Skocz do zawartości

E3 2010


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Sam sobie przeczysz. Bo jak Cię nie stać na utrzymywanie dwóch konsol równocześnie to jakby MS zapowiedział 10 szpili to co, kupiłbyś X360 i sprzedał PS3 w takim razie :)

 

Nie wciskaj mi takiego kitu :D

 

Ja nie jestem usatysfakcjonowany bo nic na TEN rok nie zapowiedzieli, liczyłem na jakąś jedną niespodziankę, ale nie dostałem.

 

A w histerię wpadać nie będę bo są gry o których wiemy, że wyjdą ale MS ich mocno naprzód nie zapowie, np. ME3 wyjdzie pod koniec 2011 albo na początku 2012; Turn10 pewnie wypuści Forza 4 albo PGR5; o grze od Crytek nikt nie słyszał, nie było przecieków, a rozmowy MS prowadził od roku, tak samo mogą być gry o których nie wiemy, a MS zapowie je we właściwym czasie.

 

Teraz jest bardzo dobrze, a deadline to marzec 2011 i premiera Gears of War 3.

 

----------------------------------------------------------------

 

Co do Slima: CPU/GPU jest na jednym chipie w 45nm. Ciekawe jak bardzo zmniejszył się pobór prądu.

 

EDYTA: Teraz mi się przypomniało. Wejście Grenwalta było tragiczne. Myślałem, że to update do Forza 3, a oni w 2011 wydadzą zubożoną Forzę robioną pod Kinect. Przecież racery pod Kinect to najgorsze wyjście z możliwych. Tak samo z(pipi)ali JoyRide.

Odnośnik do komentarza

A gdzie Milo? Sony chociaż co roku pokazuje GT5. :potter: Natomiast Microsoft chyba zdał sobie sprawę, że ten projekt to science fiction i myśleli, że jak nie pokażą, to ludzie zapomną o tej "rewolucji".

 

Poza tym co tak naprawdę Microsoft wyda w tym roku z tego co pokazał oprócz Halo? Chyba nic. Postawili na jakieś casualowe gnioty.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wolny: Dziewczynka z tygrysem nie była żałosna tylko przerażająca. Ciarki mi po plecach przeszły ;)

 

A wracając do Kinect to co mnie zaskoczyło to fakt, że te Dance cośtam mi się nawet spodobało :rolleyes: Nie kupię tego całego badziewia, ale ta jedna popierdółka wydała się fajna.

 

No i ta Yoga + Tai Chi wyglądała solidnie jak na produkt tego typu.

 

Ciekaw jestem jakie wrażenia to wywołało u tych ponad 20 mln ludzi, którzy bawią się na plastikowej desce od Wii.

Odnośnik do komentarza

Mnie załamało. Ponieważ posiadam Wii od miesiąca, choć pogrywam tylko w GG X2 ACP / Tetsunoko / Mariany

nic do czego się Wii lota uzywa, tak wiec dla mnie szok! Zastanawiam się na co mi Wii:D

 

Co do konsoli, design ciekawy.

Choć tej XNA nie przebija wcale... Motyw z patentem logitecha ( biegająca kamerka ) rewelacja

 

MGS calkiem ciekawy, jestem ciekaw jak reszta sie sprawdzi, tygrysek REWELACJA. EYEPet zostal zjedzony.

 

Co ma ten MOVE czego brakuje Natalowi? to ze cos mozesz w rece trzymac? przeciez to nic innego jak Wii lot + nunchunk + motion plus... z tym ze bezprzewodowe.

 

Tu mamy nowy rodzaj rozgrywki kamerka juz byla z tym ze nie tak rozwinieta, z mechanizmem biegajacym za nami + skalowanie przedmiotow i umieszczanie ich w grach

( nie mowie o twarzy do tony hawk's... )

 

Do tego konsola jest wielkosci minimalnie wieksza od Wii oraz ma zasilacz podobnych rozmiarow.

 

ANYWAY

Mam nadzieje ze naped nie bedzie jakis kosmiczny, tylko jakas PECETOWKA, nie podobaja mi sie problemy z napedami, takie jak robi sony.

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

Że będzie się nadawał do normalnych gier, czego przykładem jest Resident Evil 5 Gold Edition, właśnie tak jak Wiilot w przypadku RE4 Wii Edition. Na Kinecta nie pokazano normalnych gier, tylko jakieś popierdółki, bo pewnie zdają sobie w Microsofcie doskonale sprawę, że to się nie sprawdzi w grach wymagających czegoś więcej niż stanie i udawanie, że tygrysek nas liże.

