Skocz do zawartości

Strasznie tanie MS Points - skąd?


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

Nieprawda, po zalupie od razu moze przeniesc. I wszystko chodzi, nastepna migracja licencji nastapic moze dopiero po 12 miesiacach. Zakupiony stuff zostanie na konsoli jako full poki go nie usuniesz po przepisaniu licencji. Na twoim koncie oczywiscie.

 

potwierdzam gry można kupować na dwie osoby, za pomocą zdrapek jak i kont z allegro. Można grać online w tej samej chwili z kumplem.

Odnośnik do komentarza

To w takim razie migruje o dziwo wcześniej jak wchodziłem na Polskie konto JC2 było na US za 3200 a na PL za 4240 czy coś koło tego teraz jest za 1940, skąd taka szybka zmiana ceny i dlaczego na PL jest taniej ?

Edyta: Udało mi się konto przeemigrować i kupić JC2 za 1920 M$ i tak jak pisałem wcześniej na US jest drożej bo kosztuje 3200 :thumbsup:

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chyba znalazlem najtansze ;) :

 

http://www.tradetang.com/for-sale/16-000-Xbox-360-Live-Microsoft-Points-CHEAP-US-Version-and-Europ-Vers/135471-2072053.html

 

30 kilka zlotych za 16000 pkt. wlasnie zaplacilem, mam nadzieje, ze wysle :D

 

 

EDIT: Zrobil mnie w wala, dostalem 6000 z niecale 34 zl :P. W sumie to i tak tanio ^^

Edytowane przez fsad
Odnośnik do komentarza

Nie... Nie chcialo juz mi sie z nim dyskutowac, tak w ogole to jego angielski jakis dziwny byl :P. Ale przynajmniej szybko poszlo jak go na czacie zlapalem.

 

BTW - nie wiecie czy te konta to ladowane sa z kradzionych kart? Bo skoro Microsoft ich nie banuje to pewnie ma z tego jakis zysk...

 

A, one more thing, prowadzona jest gdzies jakas lista zapowiedzi games on demand na polskiego lajwa?

Edytowane przez fsad
Odnośnik do komentarza

fsad:

 

Co za różnica czy są z kradzionych kart? Microsoft i tak zarabia w ten sposób dlatego też milczy w tej kwestii. Kup tak założone konto na DHgate i wejdź w dane profilu płatności a ujrzysz dane jakiegoś gościa i jego karty kredytowej z USA, które znikną po paru dniach lub tygodniu gdy MS dostanie informację że karta została skradziona.

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wchodząc 2 dni temu na dhgate przeczytałem wiadomość że w chinach rozpoczyna się Nowy rok(ten chiński ) :D i przez to większość sprzedawców bierze wolne a że ci co zostali mają 6k punktów za 20-22 $ to nasi rodacy już korzystają i podnoszą ceny, niestety w wiadomości było też napisane że ich urlop może trwać do 3 tygodni więc przesrane tanie punkty na razie nie są takie tanie więc trzeba poczekać :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

mam pytanie odnosnie tych punktow ;) kupujac dostaje lewe konto na ktore sciagam wszystko zeby odpalic to na swoim koncie musze miec drugiego pada ? czy po prostu sciagam przepisuje licencje i gram normlanie na swoim koncie a tamto lewe kasuje ?:) i jak to jest z licencja z lewego konta moge bez problemu przepisac na swoje czy jest jakies ogranicznie raz na rok ? z gory dzieki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...