Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Rekomendowane odpowiedzi

Mentalność polskich graczy - nie mamy na co narzekać, to pojęczymy nad domniemanym pop-upem tekstur czy też zaklniemy czarne chmury nad frameratem, lolz :sorcerer:

Tak, na tyle domniemanym, że na każdym gameplayu, który publikowali z wersji na XO było widać wyskakujące tekstury.

Ja podałem tylko jeden z minusów wytkniętych przez OXM.

Odnośnik do komentarza

W tej kwesti zgadzam się z Donem - tnąca animacja to dla mnie główna przyczyna, dla której nie przeszedłem W2 na PC. Jeżeli CDPR dopilnuje tego, żeby gra chodziła płynnie to wtedy może sobie wyglądać nawet jak pierwszy Wiesiek na PC, i tak będę się jarał. A do pop-upu tekstur na tej generacji już mnie kilka gier przyzwyczaiło, także mam to gdzieś.

Edytowane przez Bzdurski
Odnośnik do komentarza

Co tam kwestia techniczna. Mimo, że nie jestem wieśkiem zhajpowany, to nie moge się go doczekać tak samo jak nie mogłem wysiedzieć na miejscu w oczekwianiu na ME3. Nie umniejszając dziełu Bioware, to w naszym rodzimym produkcie pokładam jeszcze większe nadzieje. Chcę porządnego RPG'a i W2 jest chyba ostatnią deską ratunku w tym roku!

Odnośnik do komentarza

W2 jest porzadnym RPGiem, wiec mysle, ze sie nie zawiedziesz.

 

Co do kwestii technicznych, to moze poczekacie z tym do momentu, az gra oficjalnie pojawi sie na polkach? CDPR skupial sie tylko na jednej platformie przy tej "adaptacji" wiec mysle, ze zle nie powinno byc. Dajcie im szanse, bo sa cholernie zdolni.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że wersja na Xboksa niesie na sobie ciężar "pięknej" wersji PC i kompromisy są nie do uniknięcia. Myślę jednak, że nie ma co tragizować, bo ta gra od początku tworzona była przy założeniu, że pojawi się także na konsoli Microsoft i wspaniała fabuła w połączeniu z ogromem możliwości odepchną ewentualne uchyłki na bok :potter:

Odnośnik do komentarza

A co tak naprawdę zmieni ten v-sync? Swego czasu grałem w nowsze gierki na PC (Batman AA, Dead Space, Bulletstorm itp.) i w żadnej nawet nie myślałem o włączeniu v-synca. No, ale to już kwestia podejścia.

 

Swoją drogą, ciekawi mnie, czy w samym śmiganiu między questami dostaniemy jakieś znajdźki lub tego typu bonusy, których nie było wcześniej w pierwowzorze. Nie śledziłem zbytnio starszych newsów o grze i nie wiem, czy była o czymś takim mowa.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

W którymś z wywiadów właśnie mówili o jakiejś formie streszczeni poprzedniej gry. Ale żadnych konkretów.;/

Poczekaj do 5 kwietnia, a może wszyscy gracze na XO dostaną coś co im będzie tłumaczyć fabułę W1.

 

możesz coś więcej napisać?

Odnośnik do komentarza

W którymś z wywiadów właśnie mówili o jakiejś formie streszczeni poprzedniej gry. Ale żadnych konkretów.;/

Poczekaj do 5 kwietnia, a może wszyscy gracze na XO dostaną coś co im będzie tłumaczyć fabułę W1.

 

możesz coś więcej napisać?

Mieli zapowiedzieć jakiś mały tytuł rozpowszechniany poprzez cyfrową dystrybucję. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Chyba H. bombki strzelił z tym tytułem <_<

CDPR opublikował "streszczenie fabuły" W1:

Edytowane przez McDrive
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...