Odnośnik do komentarza

powiem szczerze ze spodziewalem sie wiecej ( chyba jak wiekszosc) a tu bez rewelacji i polotu, kinect wyglada spoko ale z zakupem sie wstrzymam az sie to rozkreci i beda jakies ciekawe pozycje ( choc wydaje mi sie ze pojada po bandzie i beda tylko bzdety dla cioci i wujka ;)

 

tylko w gearsy i halo mnie zainteresowaly, mgs jakos do mnie nie trafia. no nic przynajmniej bedzie duzo czasu na nadrobienie zaleglosci :)

Odnośnik do komentarza

No to pojechali ostro po bandzie :lol: GeoW3, H:R, eksluzywna gra od Crytek, Fable 3, coś jeszcze dla normalnych graczy? IMO są duże szanse, że tegoroczne E3 MS przegra nawet z Nintendo, które wyskoczy z nową Zeldą i nowym DS.

 

Sony pewnie pozamiata KZ2, LBP2, inFamous 2, MS3 i pewnie jakimiś nowymi IP, ale może być też tak, że pójdą w ślady MS i skupią się na Move. :lol:

 

PS. Czy oni wręczyli w prezencie X360 wszystkim dziennikarzom? Po to aby dobrze napisali o tej konferencji?

Odnośnik do komentarza

No tak, przecież to dla nich typowe płacić za "dobre stosunki". Całe szczęście, że poza tymi kilkuset dziennikarzami konferencje oglądało jeszcze z milion osób, które tylko się w(pipi)ią, że darmowych konsol nie rozsyłali też im.

 

A powinni. Bo gdyby większość liczących na normalne gry wiedziała co Microsoft szykuje, to przestaliby oglądać konferencję po 20 minutach.

Odnośnik do komentarza

My się tu śmiejemy i ogólnie na zachodnich forach MS dostarczył graczom pokaźną ilość dobrego humoru, ale mówiąc całkiem serio. Mam nadzieje, że Natal jak i Move okażą się wielką klapą, bo jeżeli powtórzą sukces Wii, to na X720 i PS4 będziemy grać w gry dla "całych rodzin", i to będzie prawdziwa tragedia.

 

http://i47.tinypic.com/aylqps.gif

smutne

Odnośnik do komentarza

Generalnie konferencja okazała się niezłą klapą i jednym wielkim marnotrawstwem mojego cennego czasu. Chociaż trzy rzeczy nawet mi się spodobały: trailer Risisng'a, ta laska która gadała przez kamerkę ze swoją koleżanką (niezła była, dzisiaj z pamięcówy będę do niej fapował) oraz zabawny nerd-pajac, któremu chyba nie wyszło w kastingu do You Can Dance, więc próbował swoich sił na scenie E3. Na koniec zrobiłem wielkie oczy, że to już wszystko, a siostra zapytała czy mogę już wyłączyć to (pipi) i zwolnić jej kompa.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie EA miało najlepszą konfę, dużo konkretu, fajne gry. Zupełnie nie podszedł mi Crysis 2 którym się wszyscy jarają, zachwycił mnie z kolei Bulletstorm. Dead Space 2, MoH i NFS HP zapowiadają się bombowo. Totalnie rozczarowała mnie konferencja Ubisoftu, nie spodziewałem się tego po nich. Teraz cała nadzieja w Sony i Nintendo.

Odnośnik do komentarza

Natal to troche bardziej zaawansowany eye toy ale kto przy zdrowych zmyslach myslal ze bedzie inaczej? Przeciez juz od pierwszego pokazu rok temu wszyscy zrzedzili ze to biedzie sprzet dla casuali.

Cieszy mnie ze Rising bedzie slasherem bo jedyny MGS ktorego trawie to jedynka.

Ja tam dostalem to na co czekalem - pokaz singla Gearsow i Halo...czyli kontynuacje jednych z najwiekszych killerow na 360, gier ktore dla xboxa sa tym czym Killzone i Uncharted jest dla Playstation. Wiadome bylo ze nie pokaza nowego Mass Effect czy Alana bo te mielismy w tym roku i kontynuacji nie powinnismy sie spodziewac wczesniej niz przelow 2011-2012.

Jako fan racerow liczylem jeszcze na kontynuacje PGR (na Forze jeszcze za wczesnie) i tu sie zawiodlem...na oslode pozostaje fakt ze w tym roku dostaniemy Hot Pursuit i F1 :)

Odnośnik do komentarza

ta laska która gadała przez kamerkę ze swoją koleżanką (niezła była, dzisiaj z pamięcówy będę do niej fapował)

 

Gdyby jeszcze miała coś ciekawego do powiedzenia, ale niestety to było tak żenujące... Poziom pokemonów.

 

Do ostatniej chwili miałem nadzieję, że zapowiedzą jakiegoś killera bo to co się tam działo w drugiej połowie to chyba nikt normalny na trzeźwo nie oglądał. Agent, FF jakiś, jakiś szoker a tu zupełnie nić. Jedynie prezentacje GIER można powiedzieć, że trzymały mnie przy tej konfie. Pokazali GeoWa, Reach to może pokażą pod koniec coś więcej. Nic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...