Skocz do zawartości

Strasznie tanie MS Points - skąd?


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie chodzi o to, żeby przed kupnem zagadać do niego na czacie (nie na PM, tylko na czacie, przy niektórych ofertach masz żółtą ikonkę Chat, to znaczy, że gość jest online), uzgadniasz z nim szczegóły, czy jak zaraz wpłacisz, to Ci wyśle, czy ma te konta aktualnie (bo mogły mu się skończyć), jeśli wszystko jest ok, to kupujesz, wpłacasz siano, informujesz go o tym na tym czacie, on Ci za chwilę (jak wpłata z Paypala przejdzie) odpisuje, że wszystko załatwione, konto wysłane. Sprawdzasz sobie skrzynkę odbiorczą na dhgate, tam będzie wiadomość o aukcji i w tej wiadomości, w tabelce po prawej masz swoje konto. To tak w skrócie.

Odnośnik do komentarza

No nic, dla mnie było raczej oczywiste, że skoro wystawia aukcje to ma towar. Jednak jest napisane w opcjach, że dostawa może potrwać do 3 dni, więc poczekam. Po tym terminie chyba mogę się domagać zwrotu kasy co nie ? Szkoda tylko, że przez taki długi czas oczekiwania nie mam już możliwości zakupienia tego co chciałem za te punkty bo jakiś chińczyk ma w (pipi)e klienta.

Edytowane przez little big planet
Odnośnik do komentarza

Niestety sytuacja u mnie nie wygląda za ciekawie. Zero kontaktu ze sprzedającym przez 3 dni. Zwróciłem się z prośbą do DHgate o zwrot prowizji lecz, aby oddali mi kasę on musi się z nimi skontaktować, a z tego co widzę on w ogóle nie wchodzi na to konto. A skoro on im tego nie potwierdzi to kiedy ja dostane swoje pieniądze. Kurcze zależało mi na szybkiej wysyłce, a jakiś pi*przony Chinol leci sobie w kulki. Macie jakieś rady co zrobić, aby zwrócili mi pieniądze jak najszybciej ?

Odnośnik do komentarza

DHgate anulowało to aukcje i zwróciło mi pieniądze (nie za bardzo mogę teraz znaleźć jego nick). Było tu troszkę mojej winy bo myślałem, że jeśli ktoś wystawia aukcje to ma przedmiot fizycznie na sprzedaż. Myliłem się. Najlepiej pytać wcześniej na czacie czy produkt jest dostępny. Na szczęście dopóki nie dostaniemy przedmiotu sprzedawca nie otrzymuje kasy co za tym idzie nie ma problemu ze zwrotem pieniędzy jeśli coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

zauwarzyłem że poznikały aukcje na allegro z punktami po taniości a jak sa to koło 100zl za konto 6000pkt :blink: wiadomo coś czy to "akcja nie kupuje punktów po taniości nie kradne" etc?

Pkt po prostu podrozaly.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

widze że to jakaś grubsza sprawa. na allegro już totalnie wyczyściło tanie punkty... a za to sprzedaje jeden gość same konta z zużytymi punktami. dziwne.

te konta sa skradzione osobom które je zakupiły właśnie od tego sprzedającego i nie zmieniły hasła po zakupie .

Było o tym głośno w zeszłym miesiącu . Koleś zarabia 2 x na jednym koncie .

Odnośnik do komentarza

widze że to jakaś grubsza sprawa. na allegro już totalnie wyczyściło tanie punkty... a za to sprzedaje jeden gość same konta z zużytymi punktami. dziwne.

 

Wczoraj udało mi się kupić w tańszej cenie. Koleś miał w aukcji napisane, że jakieś lobby powstało i wykupuje tańsze punkty od razu i wali negatywy sprzedawcom, którzy się wyłamują z wyższych cen. Niezła heca ;D

Odnośnik do komentarza

Dodatki zakupione na Xbox Live będą działać tylko na konsoli na której były zakupione.

Primo: nie ściągniesz zakupionego dodatku na inną konsolę ponownie bo licencja na na dodatek zostaje na pierwszej konsoli.

Secundo: musiałbyś kupić grę/dodatek jeszcze raz a nie kupisz na tym samym koncie 2 razy tego samego dodatku.

Czyli taka składka nie ma w ogóle sensu <_<

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dodatki zakupione na Xbox Live będą działać tylko na konsoli na której były zakupione.

Primo: nie ściągniesz zakupionego dodatku na inną konsolę ponownie bo licencja na na dodatek zostaje na pierwszej konsoli.

Secundo: musiałbyś kupić grę/dodatek jeszcze raz a nie kupisz na tym samym koncie 2 razy tego samego dodatku.

Czyli taka składka nie ma w ogóle sensu <_<

 

Przyklad:

 

Jedna osoba kupuje dodatek do Assassina na swojej konsoli i DLC dziala mu na kazdym koncie na tej konsoli. Druga osoba odnawia profil na swojej konsoli i podlacza drugiego pada, zeby konto na ktorym DLC bylo kupione bylo caly czas online. Na pierwszym padzie logujesz sie na jakiekolwiek konto i dodatek na nim dziala. Dwie osoby maja dodatek kupiony na jednym koncie. Nie trzeba sie nawet bawic w przenoszenie licencji.

 

Tak wiec nie masz racji.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dokładnie z takich kont lub punktów mogą jednocześnie korzystać 3 osoby, pierwszy kupuje i ściąga, drugi odzyskuje konto i robi transfer licencji, obaj wywalają konto a trzeci używa tego konta jak ma 2go pada.

 

można też robić zrzuty typu gdy ktoś chce grę za 800/1200/2000 itp. ale nie potrzebuje 6000msp a inne osoba potrzebuje 4000msp

 

albo np:

 

5 osob chcą różne gry/dodatki za 1200mps, zrzucają się na konto/punkty kązdy kupuje co chce i daje następnemu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...