us that you should be the one to review The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition! A copy of our game is already heading your way and you should receive it soon. We really want to hear what you think about our game – so we would appreciate if you published your review and spread the word among your friends using your own social media channels. Your opinion matters as the opinion of your colleagues, so encourage them to comment on what we think is one of the best RPGs for the Xbox 360.

Have fun!

 

:D

Dear Gamer,

 

Congratulations! You convinced us that you should be the one to review The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition! A copy of our game is already heading your way and you should receive it soon. We really want to hear what you think about our game – so we would appreciate if you published your review and spread the word among your friends using your own social media channels. Your opinion matters as the opinion of your colleagues, so encourage them to comment on what we think is one of the best RPGs for the Xbox 360.

Have fun!

 

:D

wow, nie jestem w temacie, na jakiej dokładnie zasadzie rozdawali W2 ? że gdzieś na portalu/w gazecie napiszesz recenzje lub wyślesz do CDP ?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Daddy: Trzeba było wypełnić formularz na stronie Wieśka: opisać swoje doświadczenie z grami, podać adres strony dla której się pisze recenzje i podesłać link do opublikowanej recenzji.

 

Magik: Tylko moją recenzję American Nightmare ;)

 

Wściekły: Chyba czytali, bo miała być odpowiedź do środy, a ja dostałem wczoraj parę minut przed północą.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...