Skocz do zawartości

Strasznie tanie MS Points - skąd?


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

wykrecanie kota ogonem. czytalem kilka watkow i wszystkie wyjasnienia staraja sie odwrocic uwage od sedna. "konta sa legalne", "karty nie sa kradzione" blabla - poprostu zwykla sciema. jesli karty nie sa kradzione to jest w tym inny przekret.

 

chcesz wmowic mi i innym, ze wszystko jest 100% legalne i bez sciemy? punkty sprzedawane w formie kont (z waznoscia 24h, haha!), a nie zdrapek warte ok. 10% swojej rynkowej ceny (co tam 10%, widzialem juz aukcje 18000 MSP za 140 pln)? same plyty nowki bez pudelek i instrukcji za 50 pln? moze jeszcze powiesz ze sprzedawcy odprowadzaja vat od sprzedanych w ten sposob towarow?

 

jezeli w to wierzysz to albo:

a. sam czerpiesz korzysci z takiej formy sprzedazy,

b. jestes tak naiwny, ze nadal wiezysz w swietego mikolaja.

 

na tym generalnie koncze temat z mojej strony. ja nie wierze w gwiazdki z nieba i mikolaja. jak cos kosztuje 200 pln, to sprzedawane za 35 pln z daleka smierdzi. jak ktos chce niech kupuje, jego sprawa. ja nie biore udzialu w paserstwie czy innym przekrecie.

Odnośnik do komentarza

Gość ma rację - nie słuchaj ich i kupuj. Sam od lipca (mniej więcej od premiery SLIMA) kupiłem już siedem takich kont. Dysk praktycznie mam w połowie zajęty przez masę gier XBLA, że o dodatkach nawet nie wspomnę.

Mam w (pipi)e co o tym myślą inni, bo prawdę powiedziawszy na fakt, iż kupuję używane gry też znajdzie się niejeden co rzuciłby we mnie za to kamieniem.

 

P.S. Czekaj na moment aż sprzedawcy zaczną ostrą walkę cenową miedzy sobą (kilka tygodni temu sprzedawali 6000 nawet za niecałe 25zł)

Odnośnik do komentarza
Gość ma rację - nie słuchaj ich i kupuj. Sam od lipca (mniej więcej od premiery SLIMA) kupiłem już siedem takich kont. Dysk praktycznie mam w połowie zajęty przez masę gier XBLA, że o dodatkach nawet nie wspomnę.

Mam w (pipi)e co o tym myślą inni, bo prawdę powiedziawszy na fakt, iż kupuję używane gry też znajdzie się niejeden co rzuciłby we mnie za to kamieniem.

 

P.S. Czekaj na moment aż sprzedawcy zaczną ostrą walkę cenową miedzy sobą (kilka tygodni temu sprzedawali 6000 nawet za niecałe 25zł)

 

Ciekawe co powiesz jak ci się dysk/ konsola zepsuje. :teehee: Jak masz legalnie to zawsze można odzyskać swoją licencje a tak to grasz na zwłokę. Niemniej jednak pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Do MS odsyła się samą konsolę, bez dysku. Ja mam inne pytanie, dość ważne - jak dla mnie. Czy po premierze XBL PL nadal będzie blokada regionalna na Games on Demand z innych, niepolskich kont? Bo wrog w komentarzu na OC pisał, że będzie nadal, nie będzie jej tylko na polskich kontach, prawda to? Nie ukrywam, że chciałem kupić konto z XX XXXX MSP (one są najczęściej na USA) i wydać je na Pełne wersje gier, ale nie chce mi się bawić z obchodzeniem tych blokad, po premierze PL XBL sie to zmieni?

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

Co do Twojego problemu mam pewną teorię.

Nawet jeśli po wejściu Xbox Live na polski rynek na kontach amerykańskich wciąż będzie blokada regionalna (co jest wielce prawdopodobne, bo jakby nie patrzyć to inny rynek) to już na polskim koncie tej blokady być nie powinno.

A skoro wraz z migracją konta nie tracisz między innymi zasobów MS Points to chyba wystarczyłoby wyemigrować z zakupionym kontem na polski rynek :)

Ale to tylko teoria.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie rozumiem cwaniaków którzy kupują te punkty za 10% ich wartości. To tak jak kupować pirackie gry dzisiaj, jak wszystko masz w internecie. Albo grasz na oryginałach i kupujesz punkty od pewnych źródeł albo przerób sobie konsolę i ściągaj wszystko na chama. Kupie sobie kradzione punkty bo to też kradzież tylko mniejsza - lol.

