Skocz do zawartości

Strasznie tanie MS Points - skąd?


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Czytalem kiedys o tych pkt - ich cena tkwi w tym , ze jest najczesciej 24h na wykorzystanie tego kodu- MS rozdaje takie zdrapki za friko. Normalnie karty z numerami do kupienia w sklepach maja date waznosci dosyc dluga. Tutaj sie konczy wiec wydaja , ktos to przechwycil i opycha - tyle. Brzmialo logicznie jak czytalem . Nie jeden kupil ( ja tez) gramy wszyszczy do dzisiaj , nikt bana nie ma i jest ok ;] Jutro tez zakupie , dla Vietnama do BF2 i TR GOL :D

Odnośnik do komentarza

Dobra ja kupilem na tym DHgate sobie i Psyko te punkty na DHgate. Wyszlo po 36zl za 6000MSP, dane dostalem mniej wiecej po godzinie (kolo 24 u nas), wszycho dziala jak nalezy.

 

A co do DLC i innego regionu, specjalnie poszukalem bo zescie mnie zmartwili - na forum Gamespotu typek napisal, ze ma mapki do GoWa 2 z USA, a gre na EU i wszycho dzialalo. Wiec nie powinno byc problemow, jak wyjdzie Vietnam do BC i sciagne to dam znac czy dziala.

 

E: Aha i jak kupowalem, to typek mi powiedzial ze juz nikt nie daje gwary na 3dni, tylko na 1max. Czyli nie ma co szukac takich.

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

dokładnie, na polskim live rdr jest najtańszy więc za 6000 idealnie zostało mi jeszcze na vietnam i dodatek do nfs

 

btw żeby kupić na polskim live gre na żądanie trzeba wypełniać jakiś adres do windows id, wypełnione już tam było imie i nazwisko posiadacza karty oraz numer telefonu

 

szczerze utwierdziłem sie w przekonaniu że gadki o tym że to są przeterminowane zdrapki itp można między bajki wsadzić. Tak na prawdę nikt jeszcze wprost nie napisał skąd one są, ja przynajmniej nie widziałem na żadnym z for

Odnośnik do komentarza

Skoro do tych kont załączone są te kradzione karty (a przynajmniej tak ktoś tu pisał), zastanawia mnie, czy ktoś próbował już zakupić za ich pomocą dodatkowe punkty? sorcerer.gif

ani razu nie mialem takiej sytuacji, by gdziekolwiek byla karta kredytowa.

Dane - owszem, ale dane karty kredytowej ? poza 1 osoba w tym temacie nikt tak nie mial...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja miałem. Kupowałem dzisiaj konto co by jak inni ściągnąć BC2 i Vietnam i mogłem zrobić zakupy albo korzystając z karty kredytowej (wbity był MasterCard **** końcówka bodajże 5544), albo normalnie- za punkty. Wolałem nie ryzykować, więc wybrałem drugą opcję, dodatkowo zmieniając dane osobowe podczas migracji.

 

Ja osobiście już nie mam żadnych wątpliwości, że te konta nabijane są z kradzionych kart.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...