Skocz do zawartości

E3 2010


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

Xbox! TRANSFORMACJA! Xbox! use thunderbolt! Xbox! kill me! (co ciekawsze komendy do kinecta) :potter: btw, co mi sie podobało? live dla polski, xbox slim, rising, taniec od harmonix, call of duty, gearsy 3. reszta mnie nie interesowała. a dziewczynka która bawiła się z tygryskiem powinna zgłosić się do psychologa. podobały mi sie, momenty gdzie jakis tam pan mówił, skończył, i czekał na oklaski, a tu pojedyncze klaskanie :whistling:

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Radzę przeczytać uważnie bo chyba była na konferencji bomba której nikt nie zauważył.

 

http://forums.forzamotorsport.net/blogs/turn_10s_forza_motorsport_blog/archive/2010/06/14/the-future-of-forza-at-e3-2010.aspx

 

Forza 4

 

Turn10 did it again :teehee:

 

Można wywnioskować z tego co jest napisane, że obsługa Kinect to będzie jeden z trybów, a nie mus.

 

Jeżeli to grafa z gry tak jak piszą to miazga. Niech tylko nie zapomną o nowych efektach i trasach.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Radzę przeczytać uważnie bo chyba była na konferencji bomba której nikt nie zauważył.

 

http://forums.forzamotorsport.net/blogs/turn_10s_forza_motorsport_blog/archive/2010/06/14/the-future-of-forza-at-e3-2010.aspx

 

Forza 4

 

Turn10 did it again :teehee:

 

Można wywnioskować z tego co jest napisane, że obsługa Kinect to będzie jeden z trybów, a nie mus.

 

Jeżeli to grafa z gry tak jak piszą to miazga. Niech tylko nie zapomną o nowych efektach i trasach.

 

Ja nie rozumiem tego co pokazali. Forza 4? Jakieś bajery dotyczące Kinecta? Nie kumam tego, a taką grafiką niech mi nie zamydlają oczu - ja chce to na żywo zobaczyć w gameplayu podczas wyścigu, a nie jakiejś popierdółce która się znudzi po paru chwilach.

Odnośnik do komentarza
The Forza Motorsport Preview we showed during the Xbox 360 keynote was all running in real-time and in-game. Yes, the gorgeous Ferrari 458 Italia you saw is testament to the prowess of our new graphics engine and the overall power of the Xbox 360.

 

:o

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to nie widzę chwilowo potrzeby nowej Forzy, 3 stoi na bardzo wysokim poziomie i jeśli nie zdołają wiele rzeczy jeszcze ulepszyć, to będzie to tylko wyciąganie kasy. Tym bardziej, że 3 jest intensywnie wspierania DLC (nie licząc tras). Lepiej by zrobili na razie coś innego (nowy PGR, albo coś podobnego), a F4 kiedy dadzą radę rzeczywiście coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Zapowiedzieli teraz, a wyjdzie w 2011 i to pewnie pod koniec czyli były by 2 lata developingu. Jednak silnik graficzny i fizyczny napędzający grę mają, teraz chodzi o wprowadzanie ulepszeń i optymalizację.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze ja się wypowiem :blush:

Jako hardkorowy gracz jestem zaniepokojony w którym kierunku ten rynek idzie. Jakieś syfy typu fitness od ubisoft ? Głaskanie jakiegoś kucyka ? Co to kur.wa ma być ? :angry:

Przychodząc z pracy po ciężkim dniu ja nie chce być zmuszany żeby gibać się przed TV , ja chcę rozwalić się na kanapie pad w łapę i jedziemy z koksem. Uważam , że sam KINECT jest technologią którą trzeba wykorzystać ale w sposób równy tak aby wprowadzić go do ''normalnych'' gierek typu call of duty , jakieś fps , gearsy , może mass effect ? Niech wprowadzą tam możliwości KINECTA tak aby stworzyć grę przełomową , łączącą klasyczne elementy z możliwościami sprzętu a nie durne gibanie się przed telewizorem. Wii niestety jako pierwsze przetarło rynek , teraz przychodzi czas do włączenia się obu gigantów Sony i Microsoftu do walki o kawałek tortu..

Zobaczymy co pokaże Move wieczorem. Mam nadzieję , że Sony nie poświęci tyle czasu jakimś popierdółkom.

Ps. Na plus PL LIVE , to jest duża zmiana no i gameplaye COD , Gearsów i Reach. Tylko tyle i aż tyle..

Odnośnik do komentarza

no więc w tym momencie zastanawiam się poważnie nad zmianą konsoli, 5 lat towarzyszyłem MS, miałem 4 konsole przez ten czas, ale w tym momencie poprostu MS przegiął. Cała konferencja dla Kinect? w (pipi)e to mam, sony widze, że się stara, pokazało że szanują wszystkich graczy, PS MOVIE dla gier poważnych jak i casualowych, druga sprawa pogram sobie w gry które jeszcze nie grałem. Nie wiem ale ja czuje się jakbym dostał w twarz zewnętrzną stronią dłoni.

Odnośnik do komentarza

Też bez przesady, Kinect to Kinect, exclusive'ów też nie za wiele zapowiedzieli, ale zawsze pozostaje masa tytułów multiplatformowych. Poza tym na konfie Sony też głównie o Move gadali.

XBL nadal pozostaje najlepszą usługą sieciową, niedługo będzie oficjalnie dostępny w PL, a nikt nie zmusza graczy do porzucenia padów na rzecz sterowania ruchem. Cliff jakoś nie pajacował ze znajomymi przed kamerką podczas prezentacji GoW3.

Odnośnik do komentarza

no i właśnie o to mi chodzi, PS MOVE jest robiony z myślą o normalnych graczach a nie o dzieciach które mają po 8 lat i chcą głaskać zwierzęta i zbierać monety, niech mi pokażą że Kinect nie tylko to potrafi, MOVE obsługiwał bedzie K3, Heavy Rain, Motorstor no wszystkie nowe gry a Ki.. ? Casual games, mam je w tam gdzie światło nie dociera !!!! poczytajcie bardzo dobry artykuł na temat czy MS idzie w dobą stronę z Kinectem.

 

 

http://ppe.pl/news-1414-Kinect_mial_byc_rewolucja_Czy_bedzie.html

Edytowane przez WildFirePL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...