Odnośnik do komentarza

Dobra, ja tutaj proszę o prostą wypowiedź. Niech ludzie, którzy kupowali te konta powiedzą kiedy je kupili, ile sztuk i czy cokolwiek się przez to stało. Nie chcę słuchać o tym, że "to jest złe, bo nie wiadomo, skąd jest!". Chcę tylko wiedzieć, ile czasu ludzie takie konta mają i czy w ogóle jakiekolwiek bany, czy inne rzeczy im się przytrafiły. Przypominam, że temat jest o tym, skąd takie punkty są (czyli też, czy działają), a nie o sumieniu. Ja kupuję używki, bo nie mam siana, więc też nie daję zarobić developerom, tylko Zenkom, którzy się owych gier pozbywają. A sumienie mam czyste.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem cwaniaków którzy kupują te punkty za 10% ich wartości. To tak jak kupować pirackie gry dzisiaj, jak wszystko masz w internecie. Albo grasz na oryginałach i kupujesz punkty od pewnych źródeł albo przerób sobie konsolę i ściągaj wszystko na chama. Kupie sobie kradzione punkty bo to też kradzież tylko mniejsza - lol.

Nie rozumiem cwaniaków którzy na siłę próbują umoralniac wszystkich w okół a na siebie nie patrzą .

Popatrz we własne śmieci ile masz rzeczy sciągnietych z netu itp itd .

Kolejna sprawa to skąd wiesz ze owe punkty sa kradzione ... nie wiesz poprostu zakładasz to z góry ze tak jest i basta.

Jak byś umiał ruszyć głową i pomyśleć logicznie to byś doszedł do prostego wniosku ....

 

Nie mam zamiaru cię tu przekonywać ze jest inaczej niż myślisz bo to nie ma sensu bo i tak nie przyjmiesz do wiadomości ze nie masz racji .Nawet jak zobaczysz foto z dowodem na własne oczy .

Owszem kradzione punkty się trafiają ale łatwo to poznać bo dostajesz bana na takie konto bardzo szybko .

 

Więc daruj sobie klepanie paki którą ktoś puścił i każdy teraz klepie byle klepać.

 

Niechcesz nie kupuj i nie komentuj czynów innych .Jak wolisz wydać 90zl na 2100msp to ok wydawaj twoja kasa ,a ja i inni wolą wydać 100zl na 12000 msp . Jak posypią się bany to będzie przynajmniej wiadomo za co i jak by miała być jakas akacja banowania w tyme temacie to już by była bo punkty sa dostepne od r prawie roku .

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak byś umiał ruszyć głową i pomyśleć logicznie to byś doszedł do prostego wniosku ....

 

To ja poproszę o wyjaśnienie i udowodnienie, że te punkty nie są kradzione. Logicznie. Ja nie umiem dojść do tego, ale z przyjemnością przeczytam uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza

Człowieku, weź się przymknij i nie wyjeżdżaj z takimi tekstami. Ktoś normalnie pyta w odpowiednim temacie i to jeszcze nie Ciebie, a tu taka odpowiedź. Nicon - jeżeli Ci wystarczą słowa sprzedawcy "100% legalne" to w takim razie otwieram sklep i zapraszam Cię jako stałego klienta - ach.. taki biznes się kroi!

 

Wracając, cankus - również jestem ciekaw co i jak, nie żebym twierdził z góry że kradzione, ale po prostu zastanawiające ;)

Odnośnik do komentarza

Ziąą nigdy nie kupilem niczego na Live, nigdy. Mam nawet 400MS nie wiem za co, dostalem na maila kod ;o.

I guzik mnie bedzie obchodzic jak sobie kupie takie 128319283019203 pkt za pjetnascie zlociszy.

Wysmieje jeszcze takich jak ty. Domyslam sie ze kupiles xxxx czasu temu jakies stuff z liva, a teraz patrzac ze takie cenki placzesz w kolderke ze ty wydales ciezko wysepione pieniadze od mamy i nic nie zwroci ci tego glodu ktory czules oszczedzajac kase zamiast kupic bulki slodkie ohohoho!

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze to nie obrażaj mnie, ok? Nie będę się zniżał do Twojego poziomu. A punkty to ja dalej kupuje w pełnej cenie, bo brzydzę się lewymi punktami tak samo jak piractwem. A jeśli musisz wiedzieć, to wszystko co związane z konsolą i grami kupiłem za własne, zarobione pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...