Skocz do zawartości

Strasznie tanie MS Points - skąd?


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupujesz konto z punktami z dhgate.com tam deafaultowo jest US później robisz migrację na PL bo gry GOD są u nas tańsze i później tylko zostawiasz konto na konsoli, konto będzie miało historię pobierań na zawsze a z punktami nie będzie problemów o ile są wykorzystane bo czasem* po 24 h znikają

* mi się to nigdy nie zdarzyło a miałem z 10 kont różnej wartości thumbsup.gif

Odnośnik do komentarza

Tylko pamietaj, ze jak kupisz cos na USA a potem migrujesz na PL, to tego co kupiles na USA juz nigdy nie sciagniesz. Wiec lepiej kupic sobie pare oddzielnych kont i zrobic pare na USA pare na PL ;) W pon jak kupowalem to byly najtansze jak do tej pory za 6k dalem 10$, nastepnego dnia juz byly po 14$ ;D Komus sie cos musialo popierniczyc.

Odnośnik do komentarza

Tak kupujesz i wracasz na swoje konto.thumbsup.gif

 

za 6k dalem 10$, nastepnego dnia juz byly po 14$ ;D Komus sie cos musialo popierniczyc.

 

Raz gadałem z jakimś chińczykiem przez chat na Dhgate i powiedział że ma różne ceny na różne dni niestety nie chciał powiedzieć w jakie dni ma taniej, więc trzeba samemu obczaićwink.gif

Odnośnik do komentarza

A tych ściągniętych rzeczy nie da się przypisać do swojego konta? Bo trochę lipa nakupić tych kont, później zmieniać maile na swoje coby nie zapomnieć itp. I jak się sprawa ma z dodatkami kupionymi na takim koncie(np. Noble Map Pach do Reach)? Będą działać na moim głównym koncie?

 

właśnie zakupionych rzeczy nie można "przepisywać" do innego konta najlepiej kupić konto o większej wartości aby wszystko mieć na jednym, wszystkie map packi będą działać ponieważ są przypisane do konsoli na której zostały zakupione a nie do samego konta ( np : Online pass do DS 2 trzeba kupić na swoim koncie) więc jeśli chcesz kupić same DLC, gry Arcade, Games on demmand, i inne pierdoły to nie będzie z nimi problemu thumbsup.gif

Edytowane przez Darth Krizzo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, że te tanie punkty to fajna sprawa.

Nie przerabiam konsoli, nie tracę gwarancji. Wszystko prawie legalnie ( M$ to olewa), a za grę płacę 7-9 zł.

Posiadacze PS3 kupują gry na spółę, my mamy tanie punkty. Zawsze znajdzie się sposób :)

 

Jedno co mnie dziwi to to, że na żądanie nie wychodzą żadne gry piłkarskie. Żyjemy w takim kraju, gdzie gała to jeden z najpopularniejszych sportów a mimo to na live nie ma żadnej starszej fify ani pesa.

 

PS. Dołączam się do pytania Luk248. Właśnie przeglądałem angielskie gry na żądanie i bym ściągnął sobie Dead Rising i Lego Indiana Jones :D

Edytowane przez fightclub87
Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, że te tanie punkty to fajna sprawa.

Nie przerabiam konsoli, nie tracę gwarancji. Wszystko prawie legalnie ( M$ to olewa), a za grę płacę 7-9 zł.

Posiadacze PS3 kupują gry na spółę, my mamy tanie punkty. Zawsze znajdzie się sposób :)

 

Jedno co mnie dziwi to to, że na żądanie nie wychodzą żadne gry piłkarskie. Żyjemy w takim kraju, gdzie gała to jeden z najpopularniejszych sportów a mimo to na live nie ma żadnej starszej fify ani pesa.

 

Też właśnie fify wyczekuje ale spoko, póki co jest 50 tylko gier, przyjdzie czas i na fife. :thumbsup:

a UK ma blokadę chyba że mieszkasz w UK to nie ma:teehee:

Edytowane przez Bosu
Odnośnik do komentarza

Z tymi blokadami to jest porażka. Kupiłem 6k points na usa i tego co chciałem nie mogłem kupić, musiałem wybrać inne gry które mnie aż tak bardzo nie interesowały. Mieszkam w Niemczech. Jedynym rozwiązaniem wydaje mi się kupno punktów na konto DE. Tylko czy jest to możliwe? Jak myślicie?

Edytowane przez Luk248
Odnośnik do komentarza

Z tymi blokadami to jest porażka. Kupiłem 6k points na usa i tego co chciałem nie mogłem kupić, musiałem wybrać inne gry które mnie aż tak bardzo nie interesowały. Mieszkam w Niemczech. Jedynym rozwiązaniem wydaje mi się kupno punktów na konto DE. Tylko czy jest to możliwe? Jak myślicie?

 

 

patrz tutaj KLIK konta założone na serwerach DE ale są one niestety trochę droższe confused.gif chyba to jedyny sposób na pokonanie blokady regionalnej bo migracji z US na DE zrobić nie idzie

Odnośnik do komentarza

teraz na dniach bedzie trzeba uważać na tanie punkty bo w necie udostepniono sposob jak nabic sobie MP za free

z tego co pisza to wykradziono 1,2mln $ w taki sposob

LINK do tej informacji, nawet z tutorialem jak to robic, oczywiscie juz raczej nie ma co liczyc ze cos sie wykradnie wiecej bo chyba juz wszystkie mozliwe wykradli

 

tylko patrzec jak na roznych systemach aukcyjnych pojawia sie tacy co beda chcieli to sprzedac co wykradli, uwazac trzeba bo moga poblokowac to w MS z czasem....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę tych kont na DHgate.com ? Ja kupiłem wczoraj u jakiegoś Chińczyka za 9$ i do tej pory nie ma, myślałem, że dosyć szybko to wysyłają.

A zagadałeś do niego na czacie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...